Ktorým setom začať

Založil danny01, 06.06.2006, 16:33:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

danny01

Ahoj všetci,
1.) poradíte mi ktorým setom začať kariéru Lego Technicana? >:D V ponuke som kukal na portáloch, ale stojí to za... Chcem niečo, čo sa dá reálne kúpiť, obsahuje pneu-system a (alebo) motorček.
2.) kde v Prahe nájdem obchod s dobrým výberom?
Ďakujem :)
Danny
Danny

Anakin

Tak toto neviem no mne až tak o pneu nešlo a tak som svoju technic zbierku setom 8418

danny01

Hmm, problém je však v tom, že tam skoro nič nieje :(
Ale ďakujem za inspiration :)
Danny
Danny

expertik

#3
Citace od: danny01 kdy 06.06.2006, 16:33:55
Ahoj všetci,
1.) poradíte mi ktorým setom začať kariéru Lego Technicana? >:D V ponuke som kukal na portáloch, ale stojí to za... Chcem niečo, čo sa dá reálne kúpiť, obsahuje pneu-system a (alebo) motorček.
2.) kde v Prahe nájdem obchod s dobrým výberom?
Ďakujem :)
Danny

Moja rada k setom: Ak chceš nový set, tak najvýhodnejšie Technic sety sú podľa mňa tieto: 8455, 8421, 8386, ale aj 8366

Ak chceš mať niečo doma postavené, tak tá 8421-ka je vynikajúca, ale ak plánuješ začať s Legom a stavať si MOC-ky, tak sa Ti oplatí kupovať sety, kde máš čo najviac dielov (jednoduchá matematika pre výpočet výhodnosti: Cena setu delená pčtom dielov. Čím nižšia cena, tým väčšia výhodnosť), ale závisí to aj od použitých dielikov....napríklad spojením setov 8366 a 8455 získaš (aspoň u mňa to tak bolo-akurát tie 8366-ky som získal 2x) za cca 6-7 tis. Sk 4 kusy Technic studless motorčekov, 1x (ja 2x) RC súpravu s kompletným riadením, rozsiahlu sadu pneu vecičiek (10 piestov atď...)...zabudol som dodať, že toto všetko sú STUDLESS sety...
Čo sa týka klasických setov (nie studless) tak tých je dosť veľa...spaceshuttle, super cars, airtech claw rig a mnoho ďalších...

Edit: "doháčkované"  ::)

Llevelyn

Možná by stálo za to, koupit jeté dílky , nějaký technic kiloware a potom jen dokoupit co chybí.

Klasické technic díly i sety koupíš na e-bay vcelku dobře.
Studless.. no comment, mě se to nelíbí a blbě se mi z toho staví.  >:D
Prodej DUPLA a LEGA http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=9365
Dobří holubi se vracejí :-))

danny01

Dakujem za support. Vyvstalo mi par dalsich otazok  ??? :)
1.) Co znamena studless
2.) tie sety co si mi napisal 8455 a 8421 su super, ale kde to prakticky kupit? Hladal som na internetovych obchodoch, zatial bezvyznamne. A s tym suvisi dalsia otazka, ake mate skusenosti s e-bayom?
Dakujem
Danny
Danny

Jindroush

Zkušenosti s ebay -> prohledat fórum, je tady toho tuny.

Studless -> prohledat fórum  ;)
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Vasyk

Citace od: danny01 kdy 07.06.2006, 12:36:04
Dakujem za support. Vyvstalo mi par dalsich otazok  ??? :)
1.) Co znamena studless
2.) tie sety co si mi napisal 8455 a 8421 su super, ale kde to prakticky kupit? Hladal som na internetovych obchodoch, zatial bezvyznamne. A s tym suvisi dalsia otazka, ake mate skusenosti s e-bayom?
Dakujem
Danny

http://guide.lugnet.com/set/8421 To ti mohu přivézt z Německa, cena je 119,99 EUR + poštovné ČR -> SR. Jezdim tam každý týden a viděl jsem ho v http://toysrus.de/;)

danny01

Citace od: Jindroush kdy 07.06.2006, 12:41:10
Zkušenosti s ebay -> prohledat fórum, je tady toho tuny.

Studless -> prohledat fórum  ;)

Ten e-bay som prave cital tvoj navod a idem hodit bulvu aj prakticky, no a ten studless niekde najdem :)
Danny
Danny

danny01

Citace od: danny01 kdy 07.06.2006, 12:54:59
Citace od: Jindroush kdy 07.06.2006, 12:41:10
Zkušenosti s ebay -> prohledat fórum, je tady toho tuny.

Studless -> prohledat fórum  ;)

Ten e-bay som prave cital tvoj navod a idem hodit bulvu aj prakticky, no a ten studless niekde najdem :)
Danny


Dakujem, to by sme sa mozno dohodli ;) Ja som cez tyzden v Prahe, takze by som ti dal rovno eura ;) Fakt dakujem.
Urcite sa ozvem :)
Danny
Danny

Vasyk

To není problém, bylo by to tak jednodušší. Až budeš chtít, tak dej vědět.  :)

expertik

Také malé porovnanie Technic dielov, aby si nemusel toľko hľadať :-)
studless :
klasický studový diel:

danny01

 :o Tak to som netusil ;) Dakujem za nazorne vysvetlenie :)
Danny
Danny