akkce ve škole na odpoledne STAR WARS Lego v Novém Bydžově (okr, Hradec Králové)

Založil peki, 01.03.2017, 11:08:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

Neujal by se toho někdo?
jednalo by se o akci při otevření školy, tématem je vesmír hvězdy. Byl by zájem o nějakou prezentaci Lego:
SW
Space
?

pokec s dětmi /rodiči
případně nechat děti něco postavit (asi bych se dokázal domluvit na přesunutí nějakého materiálu, který je na akci v Olomouci)

Kdy: 30.3 (den před otevíračkou v Praze),  a v den pražské hospody s JB  :P
čas od  cca 15:00 - 20:00
Kde: Nový Bydžov (okr. Hradec Králové) 

Dobrovolníka odměním nějakým setíkem  ;)

napište mi SZ.

Dík
 

Vasyk

Dle rozkazu velitele, se tohoto úkolu zhostil Znouzectnost později i má maličkost Vasyk.

Ve čtvrtek 30.3.2017 měla Základní škola v Novém Bydžove den otevřených dveří s tématem vesmír. V jedné učebně bylo téma zaměřené na LEGO vesmírnou tématiku. Bylo k vidění LEGO classic space a Star Wars. V druhé učebně byla LEGO herna, kde si děti vyzkoušeli jízdu s TECHNIC modely a stavění z kostek.
Výstava to byla sice malá, ale dle ohlasů dětí úspěšná. Nejčastěji bylo slyšet "to je hustýýýý ". Děti mají zmáknuté Star Wars dokonale, poznávali vše. Připletla se mi tam raketa z Marvelu a tu také ihned poznali, včetně posádky. Takže z našeho pohledu se to dětem líbilo, což je hlavní.  Celkovou návštěvnost nedokážu odhadnout, ale škola byla plná. Ze strany školy byla také spokojenost a musím poděkovat za vřelé přivítání a za občerstvení.

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

yoshimaka

Moc krásné - úplně jsem prožil dejavu z Olomouckych kostek...
Lust och fägring stor

peki

Perfektní práce, parádní fotodokumentace. Je z toho znát že jste si to pěkně užili a vo tom to je  >:D