vlakové okno v tmavě modré, nově bílá

Založil peki, 22.02.2013, 13:04:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Včera jsem zjistil že naše oblíbené vlakové okno



je díky setu č. 60007 k dispozici v tmavě modré barvě. Normální modrá by tedy potěšila více, ale aspoň něco.



Pokud jsem objevil Ameriku tak to smažu  ;D

mirek

Peki, díky, toho jsem si nevšiml.

Anatyt

To si robíte srandu chlapi, že ste to až teraz zistiili, nie? ;D Veď sme tu o tom už vlani diskutovali tuším. ;)

peki

Citace od: Anatyt kdy 22.02.2013, 14:33:31
To si robíte srandu chlapi, že ste to až teraz zistiili, nie? ;D Veď sme tu o tom už vlani diskutovali tuším. ;)
Ukaž kde? To víš mi reagujeme jenom na diskusi o novem vlakovém setu, takže to byl Horizont Expres, předtím Maersk train. Speciální vlakové dílky je potřeba hlásit.

Anatyt

Peki, bola o tom okne reč vo vlákne, keď sa začali objavovať sety na rok 2013. Prelimenary obrázky a tak. Ale teraz nechci po mne, aby som to tu vyhladával. ;)

peki

#5
Citace od: Anatyt kdy 22.02.2013, 14:38:55
Peki, bola o tom okne reč vo vlákne, keď sa začali objavovať sety na rok 2013. Prelimenary obrázky a tak. Ale teraz nechci po mne, aby som to tu vyhladával. ;)

Právě že jsem to vlákno prošel a našel jsem je toto

Ale každopádně to zapadlo v diskusi o novinkách, protože to překvapilo i Mirka.

A po opravdu dlouhém hledání toto::


60007 Police Chase
This set includes a police motorbike, a ferrari looking like red sports cabriolet, a police "bar" (fence), spikes chain over the road and a police humvee (with window brick from the red cargo train engine, but in blue). The two cars are six studs wide, but don't include car doors. Minifigs are two police officers and a robber.
ALthough the vehicles do regrettably not include car doors, they look amazing and the spikes chain over the road is a fantastic addition


Anatyt

No každopádne to je spomenuté - aj keď anglicky - v tomto príspevku. ;) Ale asi to bolo konkrétnejšie spomenuté na iných fóorach, lebo na 100% som to čítal. A mal som dojem, že tu. ;)

Micho

Ja som na to tiež prišiel asi len pred mesiacom, pri štúdiu nových City setov ... a diskutoval som o tom s Cavelonom cez súkromné správy.

Anatyt

Tak keď človek číta viac fór, aj anglicky, tak už nevie čo kde čítal. ;D Sa to potom zlieva.

peki

Citace od: Micho kdy 22.02.2013, 14:53:21
.. a diskutoval som o tom s Cavelonom cez súkromné správy.

No tak teď je to "oficiálně" venku  ;D i této sekci. A můžeme se těšit/slavit nový vlakový dílek mezi vláčkaři i zde na kostkách. 

otaznik

O tom přece věděl každý, kdo viděl letošní sety.  ;D
A někdo to ve vlákně 2013 i zmiňoval.

Micho

Citace od: peki kdy 22.02.2013, 14:59:36
Citace od: Micho kdy 22.02.2013, 14:53:21
.. a diskutoval som o tom s Cavelonom cez súkromné správy.

No tak teď je to "oficiálně" venku  ;D i této sekci. A můžeme se těšit/slavit nový vlakový dílek mezi vláčkaři i zde na kostkách. 

Keďže nestíham všetko sledovať ani k vlakom, tak som nevedel, či sa to diskutovalo alebo nie ... Tak či tak, je to super, že je ďalšia farba!

peki

#12
Přesto že o tom to ví asi každý (kromě mě teda  ;D ) tak to sem dám. Vlakové okno v bílé  >:D v seto 60043



Žehlička se po letech dočká originálu.   

mirek

Peki, díky, také jsem neměl tušení.

peki

Tak to okno mne překvapilo. Na první pohled to nebylo patrné, ale je dvoudílné. 

peki

#15
Vlakové okno v modré set: 60229-1: Rocket Assembly &Transport

peki

Tohle okno by také mohlo najít u vláčků uplatnění, 3x3 v tan barvě. Objevil jsem ho v setu Hračkářství v centru města
31105. Dříve byl v autobusu HP (ve fialové barvě)

milanv

To vypadá hodně zajímavě, taková nová velikost. Ověřil jsem, že pro něj jsou i skla (což pro některá jiná stále je problém, že... tak jsem raději kouknul).
Pán na Žlutém hradě

poMOCník

Tak to je perfektní! V kombinaci s 2x3 a 2x2 velikostmi půjdou skládat zajímavé tvary oken v modulárech.

peki

Je dostupné v aplikaci u Lega. Tak hned jak to půjde  do nějakého LUGBULKU.