Duplo spolecny projekt pro Lipno 2015

Založil Neřád :-), 04.11.2014, 13:12:25

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Neřád :-)

Ahoj
Napadlo mě že bychom mohly udělat u z našima dítkama  společný projekt, už u Lipna 2013 jsem narazil na to že nikdo doma nemá moc dílku nazbyt  o které by chtěl děti připravit na dlouho dobu .
Tím že by se nás spojilo víc je možnost postavit něco komplexnějšího  .
Myslím že vhodný vzhledem k velikosti by byl zadní roh vitríny jako letos  :
Téma by mohl byt město ,venkov ,propojené vlakem  směr přístav , zřícenina Hradu , atd . (mam doma několik nefunkčích mašinek nakl. i osob)
Samo každý nápad vítán každý máme doma neco jíneho ....

BlueRose

#1
Jsem určitě pro.

Pokud by chyběly nějaké dílky, mohu ze svého obchodního majetku zapůjčit či obstarat, pokud usoudím, že jsou dále beze ztráty prodejné. Případně i ze soukromého, co už jsme umyli a uložili na půdě pro vnoučata.

Já příští rok s duplem roh určitě nevyužiju. Pokud vůbec dám něco dohromady, tak to bude nejspíš v jedné lajně.

Dál mohu dodat jednoho jedenáctiletého pomocného stavitele, který by hrozně chtěl na výstavě stavět svůj model, ale upřímně - na stavbách z malého lega by musel ještě hodně pracovat. Jinak je to autor nápadu s vlnkami a potopenou lodí z loňského vodáckého duplo modelu:

Neřád :-)

Citace od: BlueRose kdy 06.11.2014, 10:32:26
Jsem určitě pro.

Pokud by chyběly nějaké dílky, mohu ze svého obchodního majetku zapůjčit či obstarat, pokud usoudím, že jsou dále beze ztráty prodejné. Případně i ze soukromého, co už jsme umyli a uložili na půdě pro vnoučata.

Já příští rok s duplem roh určitě nevyužiju. Pokud vůbec dám něco dohromady, tak to bude nejspíš v jedné lajně.

Dál mohu dodat jednoho jedenáctiletého pomocného stavitele, který by hrozně chtěl na výstavě stavět svůj model, ale upřímně - na stavbách z malého lega by musel ještě hodně pracovat. Jinak je to autor nápadu s vlnkami a potopenou lodí z loňského vodáckého duplo modelu:

Tak to je super :-
ješte se mi ozvala jedna paní co ma taky dost kostek a napíše jaké má možnosti

mischidotcz

#3
Fajn, jak tak koukám na plánek mohu dodat
na farmu 1 kus zvířete od každého druhu + traktor s bránou na orání
do nemocnice postýlky, kostky s potickem, 2x přístroj co dělá "ping", 5 figů, 2 mimina
do hasičů by asi bylo nejzajímavější velké auto
do parku plotky a možná i viodopádek
Nějaké jné požadavky?

pavlik88

Ahoj,
my máme kompletní duplo ZOO a nějaká zvířátka na farmu.
Taky přes 100 kolejí, vagony a starší mašinky. To jsou dvě největší sekce.
Plus další různé kostky, vozidla, Bořkovi stroje a několik velkých ploch.
Myslím, že přes léto bych toho mohl většinu dětem vzít:-)
Pavel
P.S. jinak letos na výstavě se mi moc líbila Duplo lanovka a sjezdovka

Neřád :-)

Citace od: pavlik88 kdy 15.11.2014, 22:00:28
Ahoj,
my máme kompletní duplo ZOO a nějaká zvířátka na farmu.
Taky přes 100 kolejí, vagony a starší mašinky. To jsou dvě největší sekce.
Plus další různé kostky, vozidla, Bořkovi stroje a několik velkých ploch.
Myslím, že přes léto bych toho mohl většinu dětem vzít:-)
Pavel
P.S. jinak letos na výstavě se mi moc líbila Duplo lanovka a sjezdovka
ahoj tak to je super :-)

pavlik88

Citace od: Neřád :-) kdy 04.11.2014, 13:12:25
Ahoj
Napadlo mě že bychom mohly udělat u z našima dítkama  společný projekt, už u Lipna 2013 jsem narazil na to že nikdo doma nemá moc dílku nazbyt  o které by chtěl děti připravit na dlouho dobu .
Tím že by se nás spojilo víc je možnost postavit něco komplexnějšího  .
Myslím že vhodný vzhledem k velikosti by byl zadní roh vitríny jako letos  :
Téma by mohl byt město ,venkov ,propojené vlakem  směr přístav , zřícenina Hradu , atd . (mam doma několik nefunkčních mašinek nakl. i osob)
Samo každý nápad vítán každý máme doma něco jiného ....

Ahoj,
je stále v plánu Duplo sekce na Lipnu 2015?
nebo se snad diskutuje v jiném vlákně?
Abych věděl, zda mám něco začít vymýšlet či připravovat.

Pavel

Neřád :-)

Zdravím omlouvám se :-) samo že vše platí omlouvám se trosku jsem nestíhal ,jak zvládnu dam návrh na půdorys a rozdělíme častí kdo co kam . tom

Neřád :-)

Zdravím tak po předběžné domluvě s Pekim vemem místo A8,A9,A10



mischidotcz

#9
Do rožku by se dal dát ten vodopád s jeskyní?



Spojila bych vodopád s jeskyňkou z obrázku.

Neřád :-)

#10
Citace od: mischidotcz kdy 11.02.2015, 20:38:45
Do rožku by se dal dát ten vodopád s jeskyní?



Spojila bych vodopád s jeskyňkou z obrázku.

ahoj
asi bych ho nedával přímo do rohu tam bych nechal neco vyššího (budova atd.) a dal ho mezi město a farmu zeleny obdelnik
a jaky by byl případně rozměr ?

Neřád :-)

Citace od: pavlik88 kdy 15.11.2014, 22:00:28
Ahoj,
my máme kompletní duplo ZOO a nějaká zvířátka na farmu.
Taky přes 100 kolejí, vagony a starší mašinky. To jsou dvě největší sekce.
Plus další různé kostky, vozidla, Bořkovi stroje a několik velkých ploch.
Myslím, že přes léto bych toho mohl většinu dětem vzít:-)
Pavel
P.S. jinak letos na výstavě se mi moc líbila Duplo lanovka a sjezdovka

ahoj
Šlo by napojit a farmu a ZOO na vodopád co bude stavet mischidotcz ? a ukoncit model ve A8 ?

Neřád :-)

Citace od: BlueRose kdy 06.11.2014, 10:32:26
Jsem určitě pro.

Pokud by chyběly nějaké dílky, mohu ze svého obchodního majetku zapůjčit či obstarat, pokud usoudím, že jsou dále beze ztráty prodejné. Případně i ze soukromého, co už jsme umyli a uložili na půdě pro vnoučata.

Já příští rok s duplem roh určitě nevyužiju. Pokud vůbec dám něco dohromady, tak to bude nejspíš v jedné lajně.

Dál mohu dodat jednoho jedenáctiletého pomocného stavitele, který by hrozně chtěl na výstavě stavět svůj model, ale upřímně - na stavbách z malého lega by musel ještě hodně pracovat. Jinak je to autor nápadu s vlnkami a potopenou lodí z loňského vodáckého duplo modelu:


co zapojit stavitele do stavby policejní stanice , hasičů ? nebo nejaky jiný napad na budovu v rohu sel bych alespon na 3-4 patra nahoru

mischidotcz

#13
A co takhle do rohu dát mírný kopeček se zoo?

Když bude budova a vedle kopec s vodopádem, nebude to vypadat divně?

Neřád :-)

ahoj jeste zdravím nikolinek máš už nejaký nápad  a kam ho umístit ?

Neřád :-)

Citace od: mischidotcz kdy 11.02.2015, 21:32:23
A co takhle do rohu dat mirny kopeček se zoo?

Když bude budova a vedle kopec s vodopádem, nebude to vypada divne?
Roh má 1m*1m a to co bude vzadu aby bylo vidět bude muset byt dost vysoko, mírným kopcem a Zoo velikosti 1/3 místa bychom přišly o dost místa a vše před nim by už muselo být na na rovině . Záleží na napojení


mischidotcz

 Pokud z toho vodopádku bude vést tenká říčka, mohl by se přes ni udělat dřevěný klenutý mostek, něco jako v Púovi, ale v hlavě nápad ještě nemám.

Tak kdyby někdo...

Neřád :-)

#17
Tak jsme na zkoušku udělaly ZOO je to 64*40 nopu cca (102cm*64cm) na panelech před by mohlo byt nádraží kasa parkoviště .. atd a pokud ma doma nekdo třeba

Neřád :-)

nemate někdo doma nějaké letadlo nebo na něco nikolinek postaví ?

Neřád :-)

Ahoj pavlik88 šlo by postavit nějakou farmu na zkoušku ?

nikolinek

Mám dvě tyto novější a jedno starší letadlo.

nikolinek

Mám možnost postavit hrad a byl by i dost velký.

Neřád :-)

Citace od: nikolinek kdy 15.02.2015, 14:32:20
Mám možnost postavit hrad a byl by i dost velký.
tak to je super :-)

Neřád :-)

Citace od: nikolinek kdy 15.02.2015, 13:25:58
Mám dvě tyto novější a jedno starší letadlo.

pokusil bych se ho povesit na nejaky silon :-)

Neřád :-)

ps peki psal : Strany ke zdi umožňuji přesah cca 10 cm. takže pokud bude třeba dá se toho využit

Neřád :-)

Tak když to zatím zhrnu tak bych to viděl předběžně

ZOO a farma levá strana rohu A8 - mischidotcz ,pavlik88 domluvíte se co a jak ? pripadne mužů dopůjcit veci na zoo farmu jesli vám bude stacit těch 90cm na sirku ? nebo budete potřebovat ještě kousek

železnice - pavlik88 (muzu dolnit vlaky vagony veci na nádraží ) mam několik nefunkčních intelli mašinek
na díly ty tam muzou zustat až do zimy  :)

Hrad - nikolinek (poprosím o nějaký nastřel jak to bude vypadat a kolik zabere místa )a kolik nám zůstane místa mezi městem a hradem .

já udělám nastřel na město časem bylo Dobré abych vedel jak bude končit Central Park Zoo :-)

nikolinek

Já potřebuji především vědět jak může být hrad maximálně velký, když udělám i okolí tj. Skály, přikopy, rostliny atd. Můze být i 1x1 metr.

mischidotcz

Citace od: Neřád :-) kdy 15.02.2015, 08:21:42
Tak jsme na zkoušku udělaly ZOO je to 64*40 nopu cca (102cm*64cm) na panelech před by mohlo byt nádraží kasa parkoviště .. atd a pokud ma doma nekdo třeba
Safari autobus mám, stejně jako skoro všechan zoo auta

mischidotcz

#28
Citace od: nikolinek kdy 15.02.2015, 13:25:58
Mám dvě tyto novější a jedno starší letadlo.
A co třebas safari letadlo nebo zelené zásobovací?

mischidotcz

Citace od: Neřád :-) kdy 15.02.2015, 08:21:42
Tak jsme na zkoušku udělaly ZOO je to 64*40 nopu cca (102cm*64cm) na panelech před by mohlo byt nádraží kasa parkoviště .. atd a pokud ma doma nekdo třeba
Nechcete dorpstřed jezírka v africe dát velkého hrocha?
A takhle místo králíků dát k pštrosovi želvu? Popřípdě druhého pštrosa (i když nevím, jestli se dva samci snesou :o).