(vlastní) Vocucbatovy MODy a MOCy

Založil VocucBat, 06.10.2013, 15:09:48

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

VocucBat

Zde bych chtěl představit své MOCy, které vznikly zatím pouze v počítači. EDIT - své MOCy a MODy
1. Úzkokolejný osobní vlak
Z této stavby stojí alespoň lokomotiva,

MÍLA


otaznik

#2
Hmm, lokomotiva ze setu 4837, takže vlastní jsou jen vagóny.  :-\
To asi není na (vlastní) v názvu tématu a tvrzení
Citace od: vocucbat kdy 06.10.2013, 15:09:48
představit své MOCy
.

peki

Citace od: otaznik kdy 07.10.2013, 22:49:05
Hmm, lokomotiva ze setu 4837, takže vlastní jsou jen vagóny.  :-\

Taky to ta lokomotiva celkově kazí, MOC je prostě MOC  :) Vágonky pěkně. Možná by jsme mohli uspořádat nějakou soutěž o stavbu vlaku v mini měřítku

MÍLA

Ta lokomotiva je sice 4837 ale když se podíváte pořádně tak má upravený kotel a jiná kola plus pár dalších detailů, stačí si porovnat prostřední fotku s fotkou originálu.
Samostatný MOC je tendr a připojené vagony, lokomotiva je MOD, ono to na první pohled není moc poznat.

VocucBat

Omlouvám se. Tušil jsem že se to nebude líbit jako ostatně vše co vytvořím. Lokomotiva je odsud http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=38694.msg186001#msg186001.

danyboy

Citace od: vocucbat kdy 08.10.2013, 19:37:55
Omlouvám se. Tušil jsem že se to nebude líbit jako ostatně vše co vytvořím. Lokomotiva je odsud http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=38694.msg186001#msg186001.

Se trošku pleteš ne? S tím, že se to nikomu nebude líbit. ;)

Izmael10

Mne sa tvoje výtvory páčia, takže .....  ;)

Aki

Mně se to také moc líbí. Zvláště ten služební vagónek je super.  :-*

peki

Citace od: vocucbat kdy 06.10.2013, 15:09:48
zbytek bych chtěl postavit a pokusit se s tím proniknout na výstavu.

Klidně postav, na výstavu pronikne každý kdo má zájem. O to tady jde  ;) Navíc nějaká kolekce vlaků v mini měřítku by mohla obohatit expozici 6-8 stud. vlaků

Příští rok bude výstav a příležitostí opravdu hodně

DarkDrago

Tvůj největší problém je, že všechno vzdáváš a zahazuješ při prvním náznaku neúspěchu, nebo rady která se ti zdá spíše jako výtka.
Za sebe můžu říct, že se ni to líbí a k mašině co mám doma bych si to klidně podle tvého modelu postavil, zkus udělat i další vagony  ;)
Dračí páni s mocí ohně...

VocucBat

Ono to původně mělo být přibližně velké jako minifig scale v úzkokolejných vlacích. Vagonky bych chtěl ještě nákladní. Libí se mi tento MOC na netu: http://lego.cuusoo.com/ideas/view/35520

VocucBat

Lokomotiva Saxonia, některé díly se v potřebné barvě nevyrábí.

VocucBat

#13
Vagony k Emerald nightu, které nikdy ve skutečnosti nedodělám.

Anatyt


VocucBat

#15
Finance, ne proto, že by nebyly (vždy se něco najde), ale rodiče a lego, to je  ::)

A taky to momentálně není důležité a je to příliš velký projekt, který by znamenal, prakticky nakoupit všechny dilky, které ale nemá jeden BL shop na hromadě a taky nemohu nakupovat v zahraničí.

Anatyt

Ale výsledok by možno za tú námahu stál. Ten vlak nevyzerá zle!

peki

#17
Citace od: vocucbat kdy 22.10.2014, 14:42:40
Finance, ne proto, že by nebyly (vždy se něco najde), ale rodiče a lego, to je  ::)


Nedoděláš to proto, že to sám vzdáváš, a hledáš jenom výmluvy, sorry za upřímnost. Jestli je ti 16 tak za 2 roky budeš plnoletý = budeš si moci peníze vydělat (znám spoustu mladších kteří si najdou brigádu, ano je to těžké ale jde to). Tvůj problém je to že jsi to vnitřně vzdal, respektive z každého druhého příspěvku ten pesimismus čiší. = v tobě chípl pes  ??? V 16 ?

Moje moto je : "Co tě nezabije, to tě posílí". Věř mi že rodiče kteří nefandí legu jsou úplná prkotina a za pár let se tomu zasměješ. 

Já bych to prezentoval takto ..vagónky které mám v plánu realizovat, jakmile seženu dílky (bude to chvilku trvat protože je mi 16 a rodiče Lego moc nefandí, ale já ano. Zatím mi můžete pomoc moje plány vylepšit. 

Vagonky jsou pěkné, CAD je možností jak stavět když nejsou momentálně kostky + mohou být inspirací i pro ostatní

VocucBat

Uvidíme, zatím nemám v plánu v tom pokračovat, nechci so pouštět do větších věcí...

Hacislav

Citace od: vocucbat kdy 22.10.2014, 15:48:24
Uvidíme, zatím nemám v plánu v tom pokračovat, nechci so pouštět do větších věcí...

Jsou dva druhy lidí, jedni hledají proč a ti druzí jak.
Někdo hledá proč to nejde jiný jak to udělat aby to šlo.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

wolfram

Fakt tu dokážete "namotivovat". Doma to kluk schyta za to, že si staví, tady ze si nestaví.

Vagonky máš fajn. Za pár let to postavis nebo udeláš lepší. Nebo něco úplně jinýho, ale určitě to bude dobrý. Jestli tě to nepřestane bavit. Btw. Kdybys věděl, jak jsem se ke stavění dostal já, tak by tě kleplo. :-)

Thrawn

Buď něco chci dokázat a potom zatím jdu a skončím třeba i v TLC, nebo chci jen poutat pozornost svým fňukáním...

Od čeho jsou prohry a překážky? Abychom se z nich poučili a překonávali je.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

VocucBat

Citace od: wolfram kdy 23.10.2014, 16:31:51
Fakt tu dokážete "namotivovat". Doma to kluk schyta za to, že si staví, tady ze si nestaví.

Vagonky máš fajn. Za pár let to postavis nebo udeláš lepší. Nebo něco úplně jinýho, ale určitě to bude dobrý. Jestli tě to nepřestane bavit. Btw. Kdybys věděl, jak jsem se ke stavění dostal já, tak by tě kleplo. :-)

Oni mají pravdu... Jen fňukám a nic nedělám.

VocucBat

#23
Tak nakonec jsem se k realizaci svých některých nápadů dostal po čtyřech letech, pravdou je, že jsem je trošku zredukoval :D, ale jsem s tím celkem spokojený :D. Musel jsem hledat kompromis s tím co se zrovna dalo sehnat.

Na služební vůz jsem použil original zelené train okno, ke kterému jsem před několika lety přišel. 

Tak snad se Vám to bude líbit, i když je to takové obyčejné.


otaznik

#24
Ten modrý vagón není špatný, jen bych ho minimálně o 4 study prodloužil (ale spíše o 6 nebo 8 ). Asi bych volil i jinou barvu střechy, než černou.

Anatyt

Ten modrý vagón je otrasný. Dizajn zlý, farebná kombinácia zlá... Nevidím na ňom nič zaujímavé. Celé zle.

VocucBat

Citace od: Anatyt kdy 14.10.2018, 22:20:43
Ten modrý vagón je otrasný. Dizajn zlý, farebná kombinácia zlá... Nevidím na ňom nič zaujímavé. Celé zle.
Děkuji za povzbudivý komentář. Někdy v budoucnosti to předělám.

Jsem rád, že stavím již minimálně  ;D

hobby

Co bys předělával, podobné vagony byly i v ofiko-legosetech, např. v Metrolineru, i když jinak barevné. Stav si dál a nenech se otrávit. 8)

VocucBat

#28
Malá motorová drezína
Než jsem začal stavět, vymýšlel jsem, co postavit do projektu Sousedé II, bohužel mne nic kloudného nenapadlo. Místo toho jsem se vrátil k dřívějšímu nápadu na využití: windsreen
Inspirací mi byla tato drezína: MÁV ale v průběhu stavby jsem nakonec tvořil spíše podle fantazie. Tak snad se bude líbit.
K nafocení jsem využil svůj upravený několik let starý MOC.




Další fotky

Všechny mé (převážně MOC) drezíny