SVĚT KOSTEK OLOMOUC podzim 2019

Založil Chairudo, 30.07.2018, 00:04:41

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo



Fifth year / Pátý ročník SVĚT KOSTEK OLOMOUC
Location / Místo akce: Rooseveltova 79, Olomouc
Space / Prostory: cca 1100m2

Setup / Instalace: 1.11.2019 10.00-22.00
Event time/ Výstava: 2.11.2019 10.00-18.00    3.11.2019 09.00-17.00

Hotel/ Vojenská ubytovna Olomouc, Křižíkova 887/2, Olomouc - pictures

Saturday AFOL dinner / Sobotní AFOL večeře: M.D.Original 1869 - Březinova 1127/7A, Hodolany, 779 00 Olomouc

Jako každý rok pro účastníky zájezdu zajistíme ubytování a stravu, pokryjeme cestovné a něco přidáme na podporu dalšího stavění.

Pro vystavovatele a další účastníky zájezdu:
Vyplňte prosím přihlášky co nejdříve ať můžu včas rezervovat dostatek ubytování a domlouvat další nutné drobnosti.
I kvůli zahraničním AFOLům vyzkoušíme novou formu přihlášení na akci přes Google formulář, snad to pro vás bude jednodušší a pohodové.
Přihlášení modelů je potom zvlášť zde.
Herní aktivity pro děti – kde nebudou zábrany – popište prosím do přihlášky a najdeme vám vhodné místo bez zábran, jak bylo třeba teď v Plzni.
Letos se k nám plánuje připojit kolem 10-20 Zahraničních AFOLů z okolních zemí a budeme tak mít možnost pobavit se se spoustou zajímavých lidí a kulturně se obohatit  ;) 

Novinky/zpestření:
-   Zase o kapku větší prostory, podařilo se mi předdomluvit v přízemí dalších cca 50m2, budeme mít pro návštěvníky trochu více prostoru na hraní, celkově asi 1100m2
-   Soutěže o nejlepší modely letos rozdělíme do více velikostních kategorií, tak i s malými modely můžete vyhrát velmi pěkné ceny.
-   Kdo by měl zájem opět vyšplhat na druhou nejvyšší věž v republice pište, pokusím se to letos opět domluvit.
-   Plánuji jedno příjemné překvapení, snad to vyjde  8)

Zábava pro návštěvníky:
-   Výstava samotná
-   Herní koutky kostky
-   Fotostěna
-   soutěž o nejlepší model
-   Prodej LEGO doplňků - Bižuterie, sety, náhradní dílky – kdo máte zájem něco prodávat pište sz, vše musí být legálně.
-   Výlet do historie – Yoshimaka pro letošek domlouvá piráty – jestli máte sety co rádi vystavíte spojte se s ním.

Když vás napadne cokoli dalšího prosím pište.
Pokud máte nějaké speciální potřeby/přání, pište  :)

Máte nějaké návrhy na zlepšení výstavy? Cokoli vás napadne ventilujte, ať si akci pořádně užijeme.
-   Už jsem slyšel připomínku na špatný stav pánských toalet - budu to řešit se školou aby byla i úleva příjemnější, je to i jejich image  :D






účastníci zájezdu:

Kostky.org

1. Chairudo - Zem 80x300 Ledové sochy
2. Yoshimaka - 60x360 historie Piráti
3. ogar49 - Výběrčí daní :)
4. foton - Výpomoc, mozaiky?
5. Ivansliz - 80x240 zverimex, železnice, diorama
6. jojik - 2x3m Duplo zábavní park
7. Borun - 130x400 Piráti - Hotel 1x
8. Kubosch - 130x400 Piráti - Hotel 1x
9. HD (HorcikDesigns) - 80x240 Technic/ModelTeam tatry - Hotel 2x
10. jerzeeg - 80x400 Lego Elves - Hotel 1x
11. Jezurka  - 80x320 Jursky svet, +80x160 bižu - Hotel 1x
12. puresis - 120x180 Friends park - Hotel 1x
48. Stricekfido - 80x80 Tatry - Hotel 1x
14. davroman - KoLejiště - Hotel 1x
15. tomasek - KoLejiště - Hotel 1x
16. rocice - KoLejiště - Hotel 1x
17. Robkteryten - 120x300 Blacktron - Hotel 3x
18. Clermont - 160x240 kolejiště - Hotel 1x
19. Marki - 80x80 Friends motokáry - Hotel 1x
20. martindavid - 120x120 + Zem 200x500 tahače /Lukas - Hotel 2x
21-22 skywalker007 + bratr - 80x240 Geonosis  + mozaika 2m - Hotel 2x
23. Lukas - 120x360 + martindavid Zem, Jeřáby, Bradavice
24. Vasyk - 80x800 Lodě, auta, hotel... - Hotel 1x
25. mates007 - výpomoc
26. numido - 80x80 Kavárna a menší MOCy
27. spideyx - 80x80 Kavárna a menší MOCy
28. skyrider - 120x300 Falcon a drobky - Hotel 1x
29. znouzecnost - 80x400 space base, saturn... - Hotel 1x
30. Igorus - 120x180 New York - Hotel 2x
31. Vočko + Monika - 80x320 Drážní vozidla ČSD - Hotel 2x Bezb.
32. danyboy - 120x240 hrad - Hotel 1x
33. Pool - 80x320 město, družina
34. Jaroslav Procházka  - 60x120 Ninjago
35. Matthes_CS - 120x300 Posunovací kolejiště - Hotel 1x
36. Pavel Fries - mozaiky - Hotel 1x
37-38. 444martin a 444jakub 80x400 Mechanické modely, GBC - Hotel 2x
39-41 miho, Venca, Jan KoLejiště - Hotel 3x
42. Kuba - 120x240 hrad - Hotel 1x
43. ivanku_kamarade - 160x400 kolejiště Sopka nad městem - Hotel 1x
44. samy405 - 480x300 - kolejiště
45-47 Fuente, Tereza, Jan - Mindstorms
48. Robbed - 80x320 Star Wars, Terminator.
49. MilanV - 80x240 Strašidelná krajina - Hotel 1x
50. matka - 80x80 Pohádky - Hotel 1x
51. komluk - 120x300 Starwars
52. Togaran - 80x160 vesmírna loď z shiptemberu - Hotel 2x
53. peki - dětský dozor
54. networ - malý mocík a vizitky
55. Evizza - organizační pomoc
56. Šárka - organizační pomoc

Rakouský LUG LGOe, Austria

1. Mike - 120x120 Mindstorms automatic car factory
2. Sissy - 120x120 Scala doll house
3. shary - 80x80 Microscale Schoenbrunn Castle - Hotel 1x
4. Ruckzuck - 80x80 Brickbook - Once upon a time - Hotel 1x
5. Daffy - 120x360 Ducktown - Donald Duck - Hotel 1x
6. racer - 120x360 Ducktown - Donald Duck - Hotel 1x
7. Girasole - 80x80 Microscale of Vernazza 65x60
8. Godot - 80x80 Microscale of Vernazza 65x60
9. Lothar -      120x600 Wild West (divoký západ) - Hotel 1x
10. XRAYMAN - 120x600 Wild West (divoký západ) - Hotel 1x
11. lord_tarris - 60x120 Porte Sheherezade - Hotel 1x

Polský LUG

12. Jahoo - 120x480 GBC + 80x160 Blacktron base
13. JAREMA. - 80x160 Aliens a menší modely - Hotel 2x

Maďarský LUG

14. Charlie - 80x320 STAR WARS IV - Trench Run, DUPLON, STAR WARS - Battle on Theed, Farmer'san - Hotel 2x
15. Lego_Betyar - 80x160 historická auta, vlaky - Hotel 1x

Francie

16. Cami - 80x80 Harry Potter - Burrow



Původní text
Jelikož je velmi těžké zajistit  vhodné prostory s dobrým termínem pro konání našich akcí, abychom do budoucna časově nekolidovali s jinými akcemi, hlásím orientační termíny opravdu hoooodně dopředu  ???
Tedy předběžně podzim 2019 až podzim 2025.

Že akce bude i příští rok jsem již hlásil a stejně jako loni a letos, i příští rok bude logicky opět na podzim, zatím jednám o cca druhé polovině Září, přesný termín potvrdím co nejdříve.
Jak jsem psal v letošním vlákně, podle úspěchu podzimní akce bych nás rád přesunul do cca 3x větších krásných prestižních prostor, aby jsme měli dost místa na výstavu, vlastní pohodlí, prostor pro děti na hraní a třeba i více mezinárodních účastníků.

Pokud o Olomouckou akci bude stále zájem i do budoucna a podaří se nám domluvit věci kolem právní formy Kostek, rád akci uspořádám opět i v dalších letech a ideálně né jako komerční akci, ale přímo akci LUGu.
- zatím jsme většinu těchto věcí řešili pouze soukromě mezi pár lidmi, ale je nejvyšší čas otevřít to k diskuzi.

Pár let básním o zahraničních mezinárodních akcích a toto by byl skvělý krok, jak udělat krásnou mezinárodní akci i u nás doma. pokud by byla akce pořádaná přímo LUGem jako jinde v cizině, vyřešilo by se tím financování kostek, většina financí by šla na financování LUGu, nákup odměn, výlety, společné projekty.... kdoví co.
Když se nám podaří vše vyjednat, příští podzim bychom mohli v Olomouci vyzkoušet testovací verzi, nebránil bych se ani tomu akci do budoucna přesunout do většího města za více lidmi, ale pořádání se chopím jen 1x za rok.
Dělám to pro zábavu a po 1 výstavě ročně toho mám plné brýle  8) Dělat je každou chvíli, to už není o zálibě k Legu  :)

Není náhoda že se akce jmenuje Svět Kostek, název odráží naše jméno což byl účel už od začátku, vždy jsem ji bral za akci Kostek a doufám, že se nám ji podaří dál vylepšovat a šířit slávu Kostek dál :)

Budu rád, když se začnete nezávazně hlásit a věřím, že se nám podaří vše úspěšně vyřešit a vytvořit pro nás něco nádherného  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

#1
Jak jsme se již bavili na podzim v Olomouci, díky našemu společnému úsilí a naší skvělé práci jsme pro Olomouckou výstavu dá se říci vyčerpali kapacitu výstavních i návštěvních prostor a nastává otázka jak dál?

Během posledních pár týdnů jsem pro nás hledal možnosti a tady jsou  ;D

1) zůstaneme kde jsme. SPŠ Rooseveltova kde je to pěkné, máme zde pohodlí jistoty, ale žádný další prostor k růstu. Předběžný termín výstavy by byl 2-3.11.2019, říjnový termín je už bohužel blokovaný.

2) posuneme se o krok dál. K tomuto sedmimílovému skoku nám Univerzita Palackého nabízí svoji sportovní halu.
Termín výstavy 21-22.9 nebo 28-29.9.2019 - což je Skaerbaek, tak bych raději volil ten první.

Nevýhody:
A) I když rozumná, je zde obrovskou nevýhodou cena, která bude i s ohlédnutím na větší počet vystavovatelů a s tím spojené náklady asi dvoj až trojnásobná.
B) škola zapůjčí "pouze" 150 školních lavic, a podle potřeby na MOCy musíme zhruba stejné množství někde půjčit nebo koupit.

Výhody:
A) Více jak dvojnásobné prestižní prostory: celkem kolem 2400m2 - 2000m2 přízemní zcela bezbarierové.
- 1600m2 sportovní hala pokrytá kobercem (bez zeleného závěsu). Orientačně zadní část 600m2 a více výstavní, přední část 1000m2 a méně herní.
- cca 200m2 Vstupní hala - vchod a východ zvlášť, občerstvení, obchůdky..... a další možnosti.
- cca 150m2 zázemí, luxusní toalety, šatny pro návštěvníky?
+ teoreticky 400m2 tribun na posezení.
B) Parkování pro stovky aut v blízkém okolí, od Lidlu (hned vedle) až po Billu parkovací alej.
C) Univerzita zajistí úklid, technický dozor, Hasičský dozor - zákonem povinný "pořád se učíme"  :)
D) Jako partner akce je možnost využít kvalitní reklamy prostřednictvím univerzity.
E) Restaurace přímo v budově.

= V rámci možností naší komunity neomezené výstavní prostory a možnost pozvat a seznamovat se s více zajímavými lidmi z ciziny.
Dále možnost zajistit mnohem více zábavy pro návštěvníky a více pohodlí všem.


Jakou si uděláme výstavu příští rok?

Kdo máte chuť přijet do Olomouce na už pátý super víkend prosím pište. - pouze orientačně.
Podle vašeho zájmu pak zarezervuji vhodné prostory  :)

Budu rád i za jakoukoli zpětnou vazbu či dotazy.


Předběžná orientační účast:

1. Chairudo
2. Yoshimaka
3. ogar49
4. foton
5. Ivansliz
6. jojik
7. Borun
8. Kubosch?
9. Jezevec
10. jerzeeg
11. puresis
12. fandadolega
13. davroman
14. tomasek
15. rocice
16. miho
17. Robkteryten
18. Clermont
19. martindavid
20-21 skywalker007 + bratr
22. Lukas
23. networ?
24. mates007
25. numido
26. spideyx
27. skyrider
28. znouzecnost - historie space?
29. komluk
30. Vočko
31. danyboy
32. daniel
33. Pool +1?
34. Matthes_CS
35-36. 444martin a 444jakub
37. Kuba
38. ivanku_kamarade
39-42 Fuente, Tomb, Chobot +1
43. samy405
44. linhi

Rakouský LUG +- 5
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

jojik

   Tome ,tak ta sportovní hala nemá chybu .  U  mně jasně vyhrává univerzitní sportovní hala .
      Já osobně určitě stoly nebudu potřebovat , jako vždy budu na zemi , teda jestli mě tam budeš chtít .
      Protože to bude chtít už postavit něco reprezentativního do takovýchto prostor a doufám , že se mi to podaří.

    jojík -- 3 x 4 m , Duplo dobývání hradu.

Borun

Určitě přijedu.Jestli teda bude větší prostor tak ještě rozšířím piráty a pokusím se vymyslet něco pod model místo lavic.

Jezevec

U mě taky jasně vyhrává univerzitní sportovní hala, protože na Rooseveltově to byl masakr. Prostor, WC a další věci už nestačily.
Spinnerů budu mít příště na stanovišti 10, takže 5 stolů a na každý spinner jedna židle na sezení dětem plus židle pro mě. :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

ogar49

Otazka je, zda termin kolidujici s Skaerbaek by byl pro nekoho vylozene limitujici, tedy kdo urcite chce jet Skaerbaek a zaroven byt i v Olomouci. Velke a jeste vetsi modely nemusi byt na stolech a kdyz budou na zemi bude to pro pravidelne navstevniky jina perspektiva.

jerzeeg

#6
Vetsi prostor zni urcite lakaveji.
Mozna tak bude i vice mista jak pro modely tak pro afolsky prodej.  >:D

Mit to lego na zemi se mi moc nezda, myslim, ze na zemi to schyta prilis prachu a smeti.. chtelo by to dat treba aspon na palety s ubrusem ?

Se skaerbaekem by to 100% kolidovat nemelo.


edit:
pokud by to nahodou nebylo zrejme, tak se mnou urcite taky pocitej :)
(Dobyvani hradeb - 64 x 64 cm  - uz bylo, tak leda do poctu... kazdopadne to nehodlam bourat, mozna bych mohl pristavet)
(Chima Ice vs Fire - 154 x 52 cm - uz take bylo, mozna upravim a uvidime)

Holcici Elfi - 346 x 64 cm - sice bylo, ale holcicich je imo malo a asi to zase trochu rozsirim/upravim behem roku :)
tajna novinka - asi 154 x 52 cm
tajna novinka 2 - asi 154 x 52 cm

puresis

Pokud jde o lavice tak se obejdu bez nich - dovezu si vlastní skládací,  ...

Chairudo

#8
Díky za ohlasy  :D

Pár lidí co bude chtít do Skaerbaeku se najde, já jsem jeden z nich :) tak na 99% to bude 21-22.9.
Ne jen kvůli sletu AFOLŮ, ale taky možnosti nákupu setů a kostek pro podporu Olomoucké akce, kdyby už jiná podpora od Lega nebyla.
Jestli klapne v únoru Kodaň, tak po cestě v Billundu nakoupím sety pro Olomouc.

Na zem modely určitě dávat nebudeme. Stoly se dají půjčit, koupit nebo i vyrobit a máme na to skoro rok, tak to v klidu vyřešíme.
Teď jde hlavně o to kolik nás bude a jak pěknou akci dokážeme udělat.

Chtěl bych nejpozději do půlky prosince napevno rezervovat ty nebo ty prostory, tak se prosím hlaste ať víme kde to bude  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

fanda

Rád bych se zúčastnil:

1) buď jen se statickými modely vlaků cca 2x1 m
nebo

2) technické (hnusné) kolejiště ovál s větším skrytým nádražím vzadu s obsluhou a malinkým nádražím vpředu, s dvojitým kolejovým křížením a pokud možno stoupáním a klesáním pro prezentaci možností LEGO PF, SBRICK a BUWIZZ, cca 5x2 m by mělo stačit. V tom případě bych potřeboval 220 V.

davroman

#10
Tome, pokud to ekonomicky vychází, pak jsme pro halu a určitě s námi počítej.
Jen ten termín je dost natěsno, říjen by byl lepší. Ale snad se to nějak zvládne.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

MiHo

Jak jsem již předběžně plánoval ústně, přivezu kolejiště do L.

Chairudo

Citace od: miho kdy 23.11.2018, 21:23:15
Jak jsem již předběžně plánoval ústně, přivezu kolejiště do L.

Tak já jdu shánět ty stoly  :-[ >:D

Citace od: davroman kdy 23.11.2018, 21:21:30
Tome, pokud to ekonomicky vychází, pak jsme pro halu a určitě s námi počítej.
Jen ten termín je dost natěsno. Ale snad se to nějak zvládne.

Bohužel nic lepšího tam přes Září říjen není, na Listopad jsem se neptal. Snad to bude pro většinu lidí v pohodě.


fandadolega: určitě tě taky rád poznám.

Rozhazuji pozvánky i na okolní LUGy tak by jsme mohli mít zase pár lidí na zpestření z ciziny.

Momentálně řeším pozvánku Rakouského LUGU na jejich výstavu v klášteře ST. Florian v Dubnu 13-14 - třeba zase uděláme výlet  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Robkteryten

Blacktroni by rádi dorazily, jen nevím jestli bude na základně nějaká větší změna.

Clermont


davroman

Citace od: Chairudo kdy 23.11.2018, 22:00:58

Bohužel nic lepšího tam přes Září říjen není, na Listopad jsem se neptal. Snad to bude pro většinu lidí v pohodě.


A co zkusit přelom listopad/prosinec? Už by se dalo ladit vánočně ...   ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Kuba

Citace od: davroman kdy 24.11.2018, 22:04:02
Citace od: Chairudo kdy 23.11.2018, 22:00:58

Bohužel nic lepšího tam přes Září říjen není, na Listopad jsem se neptal. Snad to bude pro většinu lidí v pohodě.


A co zkusit přelom listopad/prosinec? Už by se dalo ladit vánočně ...   ;)

V tom terminu byva hodne akci a shonu. Zacina advent. I ja jakozto clovek, podilejici se na deni v nasi obci, bych se v takovem terminu asi nemohl zucastnit. Na konci listopadu poradame vzdy rozvecovani vanocniho stromu. Prvni vikend v prosinci se pak deji veci kolem mikulase.

martindavid

#17
já bych se taky rád zůčastnil +syn 11let
asi nějaké rc tahače a model team

networ

A co tak místo stolu dát palety které nejsou vratné?
Učím se stavět ...

jerzeeg

Neco podobneho jsem vcera shodou okolnosti narychlo pocital a vyslo mi (aby to melo cca 50 cm na vysku) na sebe 3 palety, coz je tak 1000 kc na metr delky vystavni plochy  >:(
To uz vyjde levnejsi koupit OSB desky (12mm silna by snad mela bohate stacit na hmotnost lega) a pod ni udelat nozky z hranolu - to vyjde tak na 500 max, akorat by se to muselo sbit dohromady anebo radeji sesroubovat (kvuli rozlozitelnosti na prevoz).
Ale ty ceny materialu jsem hledal jen tak na rychlo - tak se treba pletu ?

STARHAWK

OSB dosky su vpohode, pod ne sme kludne dali aj 4 zidle a drzalo to vpoho, na to nejaky obruc a jeto.
Len je problem potom ako to prenasat (dodavka nutna) a kde to skladovat.

Chairudo

Citace od: Robkteryten kdy 23.11.2018, 22:02:52
Blacktroni by rádi dorazily, jen nevím jestli bude na základně nějaká větší změna.

Nějakou novou věžičku či světýlko během roku zvládneš  ;)

Citace od: martindavid kdy 25.11.2018, 11:46:23
já bych se taky rád zůčastnil asi nějaké rc tahače a model team

Všichni nováčci i staří kmeti jsou vítáni.  :) Čím víc nás bude, tím bude akce pohodovější a kdyby se nás takto do budoucna sešla většina LUGu jako dříve na Lipně, tak budu jedině rád.
Akorát to pečené selátko asi nebude  ;D


Citace od: davroman kdy 24.11.2018, 22:04:02
Citace od: Chairudo kdy 23.11.2018, 22:00:58

Bohužel nic lepšího tam přes Září říjen není, na Listopad jsem se neptal. Snad to bude pro většinu lidí v pohodě.
A co zkusit přelom listopad/prosinec? Už by se dalo ladit vánočně ...   ;)

Později než začátkem Listopadu bych to nedával a musíme taky brát ohled na ostaní akce, jestli bude Brno zase v Listopadu. Zjistím ještě další možnosti.
Když jsme 2016 začínali byla to jediná víkendovka, teď se blížíme k sedmi ročně jestli ještě někdo nepřekvapí  :)

Citace od: networ kdy 25.11.2018, 14:46:56
A co tak místo stolu dát palety které nejsou vratné?

Alternativy ke stolům vůbec neřešte, nejdřív musíme potvrdit, že nás na ty prostory bude dost, jinak by jsme zatím zůstali na Roosevetce a tam jsme v pohodě.
Potom teprve se začnu poohlížet po stolech. Když se objeví tyto v bazarech to bude ideální, odhadem z letošního podzimu nám bude chybět kolem 90mx80cm. = cca 50 těchto stolů.
Strejda má pilu, svářeče i stolaře znám, tak je tu i možnost potřebné stoly za nějakou lepší cenu vyrobit.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

skywalker007


Lukas

Já s přítelkyní  taky určitě přijedu, zabral bych minimálně to co v olomouci + přivezu zase něco nového. Pokud bude takový  prostor, napadlo mě udělat i nějakou lepší dráhu kde budou děti jezdit s ir modely 42065 a novým 42095. To by dalo 4x možnost ovládaní dětmi + plus na s brick nějaké vetší modely jako každou olomouc  ;)

Jinak ohledně stolu mě napadlo toto : https://www.lidl-shop.cz/POWERFIX-Sada-stolu-3dilna/p100241153  Ale nevím jak je to s kvalitou  ::)

networ

Kdyby byla potřeba montovat OSB, stačí říci, rád se přidám.
Učím se stavět ...

Chairudo

Citace od: Lukas kdy 26.11.2018, 09:58:24
Já s přítelkyní  taky určitě přijedu, zabral bych minimálně to co v olomouci + přivezu zase něco nového. Pokud bude takový  prostor, napadlo mě udělat i nějakou lepší dráhu kde budou děti jezdit s ir modely 42065 a novým 42095. To by dalo 4x možnost ovládaní dětmi + plus na s brick nějaké vetší modely jako každou olomouc  ;)

Jinak ohledně stolu mě napadlo toto : https://www.lidl-shop.cz/POWERFIX-Sada-stolu-3dilna/p100241153  Ale nevím jak je to s kvalitou  ::)

Dráha bude super, ať už překážková nebo závodní podle typu aut, prostor by na to byl  :)

Na tyto stoly jsem koukal u Fotona a je to možnost, plocha vs cena velice dobrá, ale nejsem si jistý stabilitou a životností stolů.
Úplný ideál by bylo toto - celistvá plocha 183x76, nosnost přes 300kg.

Citace od: networ kdy 26.11.2018, 10:36:38
Kdyby byla potřeba montovat OSB, stačí říci, rád se přidám.

montovat OSB na 99% ne, ale na přípravy, bourání a jinou pomoc s organizací se vždycky pár ruk navíc hodí :)
Kdo bude mít čas a chuť se zapojit i jakkoli jinak než s modely tak pomoc určitě uvítáme.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

martindavid

Dráha na rc modely by byla super přece jen vypadají lepší když jsou v provozu

Chairudo

Citace od: martindavid kdy 26.11.2018, 13:09:50
Dráha na rc modely by byla super přece jen vypadají lepší když jsou v provozu

Určitě pro ni místo bude :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

spideyx

S námi určitě můžeš počítat.
Nevíš jak to je ve vstupní hale se zázemím? Bylo by fajn mít tam tekoucí vodu.

Skyrider

Rád bych se taky zúčastnil, ale ještě nevím přesně co přivezu