Prosba o pomoc

Založil Luky1987, 28.04.2015, 15:22:27

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Luky1987

Ahoj všem, mám zvláštní prosbu na všechny, kteří by měli zájem pomoci při montáži na Lipně.
Včera jsem měl autonehodu a výsledkem je mimo jiné zlomenina zápěstí a v době montáže budu mí na 90% ruku stále fixovanou.
Našel by se někdo, kdo by byl ochoten na Lipno dorazit 15.5.2015, případně 17.5.2015 a strávit tam cca 6 dní tím, že mu budu diktovat co a jak smontovat?  ;D
Jedná se o model SpacePointu a CityPointu, loni jsem to zvládl smontovat za 4 dni, cca 50 hodin práce.
Samozřejmě nečekám charitu, lze se bavit o nějaké rozumné hodinové (brigádnické) sazbě a samozřejmě ubytko.
Pokud má někdo zájem, pište prosím SZ, zájem je o zavedeného stavitele s opravdu 100% zájmem pomoci.
Děkuji.

Hardegon

Tak to tam pojedu asi nonstop >:D

Sanna

No Luky myslim,že my tě v tom taky samozřejmě nenecháme  ;) .

Luky1987

Tak to jsem jsem rád, již jsem se domluvil s Blackjoem, který tam se mnou bude od 15.5. do 20.5. a doufám, že dáme dohromady tak cca 75%.
Pak si odskočím na sundání sádry a budu opět od 22.5., takže dostanete určitě příležitost  ;D

Tím bych také chtěl Blackjoeovi veřejně poděkovat, včetně Martyho713, který se ozval po něm jako druhý.
Holt když za to není stavebnice za bůra/den, tak není takový zájem ;)

peki

Měl by  někdo z lidí jedoucích na Lipno k zapůjčení kolotoč (bez bíle podložky) ze setu: Creator 10235 Winter Village Market



Díky

matka

Já můžu vzít celý set, vytřídit jen kolotoč nestíhám.
Paní na Žlutém hradě

peki

Citace od: matka kdy 27.05.2015, 15:30:00
Já můžu vzít celý set, vytřídit jen kolotoč nestíhám.

Tak ho vezmi (bude v rezervě pokud se neozve někdo další)
dík

matka

Tak už mám dobrovolníka na postavení kolotoče. Vezu dnes věci Milanovi a on se toho ujme. Takže na Lipno bude kokotoč vcelku.
Paní na Žlutém hradě