Malý Lugbulk 2015/2016 pro společné projekty

Založil Igorus, 07.09.2015, 21:01:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Chairudo

Kromě SZ co jsem poslal se chci zeptat ještě na upřesnění limitu,
vzhledem k tomu, že je v limitu započítán polatek 50 kč a kurz eura vůči koruně je na 29kč, takže budeme asi 5% ceny (což už je započítáno v limitu) přeplácet a po vyúčtování nám to bude vráceno.
Počítám tedy dobře, že skutečný limit je jen cca 4100kč a pro nováčky jen 2050Kč ???
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

pryb

Nepočítáš dobře.  ;) Limit se počítá ze základní ceny kostek v DKK. Kursy ani další poplatky na to nemají vliv.

V kontrole limitu je chyba, na což už dva lidé přišli. Zkusím se k tomu dneska dostat a opravit to.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

Igorus

Citace od: Chairudo kdy 23.11.2015, 17:06:03
Kromě SZ co jsem poslal se chci zeptat ještě na upřesnění limitu,
vzhledem k tomu, že je v limitu započítán polatek 50 kč a kurz eura vůči koruně je na 29kč, takže budeme asi 5% ceny (což už je započítáno v limitu) přeplácet a po vyúčtování nám to bude vráceno.
Počítám tedy dobře, že skutečný limit je jen cca 4100kč a pro nováčky jen 2050Kč ???

Limit je dán na 1000 DKK a výše byla stanovena v návaznosti na velkost projektu. Případné drobné překročení se může řešit individuálně.

Poplatek je samostatná položka.

Lego town

Kolko je limit na osobu u novacku dobre citam 2050kč?? Osoba nemusi splnit limit??
Mozte mi poslat link na aplikaciu od Pryba. Dakujem.

Igorus

Citace od: Lego town kdy 23.11.2015, 20:38:09
Kolko je limit na osobu u novacku dobre citam 2050kč?? Osoba nemusi splnit limit??
Mozte mi poslat link na aplikaciu od Pryba. Dakujem.

Termín pro přihlášení byl minulý týden:

Citace od: Igorus kdy 17.11.2015, 20:48:33
Termín pro přihlášení je do čtvrtka 19.11.2015 24:00.

Objednávání dílů bude probíhat od 20. do 29.11.2015. V podstatě nemáme omezený limit, ale doufám že k tomu přistoupíme zodpovědně a nebudeme zneužívat tohoto programu.

Nováčci, kteří ještě nevystavovali, budou mít za povinnost zadat platbu nejpozději do 3.12.2015. Koho se to týká obdrží ještě SZ.



pryb

Chyba uzavírání objednávky by měla být opravena.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

janopr

Kam mám poslat platbu za vesnický Lugbulk? Jedná se o stejné číslo, které je u LB 2015?
pro platby z ČR
číslo účtu: 2600219371
kód banky: 2010
Platí "do správy pro příjemce uveďte svůj nick/přezdívku z kostek"

Igorus

Citace od: janopr kdy 25.11.2015, 08:46:49
Kam mám poslat platbu za vesnický Lugbulk? Jedná se o stejné číslo, které je u LB 2015?
pro platby z ČR
číslo účtu: 2600219371
kód banky: 2010
Platí "do správy pro příjemce uveďte svůj nick/přezdívku z kostek"


Ano + do zprávy ještě heslo malý LB

Igorus

#248
Má někdo z účastníků zájem o:

3991405Dark TanPlate 16 x 164613196

Potřebuje se (jako v případě velkého LB) dopnit do násobku 50. Aktuálně je volných 40. Případné objednávky se nezohlední do limitu 1000 DKK.

Edit - rozebráno

Igorus

Připomínám termín pro úhradu do 3.12.2015.

A také připomínám k částce vypočtené v aplikaci přičíst 50,- Kč za třídění a balící materiál.


milanv

Teď už je tam vidět i platba ode mě a od matky.
Pán na Žlutém hradě

peki

Uzavřete objednávky. Igoruse prosim o kontrolu. V neděli objednávám.

peki

Objednáno (LUGBULK Order # 100000568).

peki

#253

papluh


peki

Citace od: papluh kdy 08.12.2015, 16:02:30
hmm, ti co to zaplatili pred 30.11. ?
Tohle je orientační (pro ty co platili na poslední chvíli co je na účtu) nižší data jsem přehlédl. Pokud jste platili =  je to připsané na transparentním účtu pak je to OK.

peki

#256
Přišlo vyúčtování

   4 421,61 EUR
121 943,67 CZK
20 CKZ poplatek
===========
Celkem 121 963,67 Kč

1 EUR = 27,59 Kč



Igorus


peki


peki

Žádám o uhrazení plateb. Kompletní výpis došlých plateb viz tabulka. Pokud jsem něco přehlédl napište mi SZ kdy co.

Připomínám že všichni zaplatí vše i kdybych vám já jinde dlužil. Peníze postupně vyplácím. O této chvíle účtujeme každou akci samostatně.

yoshimaka

Citace od: Igorus kdy 18.12.2015, 09:52:41
Přišly krabice s díly  :o :o :o :o :o

To jako fakt? Nebo nás taháš za brick?
Lust och fägring stor

Igorus


Ondrej


matka

Igorusi, kdybys potřeboval pomoct s tříděním apod., dej vědět.
Paní na Žlutém hradě

Sihaja

Taky můžu pomoct se tříděním. To je fakt rychlý wow!

Igorus

Dámy, děkuji za nabídky pomoci ;) Zatím není třeba  ;D

Co se týká třídění. I když jsem se zařekl, že před vánoci na to nesáhnu, mám deset dílů roztříděných. Bohužel u dost položek není dodán objednaný počet dílů. Ale to budeme řešit s TLG jakmile bude vše roztříděno.

honzicek22

A co chybí ..? Ať víme na co se nemáme těšit...  :(

Igorus

Zatím se můžete těšit na všechno. Budeme reklamovat a doufat, že to napraví.

Igorus

Citace od: Igorus kdy 21.12.2015, 22:38:12
Zatím se můžete těšit na všechno. Budeme reklamovat a doufat, že to napraví.

Ještě něž se cokoliv reklamovalo, tak dorazili dvě malé krabičky s maličkými pytlíčky s díly. Ještě jsem to detailně nekontroloval, ale myslím že by to mohlo vyjít.

Co se týká třídění tak v tom budu pokračovat, myslím že v průběhu ledna proběhne distribuce.

Igorus

Aktuální situace:

Lego průběžně posílalo další krabice s menšími pytlíky (proto moje úvodní zděšení se zásadní nekompletností objednávek), takže se postupně dokompletovaly jednotlivé loty. Nyní ještě čekám, až dojde krabice s baseplate 32x32 což je poslední nedodaná položka.

Nicméně u několika málo zkompletovaných kompletních položek je chybovost vyšší než 3%, takže toto opravdu budeme řešit reklamací.