Společný projekt: Fantasy bitva

Založil Hacislav, 01.11.2014, 11:38:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

davroman

Citace od: Hacislav kdy 01.06.2015, 11:00:18
Dále bych chtěl poděkovat všem kdo pomáhali s realizací stavby na místě:
Jmenovitě: bubutymmy (přivezl defakto celou bitvu na Lipno a pomáhal se vším od začátku do konce), danyboy (doladění skoro celé plochy terénu a umístění nemalého množství minifigů na plochu), Davroman a jeho žena a synek (Davroman dostal do vzduchu většinu leteckých jednotek, synek a manželka vybalili všechny jednotky ze sáčků, synek taky pomáhal s aranžováním jednotek do bitvy), Elerond umisťoval jednotky na plochu bitvy a chvíli pomáhal i jeho tatínek.
O své části se postarali Ryxe, Šipka, Hardegon a Marty713.

Hačislave, není zač, bylo nám potěšením s tebou spolupracovat.
Popravdě ale musím přiznat, že jsme byli připraveni na všechno, ale na spřádání vláken vlascové sítě a zavěšování jednotlivých bojovníků, z čehož nám po několika hodinách "šly oči kolem", určitě ne. Výsledné dílo však stojí za to.
Takže ještě jednou - díky za zkušenost a dej vědět, až budeš zase potřebovat pomoci s 3D bitvou - v zavěšování už máme praxi.   ;D

PS: Jak dopadl časosběr? Na ten jsem nejvíce zvědav.
Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

Hacislav

#241
Citace od: Davroman kdy 02.06.2015, 21:38:45
PS: Jak dopadl časosběr? Na ten jsem nejvíce zvědav.

S časosběrem jsem celkem válčil, nikdy jsem nic takového nezpracovával.
Nakonec jsem s toho udělal dva animované gify. Jeden  "rychlejší" (na můj vkus je trochu moc rychlý, ale zato bere méně místa na disku) a druhy "pomalejší" ale za to značně větší.
Po nějakou dobu bude k stažení ten rychlejší/menší zde a pomalejší tady
Rajče mě ho nenechalo vůbec nahrát, flickr sice ano, ale zprznil ho a nezobrazuje ho jako animovaný.
Takže koho to zajímá, ať si ho stahne z uloz.to a přehraje na svém PC/tabletu.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest

Marty713


Hacislav

#243
Takové "malé" shrnutí Fantasy bitvy

IMG_9858
by Emil Emilovič Hančák, on Flickr

Nepříliš povedený pokus zachytit vetší část bitvy pomocí panorama. Ipřes artefakty a naopak vynechané častí díky skládání fotek do hromady si můžete udělat představu o celkovém rozsahu bitvy. A to na této fotce chybí 2m2 z levé části.
moje fotky Rajče a Flickr - pinterest