SVĚT KOSTEK OLOMOUC 7-8.11.2020

Založil Chairudo, 05.11.2019, 09:52:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo



Po další velmi zdařilé akci pomalu začnu plánovat šestý ročník a:

Nové místo konání je Sportovní hala Univerzity Palackého, fotky zde, termín 10-11.10.2020.

Hala má čistou plochu 1600m2 + tribuny.
Před halou jsou 8m široké chodby se zvlášť vchodem i východem a to jak do budovy, tak do haly.
Přízemní bezbarierová plocha je cca 2000m2 (dvojnásobek prostor na Rooseveltové) + možnost využití klubovny, jídelny a dalších míst podle nápadů a potřeby.
+ Tribuny se dají perfektně využít na odpočinek pro rodiče  8)

Dále:
Viz fotky LUXUSNÍ TOALETY  >:D
Součástí budovy je i restaurace se salonkem pro 150 lidí, může být náš pro AFOL večeři.
Parkování co jsem v rychlosti počítal 5-10 minut chůze asi 700 parkovacích míst.

Pro vystavovatele plánuji připravit víc zábavy a soutěží o ceny na které letos nebylo místo, víc infa dám jak se vše začne rýsovat.
Zkvalitním taky letošní soutěže a registrace aby bylo vše přehledné a nikomu nic neuteklo  :)


Kvůli koronaviru a velkému riziku dost nižší návštěvnosti nebo i zrušení letošní akce letos zůstáváme na Rooseveltové v novém termínu  7-8.11.2020.

Počkáme do Srpna jak se bude situace vyvíjet a pokud dobře, začnu vše připravovat a snad si zase uděláme krásnou akci.
:D


účastníci zájezdu:

Kostky.org


1. Chairudo velké ruské kolo
2. jojik Duplo
3. stricekfido Technic vozy
4. milanv
5. martindavid a syn Technic vozy a dráha
6. peter +1
7. Vočko a Monča vlaky
8. Borun piráti +
9. kubosch zimní vesnička
10. HD +1 Technic vozy
11. Matthes_CS mozaiky, kolejiště
12. Pavel Fries bludiště
13. Foton technic/robotic nápady 
14-16. miho- Venca, Jan Kolejiště
17-19. Davroman, Tomasek, Rocice Kolejiště
20. Mates007
21. šárka
22. puresis
23. yoshimaka
24. ogar49
25. Lukas +1
26. Vasyk
27. Ivansliz
28. 444martin
29. 444jakub
30. Robkteryten
31. Ryxe
32. Sanna
33. Hardegon
34. samy405
35. znouzectnost
36. numido
37. spideyx
38. Clermont
39. marki
40. ivanku_kamarade
41. Robbed
42. Tomik
43. Jerzeeg
44. Jezurka +1
45. komluk
46. Jaroslav Procházka
47. mirek
48. skyrider
49. Kuba
50. Petronel
51-53 Fuente +2
54-55. skywalker007 a Vojta
56. nikolinek
57. matka
58. Chikos
59. Daniel
60. bcgroi
61. Ongon
62. Alex?
63. linhi Rýzmburk
64. Igorus
65. poMOCník
66. Kanak


Francie:
Cami

Anglie:
Kevin?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

jojik

Tome tak takový LUXUS si nemůžu nechat ujít ,počítej se mnou a mým duplem.

stricekfido

Já bych se taky přidal, tentokrát určitě do konce  :D  Snad bude o Technic zájem

milanv

Hlásím se. Uvidíme model (chtěl bych novinku a ještě nevím, které všechny stihnu), ale už určitě vím, že bych chtěl navíc k tomu cca 3/4 metru stolu na ukázku stavění: přímo na místě stavět model. Vyberu něco typu modul kuličkodráhy, aby to bylo hejbací a zábavné pro lidi. Souhlasíš?
Pán na Žlutém hradě

martindavid

Taky se hlásím se synem opět rc dráha +vylepšení rozměry zatím stejné jen přibudou pracovní stroje

Chairudo

Super pánové  ;D

Milane stavění na místě bude určitě paráda, já si taky sem tam beru na akce zábavu a z osobní zkušenosti vím, že jsou hlavně děti hodně zvědaví co to tam pán dělá. V Utrechtu jsem tak za pár hodin stvořil a hned i osvítil duchy a dýně a bez návodu  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

milanv

Oni jsou zvědaví všichni, ale děti se nestydí to přiznat :)

A k tomu mě napadá zavést to "krmení lachtanů a žiraf", jak jsme se bavili v hospodě: u vybraných modelů, kde to má smysl a autor je k tomu svolný, dát ceduli s rozpisem hodin, kdy je veřejná ukázka. A u pokladny (a ještě na pár místech) vyvěsit plakát s rozpisem časů. Tak by zaprvé lidé měli šanci uvidět i jinak neviditelné, např. interiéry otvíracích modelů (vedle nás měl Togaran svou stanici, jasný příklad). A zadruhé by se autor nesnažil to ukazovat a překřikovat tolikrát za den :) (Mě bolela hlava už hodně, to byla, kromě záchodů ze 13. století, snad jediná chyba výstavy.) Já se rozhodně hlásím, že bych byl ochotný si to komplet připravit: párminutovou ukázku modelu, předváděčku zajímavých částí atp. Tu práci předem tomu rád věnuju.
Pán na Žlutém hradě

peter

#7
Předběžně si to znamenám do kalendáře a rád bych přijel. Co se týká ubytování, tak pokud bude možné, tak bych rád ubytování pro dva účastníky. Díky
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

martindavid

Citace od: milanv kdy 05.11.2019, 11:13:09
Oni jsou zvědaví všichni, ale děti se nestydí to přiznat :)

A k tomu mě napadá zavést to "krmení lachtanů a žiraf", jak jsme se bavili v hospodě: u vybraných modelů, kde to má smysl a autor je k tomu svolný, dát ceduli s rozpisem hodin, kdy je veřejná ukázka. A u pokladny (a ještě na pár místech) vyvěsit plakát s rozpisem časů. Tak by zaprvé lidé měli šanci uvidět i jinak neviditelné, např. interiéry otvíracích modelů (vedle nás měl Togaran svou stanici, jasný příklad). A zadruhé by se autor nesnažil to ukazovat a překřikovat tolikrát za den :) (Mě bolela hlava už hodně, to byla, kromě záchodů ze 13. století, snad jediná chyba výstavy.) Já se rozhodně hlásím, že bych byl ochotný si to komplet připravit: párminutovou ukázku modelu, předváděčku zajímavých částí atp. Tu práci předem tomu rád věnuju.
Podobnou myšlenku mám v hlavě taky delší dobu .chci vytvorit model tahače v řezu  a to bude jedna polovina třeba levá jako kompletni model a z druhé strany bude vidět pouze ram a provedeni jak je to vlastně celé sestavené  plus by to bylo na pomalu se otáčející se točně

Vočko

Tome počítej s námi a našimi vláčky. 8x stoly 80x80.  Vočko a Monča

Borun

Já se synem(kubosch) určitě taky přijedem.Budu mít dva nové  menší modely a pokud by ještě byl zájem o piráty tak je můžu vzít taky.

HD

#11
Ahoj,

rádi bychom přijeli, doufám, že stihnu postavit něco nového. Prosím o předběžnou rezervaci plochy zhruba 1×10m pro moje převážně Technic vozidla a výtvory, a ubytování pro dva účastníky.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Matthes_CS

Určitě rádi s tátou zase přijedem.
Já bych vzal mozaiky a kolejiště, uvidím, jestli poroste, nebo se bude měnit, ale určitě vezmu k němu ještě jednoho pomocníka.
A táta by přijel s bludišti jako hernou.

Foton

Se mnou taky počítej, mám několik nekolových technic/robotic nápadů k hraní. Jeden přesně 2 dny starý.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

MiHo

Citace od: Chairudo kdy 05.11.2019, 09:52:51

Registrace proběhnou klasicky přes léto,ale hodně dopředu musím řešit pár nejdůležitějších věcí jako hledání stolů a ubytování.

Prosím rezervovat 37 m2 stolů a 6 lůžek.

puresis

#15
Zájem o místo mám, jen zatim vůbec netuším pro co a kolik....., tak cca 4metry hloubka 80-120cm, šlo by?

Chairudo

Jasně, zatím jen orientačně zjišťuji zájem, ne co přivezete  ;D 

dík
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

yoshimaka

I bych se též přidal  ;D Zatím to vypadá na přímou participaci na Samyho kolejišti.
Co se týká výletu do minulosti, udělám přehled předchozích:
2019 - piráti
2018 - hrady
2017 - technic
2016 - space

Pro rok 2020 by to mohl být třeba dlouho očekávaný vývoj sérií Basic/Classic/Creator - budou  se snadněji shánět kostky
Lust och fägring stor

ogar49

Basic = na cem jsme nekteri vyrustali (prvni stavebnice) napr. Basic 740

Lukas

Semnou taky počítej, já zase nějaký prostor na zemi pro technic 4x6m plus 3-4 stoly a pro ženu aspon 2x2m stolů na vylepšeného pottera.

Chairudo

Citace od: Lukas kdy 06.11.2019, 16:21:48
Semnou taky počítej, já zase nějaký prostor na zemi pro technic 4x6m plus 3-4 stoly a pro ženu aspon 2x2m stolů na vylepšeného pottera.

Super, ženu zaregistruj  ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Robkteryten

Pokud bude zájem o Blacktrony  dorazime,  velikost modelu  zatim neznámá,  počet účastníků taky...

Chairudo

Citace od: Robkteryten kdy 06.11.2019, 17:39:09
Pokud bude zájem o Blacktrony  dorazime,  velikost modelu  zatim neznámá,  počet účastníků taky...

Určitě, a jestli budeš mít prostor pohraj si s tím UV světlem, taky budu testovat  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Ryxe

Ahoj,
se Sannou bychom klidně dorazili. Co přivezeme zatím nevíme. Teď chystáme nějaké nové modely do Lysé, tak se pak můžeme domluvit  ;)

Hardegon

Aktuálně buduju nové věci. Zatim můžu slíbit jen maličkosti, ale do roka určitě něco většího vznikne. Pokud je tedy zájem i o plzeňáky, tak bych dorazil.

Chairudo

Každý kdo má chuť přijet je vítán  ;)

Kromě zahraničních Afolů požádám pekiho o pozvání zástupců Lega, když to všechno klapne bude to zase zajímavá nová zkušenost.

Zařídím zase další skupině možnost podívat se na Olomouc z ptačí perspektivy a třeba vymyslíme i něco nového.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

spideyx

Ahoj, rádi se zúčastníme, nicméně bych chtěl prověřit jednu věc: Jelikož má sportovka vlastní restaurační zázemí, budou nás tam vůbec chtít s kavárnou? Mohl bys to prosím prověřit?
Díky

Chairudo

Citace od: spideyx kdy 06.11.2019, 20:14:18
Ahoj, rádi se zúčastníme, nicméně bych chtěl prověřit jednu věc: Jelikož má sportovka vlastní restaurační zázemí, budou nás tam vůbec chtít s kavárnou? Mohl bys to prosím prověřit?
Díky

Určitě ověřím  :)
Restaurace není součástí UP, tak by to mohlo být ok.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

samy405

Taky se hlásím :) a určitě to bude super !!!
Myslím si, že s klukama uděláme kolejiště :) a snad i nějaké překvápko pro ostatní :)

ivanku_kamarade

Potvrzuji účast spolu se Samym na kolejišti