SVĚT KOSTEK OLOMOUC 7-8.11.2020

Založil Chairudo, 05.11.2019, 09:52:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Citace od: Alex kdy 02.01.2020, 17:12:44
Taky bych dorazil vezmu 1x1m sw + nějaké sety

Super, ale hlavně na kostkách svůj výtvor prezentuj  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

bcgroi

Také bych měl předběžně zájem o vystavení své armády. Psal jsem na FB a posílal fotky do chatu ve skupině Svět kostek - Výstavní show modelů ze stavebnice LEGO, kde mi někdo odpovídal a přesměroval mě sem. Pokud je tedy možné zarezervovat mi nějaké místo, budu rád. :) Ale pro jistotu přikládám fotky. A bude toho do října ještě daleko víc. ;D

Ongon

Taky se hlásím vemu Důl na červené krystaly, Star Wars bitvu, a Jurský svět (možná mě ještě něco napadne)

Chairudo

Citace od: bcgroi kdy 19.01.2020, 17:01:04
...kde mi někdo odpovídal a přesměroval mě sem...

To byla moje maličkost  ;)

Jste pánové na seznamu, registraci připravím asi na květen.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

linhi


Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Igorus

Vida, nejsem na seznamu! Tak si mě tam napiš  :o

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

mirek

Potvrzuji účast. Ubytování jsem si zajistil.
Poprosím o prostor  3x1,20m s přípojkou na 220V pro toto mini kolejiště...Děkuji.


Chairudo

Citace od: mirek kdy 19.02.2020, 07:49:07
Potvrzuji účast. Ubytování jsem si zajistil.
Poprosím o prostor  3x1,20m s přípojkou na 220V pro toto mini kolejiště...Děkuji.

Super, bude připravené  :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

bcgroi


Kanak

Rád bych se přidal. Do podzimu ještě něco k raketě poskládám.

Chairudo

Super pánové, snad se virus přes léto uklidní a na podzim se sejdeme, zatím v to doufám a jedeme podle plánu.

Minulý měsíc jsem připravil jednoduchý web na prezentaci výstavy a kostkařů, nápady na vylepšení jsou vítány  :D
https://svet-kostek.cz/
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Villa Legina

Citace od: Chairudo kdy 14.03.2020, 19:03:50
Super pánové, snad se virus přes léto uklidní a na podzim se sejdeme, zatím v to doufám...
Na podzim rataj skor s druhou vlnou, podla mna to bude trvat az do r. 2021.

Jezevec

Až virus přejde, budou všude tak velké ekonomické ztráty, že lego bude to poslední, co by někoho zajímalo. Z koronaviru se budou všichni vzpamatovávat ještě hodně dlouho, ať už zdravotně nebo finančně. Lego není věc nezbytně nutná pro život člověka, takže asi tak.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Villa Legina

Citace od: Jezevec kdy 14.03.2020, 20:45:44
Až virus přejde, budou všude tak velké ekonomické ztráty, že lego bude to poslední, co by někoho zajímalo. ...
Naopak, cim je horsie, tym viac sa chcu bezni ludia odreagovavat a zabavat.

Chairudo

#76
Citace od: Villa Legina kdy 14.03.2020, 20:49:19
Citace od: Jezevec kdy 14.03.2020, 20:45:44
Až virus přejde, budou všude tak velké ekonomické ztráty, že lego bude to poslední, co by někoho zajímalo. ...
Naopak, cim je horsie, tym viac sa chcu bezni ludia odreagovavat a zabavat.

Spekulace o koronaviru si prosím schovejte do toho vlákna, já se tam taky přidám  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

poMOCník

Vzhledem k tomu, že společné projekty se budou kompletovat až v dalším roce, dovolil bych si svoji část předvést o něco dříve. Půjde tedy o modulární dům s přilehlým parkem :)

Ongon

Jestli mi něco uniklo, tak se omlouvám, ale kde je psáno, že až v dalším roce?

Chairudo

#79
Unikl ti koronavirus  ;D 

velké akce jsou zatím zakázané a tak se ještě neví, jestli nějaká výstava do konce roku bude a pokud ano, za jakých podmínek.

Aktuálně by od června měly být povoleny akce do 500 lidí což je samozřejmě málo.
+ jedna z podmínek u vnitřních akcí je 1 člověk na 10m2, což znamená omezení např na Rooseveltové na 100 lidí celkem, na UP asi 250 lidí celkem. Od toho ještě odečti počet účastníků akce +-50 a více.
To samozřejmě nemá smysl.

Připravím během května registrace a poprosím všechny, kdo mají chuť se sejít a vystavovat ať se během června přihlásí a budeme čekat a doufat.
Nebudeme ale nic hrotit a akci uděláme jen za dobrých podmínek.
Pokud se během července situace výrazně nezlepší, přesuneme ji na příští rok.

Ale počítám, že tak nebo tak se společné projekty sejdou v celku až příští rok. Někteří z nás teď mají jiné starosti a doufám, že to všichni zvládneme.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Citace od: poMOCník kdy 10.05.2020, 23:51:29
Vzhledem k tomu, že společné projekty se budou kompletovat až v dalším roce, dovolil bych si svoji část předvést o něco dříve. Půjde tedy o modulární dům s přilehlým parkem :)

Já doufám, že budeš mít tu příležitost  ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

peki

Citace od: Ongon kdy 11.05.2020, 00:12:40
Jestli mi něco uniklo, tak se omlouvám, ale kde je psáno, že až v dalším roce?

https://www.kostky.org/forum/index.php?topic=52545.msg279594#msg279594

Citace od: peki kdy 29.04.2020, 10:55:20
...... Jestli budou nějaké akci na podzim (i když si to všichni přejeme) garantovat nemůže nikdo.  Proto se na to dívám tak že hlavní výstavní BOOM těchto společných projektů bude v roce 2021-2022......

Chairudo

Ahoj lidičky,

poslal jsem všem ze seznamu SZ ať se vlákno nezahltí odpovědmi účast/neúčast pište prosím tam :D Vaše názory a nápady, diskuzi, klidně sem.

koronavirová krize nám letos bohužel komplikuje ne jen zábavu, ale jak jsem se doslechl některým AFOLům včetně mě i život. Tak doufám, že tu krizi všichni překonáme a na příští rok se všechno vrátí do starých kolejí.
Probral jsem s pár AFOLy situaci kolem výstavy a došli jsme k závěru, že hnát se letos do nových prostor s téměř půlmilionovými náklady je vyloženě hazard a letos do toho určitě nepůjdeme. Nelze předpokládat vývoj virové situace, přístup lidí k hromadným akcím a aktuálně se dle nařízení vlády s velkými akcemi do konce Října ani nepočítá. I v případě, že budou na podzim dobré podmínky a uvolněná opatření, čekáme že návštěvnost může být i poloviční než obvykle.

Máme tedy 2 možnosti:
A) odložit akci na podzim 2021 - to se bohužel rekostruuje UP hala, tak kde a kdy budeme je zatím ve hvězdách... ale nespím a jednám.
B) udělat letos opět akci na Rooseveltové, kde víme, že i s malou návštěvností uděláme krásnou výstavu v klidu a bez rizika.

Termín výstavy by se tak změnil na 7-8. 11. 2020 a akce by samozřejmě proběhla pouze v případě, že se situace bude dál uklidňovat, opatření polevovat a nepřijde k nám obávaná druhá vlna. Prostě by jsme akci dělali pouze na pohodu.
Taky jsme řešili, že z hygienických důvodů na 99% nebudou herní koutky = více místa pro výstavu a s nižší návštěvností i celkově klidnější průběh.

Nový termín je tedy 7-8. 11. 2020 na Rooseveltové a budeme přes léto dál čekat, jak se situace vyvine, čas na rozhodnutí máme cca do začátku Srpna.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chairudo

Ahoj lidičky, díky za odpovědi a stálý zájem o akci. Oficiálně jsem změnil termín na 7-8.11.2020 na Rooseveltové.
Teď nezbývá než čekat co se bude dít přes léto a když bude vývoj dobrý, budu vás v srpnu otravovat s registrací  ;D

Užijte si léto  ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Tomik

Doufám, že to klapne, a začátkem listopadu se zase všichni uvidíme.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

bcgroi

Počítám s výstavou stále, kdy se bude řešit, jak moc prostoru kdo potřebuje?
Jinak nechodím sem pravidelně, takže by asi bylo lepší, kdyby mě pak někdo kontaktoval na FB - Honza Slavinger nebo na mailu slavingerjan@email.cz

Chairudo

Citace od: bcgroi kdy 01.06.2020, 17:28:26
Počítám s výstavou stále, kdy se bude řešit, jak moc prostoru kdo potřebuje?
Jinak nechodím sem pravidelně, takže by asi bylo lepší, kdyby mě pak někdo kontaktoval na FB - Honza Slavinger nebo na mailu slavingerjan@email.cz

Prostor pořešíme až někdy v září ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

martindavid

Ok.terrmin je dobrý jen mám zrovna 6.listopadu narozeniny tak to abych přinesl nějaké to piti..(nebo zrovna becku piva)


Vočko

Citace od: martindavid kdy 02.06.2020, 20:33:15
Ok.terrmin je dobrý jen mám zrovna 6.listopadu narozeniny tak to abych přinesl nějaké to piti..(nebo zrovna becku piva)
gratuluji ;) já mám narozeniny 8.11. tak to bude veselé ;) přivezu také pití :D   

martindavid

Citace od: Vočko kdy 20.07.2020, 19:12:48
Citace od: martindavid kdy 02.06.2020, 20:33:15
Ok.terrmin je dobrý jen mám zrovna 6.listopadu narozeniny tak to abych přinesl nějaké to piti..(nebo zrovna becku piva)
gratuluji ;) já mám narozeniny 8.11. tak to bude veselé ;) přivezu také pití :D
No nazdar to asi dopadne