Duplo spolecny projekt pro Lipno 2015

Založil Neřád :-), 04.11.2014, 13:12:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Neřád :-)

#30
Citace od: mischidotcz kdy 15.02.2015, 19:21:37
Citace od: Neřád :-) kdy 15.02.2015, 08:21:42
Tak jsme na zkoušku udělaly ZOO je to 64*40 nopu cca (102cm*64cm) na panelech před by mohlo byt nádraží kasa parkoviště .. atd a pokud ma doma nekdo třeba
Nechcete dorpstřed jezírka v africe dát velkého hrocha?
A takhle místo králíků dát k pštrosovi želvu? Popřípdě druhého pštrosa (i když nevím, jestli se dva samci snesou :o).
ahoj to bylo jen na ukazku 3D podložek které můžu případně pujčit ....  ZOO a farma je čistě ve tvé a pavlik88 režii já vám do toho zasahovat nebudu :-) ani to za vás stavět  ;D  já jenom budu potřebovat rozměr a jak to bude zakončeno abych mohl navázat A8 je vaše :-)

Neřád :-)

#31
Citace od: mischidotcz kdy 15.02.2015, 19:21:37
Citace od: Neřád :-) kdy 15.02.2015, 08:21:42
Tak jsme na zkoušku udělaly ZOO je to 64*40 nopu cca (102cm*64cm) na panelech před by mohlo byt nádraží kasa parkoviště .. atd a pokud ma doma nekdo třeba
Nechcete dorpstřed jezírka v africe dát velkého hrocha?
A takhle místo králíků dát k pštrosovi želvu? Popřípdě druhého pštrosa (i když nevím, jestli se dva samci snesou :o).
ps  králík divoký a Emu hnědý je Austrálie  ;) a hroch byl v tuto chvíli v nemocnici na vyšetření   ;D  nebyl nám do ZOO zapůjčen a želva je někde v zadu  ;D jinak mi to tak neřešíme hlavně když to děti baví mají na to svoji logiku  :)

Neřád :-)

Citace od: nikolinek kdy 15.02.2015, 17:06:19
Já potřebuji především vědět jak může být hrad maximálně velký, když udělám i okolí tj. Skály, přikopy, rostliny atd. Můze být i 1x1 metr.

A jak by to připadne bylo Vysoké ? přemýslel jsem o tom ze by se tím případne vyplnil roh a město posunulo na stranu ....

Neřád :-)

Citace od: mischidotcz kdy 15.02.2015, 19:16:43
Citace od: nikolinek kdy 15.02.2015, 13:25:58
Mám dvě tyto novější a jedno starší letadlo.
A co třebas safari letadlo nebo zelené zásobovací?


pokud najdem nejaky dobry zpusob jak to veset tak tam toho muze litat hromada :-)

nikolinek


Neřád :-)

Citace od: nikolinek kdy 16.02.2015, 18:02:29
Nejde mi poslat foto hradu :-(

fotka muze mit max 512kb jde upravit treba zoneru nebo irfanview nebo ulozit jinam na rajce nebo picasa a vlozit jenom link

Neřád :-)

#36
to vypada suprove  :o
ja si dicky rikal ze bych postavit neco takoveho
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=201751

nikolinek

Už jsem tento hrad viděla, ale to by nám zabralo půl obýváku.
Jen se obávám, jestli ten co jsem postavila se tam vejde, protože až dodělám okolí bude mnohem větší, rozložitější a vyšší.

Neřád :-)

ahoj
je to 98cm x98cm. Strany ke zdi umožňuji přesah cca 10 cm. jak psal peki stim nic moc neudělám :-( dal bych to dotoho rohu a tím pádem bych  počítal stim ze je to roh a  ten hrad orientovat trosku jinak od vodopadu vedle povede potok a doufám ze třeba i železnice tak stim počítat :-) rozumne napojit na ctverec A8

Neřád :-)

Citace od: nikolinek kdy 18.02.2015, 10:38:51
Už jsem tento hrad viděla, ale to by nám zabralo půl obýváku.
Jen se obávám, jestli ten co jsem postavila se tam vejde, protože až dodělám okolí bude mnohem větší, rozložitější a vyšší.

tady je misto kde to budeme stavet - roh cast s lanovkou

nikolinek

Můžu něco ukousnout z 8 a 9 nebo ne?

Neřád :-)

#41
Citace od: nikolinek kdy 18.02.2015, 15:10:08
Můžu něco ukousnout z 8 a 9 nebo ne?

ahoj myslím to budou i tak dost na knop
nic mene mi peki psal
Ahoj,
pokud by byl ze strany stavitelů zájem tak můžete dostat i více místa.

takže si to promyslete o kolik vice místa by jste chtěly

mischidotcz , pavlik88 budete chti vic nez tech 98 cm ?
a nikolinek o kolik cm mas predstavu ze se posunes do A8 pridpane A9 ?


Neřád :-)

nikolinek o kolik budeš chtít prosím tvůj prostor zvětšit ? at to mužů říct pekimu

mischidotcz , pavlik88 bude vám stacit těch 98cm nebo budete chtít taky přidat ?

mischidotcz

Jak tak na to koukám, tak by se nám hodila spíš spousta kačenek a nějaký pořádný les vysokou, liškama, medvědem a pod.
Farmu a zoo do 110x98asi nejsme schopni nacpat. Jen zoo s cetou na safari autobus a nástupiště vlaku zabere celou plochu. Kam bychom dali farmu nevím.

Neřád :-)

Citace od: mischidotcz kdy 26.02.2015, 14:43:54
Jak tak na to koukám, tak by se nám hodila spíš spousta kačenek a nějaký pořádný les vysokou, liškama, medvědem a pod.
Farmu a zoo do 110x98asi nejsme schopni nacpat. Jen zoo s cetou na safari autobus a nástupiště vlaku zabere celou plochu. Kam bychom dali farmu nevím.

ahoj vsak jsem se ptal 2x jetsli chcete vic mista a o kolik ? kolik teda chcete mista ?

Neřád :-)

Citace od: mischidotcz kdy 26.02.2015, 14:43:54
Jak tak na to koukám, tak by se nám hodila spíš spousta kačenek a nějaký pořádný les vysokou, liškama, medvědem a pod.
Farmu a zoo do 110x98asi nejsme schopni nacpat. Jen zoo s cetou na safari autobus a nástupiště vlaku zabere celou plochu. Kam bychom dali farmu nevím.

sice to jsou sety ktere maji teprve vyjit ,ale pokud je mate v planu koupit a dat na vystavu proc ne :-)

mischidotcz

Citace od: Neřád :-) kdy 26.02.2015, 15:18:59
Citace od: mischidotcz kdy 26.02.2015, 14:43:54
Jak tak na to koukám, tak by se nám hodila spíš spousta kačenek a nějaký pořádný les vysokou, liškama, medvědem a pod.
Farmu a zoo do 110x98asi nejsme schopni nacpat. Jen zoo s cetou na safari autobus a nástupiště vlaku zabere celou plochu. Kam bychom dali farmu nevím.

sice to jsou sety ktere maji teprve vyjit ,ale pokud je mate v planu koupit a dat na vystavu proc ne :-)
Již jsou v e-shopech k dispozici, mají vyjít k 1. březnu. Ten největší budu pořizovat určitě.

mischidotcz

Citace od: Neřád :-) kdy 26.02.2015, 15:10:46
Citace od: mischidotcz kdy 26.02.2015, 14:43:54
Jak tak na to koukám, tak by se nám hodila spíš spousta kačenek a nějaký pořádný les vysokou, liškama, medvědem a pod.
Farmu a zoo do 110x98asi nejsme schopni nacpat. Jen zoo s cetou na safari autobus a nástupiště vlaku zabere celou plochu. Kam bychom dali farmu nevím.

ahoj vsak jsem se ptal 2x jetsli chcete vic mista a o kolik ? kolik teda chcete mista ?
Nedurdi se hned. Ještě jsem se s Pavlikem88 nedomluvili, jestli teda budeme dělat zoo, nebo farmu nebo les.

Kolik místa by kdyžtak bylo k dispozici? Poku dalších 98 x 100 cm, šla by udělat i ta farma.

Neřád :-)

#48
Citace od: mischidotcz kdy 26.02.2015, 20:15:03
Citace od: Neřád :-) kdy 26.02.2015, 15:10:46
Citace od: mischidotcz kdy 26.02.2015, 14:43:54
Jak tak na to koukám, tak by se nám hodila spíš spousta kačenek a nějaký pořádný les vysokou, liškama, medvědem a pod.
Farmu a zoo do 110x98asi nejsme schopni nacpat. Jen zoo s cetou na safari autobus a nástupiště vlaku zabere celou plochu. Kam bychom dali farmu nevím.

ahoj vsak jsem se ptal 2x jetsli chcete vic mista a o kolik ? kolik teda chcete mista ?
Nedurdi se hned. Ještě jsem se s Pavlikem88 nedomluvili, jestli teda budeme dělat zoo, nebo farmu nebo les.

Kolik místa by kdyžtak bylo k dispozici? Poku dalších 98 x 100 cm, šla by udělat i ta farma.

nedurdim se  ;D pisnu pekimu jetsli je moznost dalsiho metru :-) ,jinak budete mit dost veci na farmu pavlik psal "nějaká zvířátka na farmu." mi neco malo mame a muzem pridat ale aby to zase nebylo prazdne :-(

mischidotcz

#49
Citace od: Neřád :-) kdy 27.02.2015, 08:17:11
nedurdim se  ;D pisnu pekimu jetsli je moznost dalsiho metru :-) ,jinak budete mit dost veci na farmu pavlik psal "nějaká zvířátka na farmu." mi neco malo mame a muzem pridat ale aby to zase nebylo prazdne :-(
Nějaká zvířátka také mám, pak traktor a budovu.
Rozhodně bych udělalA pole (mrkev/kukuřice/slunečnice apod. - nějaké nápady?), orající traktor, dojení mléka, házení sena na "hůru"...

Neřád :-)

Citace od: mischidotcz kdy 27.02.2015, 12:26:20
Citace od: Neřád :-) kdy 27.02.2015, 08:17:11
nedurdim se  ;D pisnu pekimu jetsli je moznost dalsiho metru :-) ,jinak budete mit dost veci na farmu pavlik psal "nějaká zvířátka na farmu." mi neco malo mame a muzem pridat ale aby to zase nebylo prazdne :-(
Nějaká zvířátka také mám, pak traktor a budovu.
Rozhodně bych udělal pole (mrkev/kukuřice/slunečnice apod. - nějaké nápady?), orající traktor, dojení mléka, házení sena na "hůru"...

jeste sklenik ale tento dilek ja bohuzel nemam :-(

Neřád :-)


mischidotcz

Postroj na koníka a podvozek mám v tmavě hnědé barvě, ale ten horní díl budeme muset ještě pořešit.

A skleník teda taky nemám.

Neřád :-)

#53
Citace od: mischidotcz kdy 27.02.2015, 13:23:31
Postroj na koníka a podvozek mám v tmavě hnědé barvě, ale ten horní díl budeme muset ještě pořešit.

A skleník teda taky nemám.

horni dilek mam nekolikrat ale taky cerveny

Treba bude mit BlueRose .

nikolinek


Neřád :-)

ahoj
mischidotcz , pavlik88 jak to vypadá návrhem nějak fotka by se nenašla ?
ať víme na čem jsme a jak doladíme propojeni na hrad
dikec tom

Neřád :-)

ahoj

mischidotcz , pavlik88

Dnes do vecera je deadline na zábor mista , zatím nemám důvod žádat o víc než A8,A9,A10
A8 mischidotcz ( les a lesni zvirata ) + pavlik88 (? ZOO) - navazuje na hrad A9  - ja BlueRose A10 ?

tom


Neřád :-)

ahoj vzhledem k nulové reakci necháváme původní A8,A9,A10  :)
na hrad v A8 naváže mischidotcz lesem :-)

Neřád :-)

takže předělaný návrh na stavbu

nikolinek