Polabské kostky 2020

Založil Ryxe, 29.06.2019, 21:41:56

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ryxe

Ahoj všem,
s kamarádem si už nějakou dobu hrajeme s myšlenkou uspořádat výstavu tady u nás ve Středočeském kraji, konkrétně v prostorách výstaviště v Lysé nad Labem https://www.vll.cz/o-nas. V nedávné době proběhla první jednání s majitelem výstaviště, po kterém jsme se rozhodli se do toho pustit. Výstava ve středních Čechách zatím nebyla a myslím, že by to mohla být fajn příležitost nejen pro vystavovatele z okolí. Výstaviště v Lysé je poměrně dost známé pro veřejnost a teší se zajímavé návštěvnosti. Výstavní prostory vypadají pěkně, poskytují opravdu hodně místa pro exponáty a herní koutky. Vystavovatelům bychom rádi připravili komfort, na který jsme všichni s ostatních víkendovek zvyklí, aby se všichni cítili v pohodě a pěkně si ten společný víkend užili.
Přesný termín teprve budeme s výstavištěm řešit, Je docela oříšek nekrýt se s akcemi Kostek a vejít se do volných míst výstaviště. Zatím opravdu předběžně bychom to viděli kolem začátku školního roku 2020, ale je to ještě v jednání.
A teď ta hlavní otázka, měli by jste zájem zúčastnit se (samozřejmě chápu, že záleží na termínu).
Zatím díky ;)


Seznam vystavovatelů:

Ryxe
Sanna
Hardegon+2
Gearcs
Vasyk+1
Robkteryten
Stimpi
Linhi+1
Igorus
Mtron
Bruno
Znouzectnost
Chairudo
Skywalker007+brácha
Fandadolega+1
HD+1
MilanV
Matka+1
Mathes-CS+2
nikolinek
peter
Tomik
miho+2
davroman+2
skyrider+1
Daniel+2
444martin+1
šipka
Icewalker
Petronel
Izabella+Werny
Peki+2
Sihaja

milanv

Se mnou a Ditou můžeš počítat, pokud to nezhatí termín, samozřejmě. Jet ale určitě chceme!
Pán na Žlutém hradě

Chairudo

Já jsem pro každou srandu a předběžně bych zájem měl.
Otázka je jaká bývá návštěvnost na akcích ve městě pod 10.000 obyvatel a jak koukám minimální spádovostí?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Ryxe

Citace od: Chairudo kdy 30.06.2019, 00:08:19
Otázka je jaká bývá návštěvnost na akcích ve městě pod 10.000 obyvatel a jak koukám minimální spádovostí?


Návštěvnost na akcích, které se tam pořádají bývá pěkná. Jezdí sem návštěvníci ze širokého okolí. Ideální je i blízkost Praze. Na nádraží, které je v těsné blízkosti výstaviště se dostaneš z centra prahy za půl hodiny.

pryb

Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

Robkteryten

Rad se přidám,  kdyz uz to mam za rohem.  😇😉

linhi


HD

Předběžně bych zájem o účast také měl, záleží na termínu.
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Matthes_CS

Citace od: Ryxe kdy 30.06.2019, 07:44:18
Citace od: Chairudo kdy 30.06.2019, 00:08:19
Otázka je jaká bývá návštěvnost na akcích ve městě pod 10.000 obyvatel a jak koukám minimální spádovostí?


Návštěvnost na akcích, které se tam pořádají bývá pěkná. Jezdí sem návštěvníci ze širokého okolí. Ideální je i blízkost Praze. Na nádraží, které je v těsné blízkosti výstaviště se dostaneš z centra prahy za půl hodiny.

Co sem slyšel občas ve vlacích Trutnov - Praha, tak tam lidi jezděj od Hradce i Trutnova na různé akce.


Jinak určitě bych se rád zúčastnil.

Hardegon


Stimpi


Ryxe

Zatím díky všem za zájem ;). Nějak po dovolených zkusíme dát do kupy konkrétní info.

Tomik

Já se taky rád zúčastním.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Kuba

Pokud to nezhati termin, Rad bych prispel svou troskou do mlyna.

;)

Daniel

Jsem na tom jako většina - záleželo by na termínu. Ale kdyby byl čas, rád se připojím ;)

mirek

Rád, jen termín to rozhodne.

Igorus

Jako většina, jsem pro, záleží na termínu  ;)

znouzectnost


nikolinek


gearcs

Pokud to půjde, budu se snažit přijet...

jerzeeg

Rad prijdu/prijedem, pokud to dovoli okolnosti.

skywalker007


Borun

Pokud mi bude vyhovovat termín tak rád přijedu

LEGOFUN

Ahoj, i já bych se účastnil když mi pak dá někdo vědět na email termín.
Honza

peter

Když bude příhodný termín, tak bych také rád přijel.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Ongon


Ryxe

Ahoj všem, dnes jsme byli na sezení s majitelem výstaviště. Takže se mohu podělit o aktuální info. Asi nejdůležitější je termín. Jelikož je výstaviště už dost obsazené a brali jsme v potaz jiz nahlášené kostkařské výstavy, vyšel nám termín na víkend 13.-14. června 2020. Pátek 12. června bude jako obvykle instalační. Hala má 1400m2, takže přemýšlíme i o uzavřené odpočinkové a jídelní zóně pro vystavovatele. Souběžně s naší výstavou pak bude v areálu výstaviště ještě výstava modelářů, to by třeba někoho z vás mohlo zaujmout 😉

MiHo

Hala je pěkně velká, tam by se mohlo vejít veliké kolejiště.

Chairudo

Termín ok, snad nebude horko  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

fanda

Když dostanu plochu cca 5x2 m, tak se také hlásím se svými modely vozů a lokomotiv ČSD a ČD v pohybu na standardním Lego rozchodu.