Společný projekt: Město z MOC modulárů - přehled, doprava, organizace

Založil Igorus, 28.04.2015, 14:39:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Igorus

Prosím stavitele k vyjádření, jakým způsobem bude jejich dílo na Lipno dodáno. Diskuzi ke stavbám prosím stále v tématu Společný projekt: Město z MOC modulárů.

Finální instalace a aranž proběhne od 28. do 29. 5.. Výtvory je pochopitelně možné dovézt i ten předchozí víkend.

Domy
Stavitel(ka) – Název díla – Předání
Matka – kostel – osobně
Chairudo - domy - osobně
Bruno – Chilies restaurace, Lego store – osobně
Hardegon – Olivový, cihlový  – osobně
Igorus – moderní bytový dům, rohový funkcionalistický dům, pivnice – osobně
Vasyk – Dům č.1  – osobně
Edward192
Elerond - dům - osobně
Skmaand – dva domy – Peki
Šipka – Dům u dvou bratrů – osobně
Waf – Synagoga – Sihaja
Ethan – Pošta s dvorem – Sihaja

Přední baseplate
Sihaja – náměstí se stánky – osobně
Hardegon – park - osobně
Marty – stavba altánu – osobně
Šipka – stánek s hotdogy, novinový stánek – osobně
Bruno – sportoviště, park – osobně
Tomas. – skate park - osobně

Doplňky
Skmaand – dodávka, náklaďák, sporťák – Peki
Igorus – osobní auta – osobně
Marty713 - auta – osobně
Míla - auta - osobně
Davroman - auta - osobně

matka

Paní na Žlutém hradě


Sihaja

Pravděpodobně osobně o víkendu 22. - 24. května. Pokud to nepůjde, tak jsem domluvená s Hačislavem, že bych mu předala v Praze.

Igorus

Citace od: Sihaja kdy 29.04.2015, 11:14:29
Pravděpodobně osobně o víkendu 22. - 24. května. Pokud to nepůjde, tak jsem domluvená s Hačislavem, že bych mu předala v Praze.

Myslím že by to mělo jít. Kompletace proběhne ten následující víkend, takže bych pak požádal o nějakou fotodokumentaci, abych vše správně rozmístil.

Bruno

Zatím je v plánu osobní předání přímo na Lipně na víkendu 29.-31.5


Ethan

Poštu ani květinářství nemám momentálně jak dopravit. Jsem asi schopný to nějak dostat do Prahy.

Sihaja

Citace od: Ethan kdy 01.05.2015, 12:27:07
Poštu ani květinářství nemám momentálně jak dopravit. Jsem asi schopný to nějak dostat do Prahy.

Můžeš to někdy dotlačit ke mně. Můžeme to spojit s nějakou lego-čajovnou/dát si čaj/kafe u nás.

Ethan

Citace od: Sihaja kdy 01.05.2015, 12:46:41
Citace od: Ethan kdy 01.05.2015, 12:27:07
Poštu ani květinářství nemám momentálně jak dopravit. Jsem asi schopný to nějak dostat do Prahy.

Můžeš to někdy dotlačit ke mně. Můžeme to spojit s nějakou lego-čajovnou/dát si čaj/kafe u nás.
Díky, to je pecka. Beztak už jsme se dlouho nepotkali. Předpokládám tedy, že to musím dodělat a předat do toho 22. 5., kdy to povezeš na Lipno. Domluvíme se na Nyxu/FB/telefonu.

Sihaja

Citace od: Ethan kdy 01.05.2015, 13:33:36
Díky, to je pecka. Beztak už jsme se dlouho nepotkali. Předpokládám tedy, že to musím dodělat a předat do toho 22. 5., kdy to povezeš na Lipno. Domluvíme se na Nyxu/FB/telefonu.

Přesně tak ;-)

Beru tedy Ethanovi domy. Ještě někdo z Prahy kdo by tam chtěl se mnou něco poslat?


waf

Najde se prosím někdo z Prahy, kdo by mi tam ten barák odvezl? Díky.

Sihaja

Citace od: waf kdy 01.05.2015, 15:56:29
Najde se prosím někdo z Prahy, kdo by mi tam ten barák odvezl? Díky.
Citace od: Sihaja kdy 01.05.2015, 15:39:02


Beru tedy Ethanovi domy. Ještě někdo z Prahy kdo by tam chtěl se mnou něco poslat?



::)

Igorus

Citace od: elerond kdy 01.05.2015, 07:54:35
mohl bych to tam dát mezi 8-15. květnem


Stavěcí víkendy jsou až předposlední a poslední týden. Tedy v termínu jak píšeš si nemyslím, že by se to dam dalo nechat.

Igorus

Z Prahy vyrážím i já (jedu na druhý stavěcí víkend), ale zatím nejsem schopen potvrdit, kolik bude místa v autě. Pokud se to všechno vejde k Sihaje a nebude jí to vadit, bude mít mé díky  ;)

waf

Citace od: Sihaja kdy 01.05.2015, 16:11:33
Citace od: waf kdy 01.05.2015, 15:56:29
Najde se prosím někdo z Prahy, kdo by mi tam ten barák odvezl? Díky.
Citace od: Sihaja kdy 01.05.2015, 15:39:02
Beru tedy Ethanovi domy. Ještě někdo z Prahy kdo by tam chtěl se mnou něco poslat?

Díky, rád tě využiji.

Bruno

Ahoj,
já též vyrážím z Prahy na druhý stavěcí víkend a jestli to klapne, tak budu mít z práce půjčenou dodávku a nějaké to místo zbyde.

Hacislav

Skusím to z verbováním i zde:

Citace od: Hacislav kdy 03.05.2015, 16:09:38
Mám prosbu.
Našel by se někdo kdo by byl schopen být na místě už v pátek ráno (nejlépe příjezd na místo v čtvrtek večer, tak jako já) a od rána mi pomohl se stavbou Fantasy bitvy. Je potřeba, aby jsme postavili přes den maximum základu/terénu a také vyřešili maximum vzdušného prostoru, vytvořili tak prostor bitvu, aby následně odpoledne - v podvečer jak přijedou další lidé, nám měli kde a s čím pomáhat.

Všichni s kterými jsem byl předběžně domluvený nakonec nemůžou.
Nabídnout mohu bohužel jen to, že ten kdo mi bude pomáhat se stavbou bude mít vystavovatelské ubytování zdarma.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Sihaja

Muhehehe, tak mám doma jedno náměstí, jednu poštu, jedno květinářství a muž mi teď potvrdil jednu synagogu + věci do dalších projektů. Vše poputuje zítra se mnou na Lipno, tak doufám, že to budu mít tam komu předat.  >:D

peki

Citace od: Sihaja kdy 21.05.2015, 14:08:25
Muhehehe, tak mám doma jedno náměstí, jednu poštu, jedno květinářství a muž mi teď potvrdil jednu synagogu + věci do dalších projektů. Vše poputuje zítra se mnou na Lipno, tak doufám, že to budu mít tam komu předat.  >:D
Domluv se s klukama co tam budou a nech to na skvosi vedle mojich věcí.

Hardegon

Po několika dotazech se nabízim na přibírání, jestli pojedete okolo dřív.