Kostky v Plzni

Založil Hardegon, 22.11.2018, 11:19:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hardegon

Výstava Kostky v Plzni 2019
Termín: 7.-9. června; pátek instalace, sobota a neděle 10:00-18:00 výstava
Místo: Autobusová hala v DEPO 2015
Pořadatel: Hardegon (Marek Mencl)



Seznam přihlášených účastníků:
Hardegon
Clermont - kolejiště
šipka
Chairudo
miho - kolejiště
Ryxe
Sanna
Igorus
Tomik - alternativní modely
Robkteryten
puresis
MilanV
Matka
jerzeeg
davroman
znouzecnost
linhi - Rýzmburk, modulár Muzeum, vlaky
Borun
nikolinek
MartinS - micro město, GBC
444martin a 444jakub - hejblata
Petronel - Akvárko
peter - diorama auta a železniční stanice
Sihaja - Krchov (48x192)
skywalker007 +1 - SW dioráma (80x200), Aztékové (120x570)
Aki - středověké město



Původní příspěvek:
Delší dobu už plánuju domluvit výstavu kostkařů v Plzni. Akce v Olomouci, Pardubicích a jinde mi docela motivují. Navíc u nás na západě ještě nic nebylo. Konečně jsem se zkontaktoval s výstavním prostorem v centru města DEPO 2015. Po krátkém hovoru projevili o naší výstavu zájem. Pak jsem jim ukázal fotky modelů a byli nadšeni. Nadhodili mi termín 9.-10. března 2019 nebo pak někdy půlku dubna.
Otázka na kostkaře: Máte zájem přijet do Plzně?
Nepožaduji závazné rezervace, ale spíš jen sonduji, jestli je mezi námi vůbec vůle podívat se jinam než do Prahy a na Moravu.
Aktuálně jsem úplně na začátku. Zjišťuji jejich (i svoje) možnosti a podmínky celé akce. Zatím je jen jistota, že by to byla klasická víkendovka. Velkou neznámou je návštěvnost, když jde o úplně novou věc.
Vystavovatelům bych chtěl nabídnout podobný servis, jako zajišťuje třeba Pavla v Olomouci, tedy ubytování, cesťák a třeba nějakou výslužku k tomu. A samozřejmě poznat zase jinou část republiky.
Takže prosím, házejte mi sem své názory mám/nemám zájem přijet. Klidně i nabídky modelů (ať vim prostorově). Beru i jakoukoli radu od zkušenějších pořadatelů.

Sihaja

Já bych i přijela.
Mohu nabídnout Krchov - až 4 velké base plate.

S organizací mohu pomoci dokud to budou věci na dálku, neb jsem situována v Praze, ale nějaký víkend bych třeba ohla dorazit i do Plzně na nějakou přípravu.

Clermont

Jestli se Vocko pripoji s vlacky, tak zas dovezeme kolejiste, vystavku masinek a tovarnu. Takze jak v Brne jedna trida.
Vzal bych i kostky do koutku ( majetek Kostek) a organizaci s vykladkou a nakladkou.

Igorus

Rád dorazím.

Můžu dovézt vlastní New York a také je k dispozici Friends projekt.

Chairudo

#4
Určitě rád přijedu se zábavním parkem a poradím s organizací :D

Koukám že Plzeň je 170 000 město, takže když se udělá dobře reklama mohlo by (laickým odhadem) i na první akci přijít přes 5000 lidí.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

nikolinek

No skvělé. Mám z toho velkou radost. Zverbuju všechny školky v Plzni  :-)  :-)

milanv

Rád přijedu. Můžu dovézt Vesnickou školu, Friends moduly má Igorus.
Z hýbacích věcí máme společný betlém (ale to se na jaro moc nehodí, ne?) a pak mám kuličkodráhu, ale tu neslibuju na 100% (Pavlína ví :) ) - musím ji nejdřív opravit a vylepšit, aby byla spolehlivější. Teď vyžaduje dozor (brigádníka).
Pán na Žlutém hradě

peki

Mee to  >:D
Bylo by fajn specifikovat:
- moc
- herní aktivitu
Přivezu obojí.

šipka

Můžeš se mnou počítat  ;)  Super, že se zadařilo ;D

skywalker007

Taky by jsme s bráchou přijeli.

yoshimaka

#10
Určitě nepotvrdím osobní účast, ale pokud bude zájem o nemocnici na kraji města a nějaké MOC moduláry na doplnění ulice, posečkám s rozebíráním a pošlu (po domluvě) s Chairudem.

Plus se mi někde po Brně potuluje tunel s bačou a rozhlednou, Hanzelka se Zikmundem a chaloupka s "Přemyslem oráčem" v rámci společného projektu středověké vesnice. To všechno by se nemuselo rozebírat a mohli by se ještě pokochat lidé z druhého konce naší vlasti.
Lust och fägring stor

Hardegon

Díky za reakce. Zájem mě fakt těší. Díky vám  ;)

Matthes_CS

Jsem sice z jiného koutu republiky, ale kousek dál vyrůstla mamka, takže tam máme příbuzné a často jezdíme. Kulturního a turistického je v Plzni mnoho, Pilsner festy nebo slavnosti osvobození je vždycky všude lidí mraky, takže si myslím, že o návštěvnost by nouze nebyla :)

stricekfido

Jsem kousek od Plzně a rád se přijedu podívat, popř mohu nabídnout nějaký ten technic Offroad, popř sety

MiHo

Nabízím kolejiště 9 x 2,4 m.

peter

U mne by záleželo, kdy by to bylo. Každopádně mohu nabídnout diorama aut 1:13 (plocha 1m2) a diorama s železniční stanicí (0,4x1m).
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Robkteryten

Pokud v tu dobu bude základna stát přijedem :D

Stimpi

Předběžně rád přijedu

znouzectnost

Když budu mít co přivézt tak se rád ukážu

Tomik

Já také rád přijedu. Vzal bych s sebou alternativní modely a hýbajícího se žraloka s "nezbednou krabičkou".
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Ryxe

Přivezu trochu temnoty >:D. A Sanna, to je zatím tajné :D

davroman

Citace od: miho kdy 22.11.2018, 15:52:12
Nabízím kolejiště 9 x 2,4 m.

Přidáváme se k mihovi jako pomocníci se stavěním + můžeme přivézt:
davroman - modely aut (2stoly)
tomassek05 - modely tanků (1stůl)
rocice - skládací hlavolamy tetris a 3D kostka (1-2stoly)


Náš BL shop TDH Bricks: https://store.bricklink.com/TDH_Bricks

jerzeeg

Hlasim se s tim, co bylo v Olomouci a Brne:
   Hradby - 64 x 64 cm
   Chima - 154 x 52 cm
   Elfi - 346 x 64 cm

plus tajna novinka - asi 154 x 52 cm


(akorat asi budu muset dopravu poresit s clermontem uz :-D )

Vočko

Citace od: Clermont kdy 22.11.2018, 12:10:50
Jestli se Vocko pripoji s vlacky, tak zas dovezeme kolejiste, vystavku masinek a tovarnu. Takze jak v Brne jedna trida.
Vzal bych i kostky do koutku ( majetek Kostek) a organizaci s vykladkou a nakladkou.
Rád se připojím. Do té doby snad vzniknou další vlaky a kolejiště s Clermontem je jasná věc

mirek

Taky bych přispěl "troškou do mlýna"...to co bylo v Sedlčanech a v Dánsku.
Prostor 2 x 1m  + 220V =  8x vláčková diorama na schůdkách.

danyboy

Pozor, at to zbytečně nekoliduje s vystavou v Ostrave. Jinak,  bych mel taky zajem se zúčastnit

peki

Citace od: danyboy kdy 23.11.2018, 13:05:06
Pozor, at to zbytečně nekoliduje s vystavou v Ostrave. Jinak,  bych mel taky zajem se zúčastnit
To Hardegon ví,pozornil jsem ho. Už je terním?Finální, pro Ostravu ?

Chairudo

Začínáme také plánovat pátou Olomouckou výstavu příští podzim, prosím o reakce  ;)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

puresis

Ještě nevim, jestli dojedu , ale mohl bych po poslat nějaké moduly .... (friens), moduláry...

444martinhanak

Pokud by se výstava konala toho 9.-10. března, tak bychom se rádi se synem zúčastnili a přivezli interaktivní modely na kliku.
Pokud by to bylo v půlce dubna, tak to je termín kolem velikonoc a bývá hodně jarních akcí. Tedy možnost kolize s dalšími akcemi = méně AFOLů, méně návštěvníků.