Společný projekt: Sousedé

Založil Petronel, 29.10.2014, 22:58:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Mrs.Tygris

za mě vyzvedne brácha ( menadruhou) v Brně

HD

Pokud by dílnu někdo vzal na chvíli do podnájmu, tak prosím o vyzvednutí v Praze.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

milanv

Citace od: HorcikDesigns kdy 03.04.2016, 19:27:21
Pokud by dílnu někdo vzal na chvíli do podnájmu, tak prosím o vyzvednutí v Praze.
S tebou samozřejmě počítám já, to je jasné ;)
Pán na Žlutém hradě

Martins

Ahoj, Milane, prosím vezmi mi to,předání klidně na Lipně nebo jinak...  Dík

davroman

Do Brna se nedostanu, ale měl bych být u instalace kolejiště pro Kostkoland v Praze a přijedu také na Lipno.
Vzal by mi tam někdo naše 3 sousedské moduly?
Petroneli? Milane?  ;)
Děkuji předem.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

papluh

Pridem si to zobrat do Brna.

milanv

Dobře: zajistím převoz na Lipno. Takže pište, kdo všechno si to chce vyzvednout tam.
Pán na Žlutém hradě

davroman

Citace od: milanv kdy 05.04.2016, 13:12:40
Dobře: zajistím převoz na Lipno. Takže pište, kdo všechno si to chce vyzvednout tam.

davroman    ;)
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

jetaM


Sanna

Prosím o převoz na Lipno. Díky

Jonas

Vyzvednu si v Liberci při vhodné příležitosti. Díky.

Jonas - Můj Brickshelf

Sihaja


VocucBat

Já se do Brna s největší pravděpodobností nedostanu. Byl by mi to schopen někdo vzít a pak zaslat poštou? (vzhledem k tomu, že letos to vypadá, že se už žádné výstavy účastnit nebudu)
Předem děkuji

honzicek22

Vyzvednutí zajistím v Brně. Ať už osobně nebo přes někoho z Ostravy.

Petronel

#464
Prosím o co nejdřívější zprávu od všech hříšníků, kteří ještě nenahlásili jak a kde si své moduly převezmou!!

Předání sousedů majitelům

Liberec
kerbos
Jonas

Brno (při bourání výstavy)
MilanV
peki
danyboy
vocucbat (vyzvedne Danyboy)
Mrs.Tygris (vyzvedne menadruhou)
papluh
šipka a syn
Sihaja
honzicek22
Hacislav (vyzvedne Sihaja)

Praha (MilanV)
HorcikDesigns
matka
Marty713
Atom106
Izabella08
yanice
Puclik

Lipno (na stavění Lipna převeze MilanV)
Martins
Davroman
Sanna
yoshimaka
tomas.
Aki
Jukuruku-Kuba
Hardegon

Zatím stále neuvedli jak:
BlueRose
weissar
patkutil

milanv

matka, Marty713: bere MilanV

Hacislav podle mě bude v Brně. Pokud ne, bere MilanV
Pán na Žlutém hradě

yoshimaka

Ahoj. Divam se, ze mam informacni resty. Takze, bylo-li by mozno, prevzal bych na Lipne. Diky
Lust och fägring stor

Aki

Sice tam nejsem uveden, ale mé střechy prosím předat v Brně JardoviL. Díky.

tomas.

Prosím o převoz na Lipno, děkuju.

VocucBat

Mě to nakonec vyzvedne Danyboy...  ;)

Petronel

Ještě mi stále chybí info od spousty lidí jak si své moduly vyzvednou. Prosím o zaslání.

A upozornění pro všechny co si vyzvedávají rovnou v Brně:
možnost vyzvednutí bude až dorazím já s MilanV v sobotu okolo poledne -ještě upřesním pokud dřív.
Nebude se v naší bytovce nikdo hrabat sám a rozebírat ji prosím! Už i z důvodu,že to chceme s Milanem ještě jednou nafotit a udělat nám pořádnou galerii.

BlueRose


peki

#472
Pošlu pokud to půjde se sousedy i:
- gravírované kostky s názvem akce (Lipno,Brno)
- gravírované kostky osobní
- figa s potiskem kostek (pokud máte rezervovaného)

honzicek22

Citace od: Petronel kdy 29.04.2016, 19:28:00
Ještě mi stále chybí info od spousty lidí jak si své moduly vyzvednou. Prosím o zaslání.

A upozornění pro všechny co si vyzvedávají rovnou v Brně:
možnost vyzvednutí bude až dorazím já s MilanV v sobotu okolo poledne -ještě upřesním pokud dřív.
Nebude se v naší bytovce nikdo hrabat sám a rozebírat ji prosím! Už i z důvodu,že to chceme s Milanem ještě jednou nafotit a udělat nám pořádnou galerii.

Aha tak v tom případě, nevím jak modul vyzvednu, jelikož budu v Brně na 99 procent v pátek. Zkusím tedy někoho ze sobotních poprosit.

Petronel

Tak se s někým domluv, aby ti to převzal. Vyzvednout to v Brně půjde až v sobotu v poledne. ;)

Kuba

Taky jsem si nejdřiv nevšiml, že je sousedy možné vzít až v sobotu odpoledne. Já budu v brně ráno. dopoledne (nejpozději ve 12 musím vyjet do Ostravy) Abych v pohodě stihl akci našeho SDH kterou máme v sobotu a na které musím být.

Nemohli by jste dorazit případně trochu dřív než ve 12? mohl bch pak sousedy vzít celé Ostravě. Jinak prosím poslat poštou, nebo vzít na Lipno.

milanv

Na tohle můžu odpovědět: bohužel nemohli. I když vysoce pravděpodobně dorazíme před polednem, tak chceme celý dům pořádně nafotit. A pak teprve pečlivě začít rozebírání. Tohle všechno stihnout před 12.00 je nemožné.
Pán na Žlutém hradě

Aki

Citace od: Aki kdy 25.04.2016, 23:51:03
Sice tam nejsem uveden, ale mé střechy prosím předat v Brně JardoviL. Díky.
V tom případě padá i můj odvoz. JardaL je tam jen v pátek.
Budete kluci muset předání vymyslet jinak.  8)

Petronel

Oki, píšu vás na Lipno.  ;)

milanv

#479
Citace od: Aki kdy 03.05.2016, 21:05:53
Budete kluci muset předání vymyslet jinak.  8)
Bacha na myšlenky tímhle stylem - to zní jako by předání nebylo v zájmu majitelů pokojíků ale nás. Jsou experti, kteří tuto myšlenku dovedli ad absurdum a mají u mě věci ještě z minulého Lipna. Myslím, že se začátkem toho letošního jim vyprší doba hájení a začnu si hrát na perníkovou chaloupku. Když budu potřebovat nějakou kostku, tak zavane větříček...   8)
Samozřejmě vím, že to ani z daleka nejsi ty. A záměrně ta jména nepíšu. S napětím čekám, jestli si vzpomenou. Na vlastní kostky...
Pán na Žlutém hradě