Mtron news - (vlastní) Mtron base

Založil Mtron, 05.02.2006, 20:59:54

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

J_BOB

"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

marian20

Dúfam že to Mtronovi nebude vadiť keď priložím foto MOC-u čo som včera večer postavil.
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

Marťan

To Marian


máš to celkem zajímavé, ale zdá se mi, že ten podvozek je moc malý k celkové velikosti objektu. Dal bych větší mezery mezi kolama, nebo to upravil nějak jinak, aby to mělo lepší stabilitu. Kdyby takový stroj jezdil někde po nehostinné půdě a najel by na menší kámen, myslím, že by se brzo překlopil.... :D

Mtron

to Marian

né naopak jsem rád, když se bude svět Mtronu rozšiřovat. Každá fotka je vzácná a tudíž by měla být zde. Jinak je to zajímavý model. Kolik máš setů M:Tronu a jaké ? V mé sbírce chybý už jenom poslední set http://www.peeron.com/inv/sets/6989-1 :'(
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

marian20

Mám len zopár setov: 6896, 2x 6811, 6833, 6877. Čo sa týka toho modelu ešte ho prerobím lebo som ho staval cez noc a nie som s ním spokojný takto s odstupom času, len teraz akosi nestíham do konca júna nič :(
weiter, weiter ins Verderben, wir mussen leben bis wir sterben...

Mtron

Citace od: marian20 kdy 02.05.2006, 21:52:00
Mám len zopár setov: 6896, 2x 6811, 6833, 6877. Čo sa týka toho modelu ešte ho prerobím lebo som ho staval cez noc a nie som s ním spokojný takto s odstupom času, len teraz akosi nestíham do konca júna nič :(

moje sbírka už se řádně rozrostla :-)

1478 - 1 ks
6811 - 8 ks
6833 - 2 ks
6877 - 4 ks
6896 - 2 ks
6923 - 3 ks
6956 - 1 ks

mám 35 M:tron figů
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

#36
Tak jsem rozšířil trošku základnu, ale stále mi chybí hodně kostek :'(
Detail elektrického plotu , který bude kolem základny, ještě ho možná upravím.Zvětšil jsem řídící centrum,které bude připojeno na hlavní budovu.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Shi-So

To je vice nez trosku :D
Budes to hnat i do vysky? ;)

Mtron

základna by měla dosáhnout rozměru 144x96 plate :-) a snad 144x144. :P, výšku jsem zatím neřešil , uvidíme
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

otaznik

Citace od: Mtron kdy 14.05.2006, 16:51:14
základna by měla dosáhnout rozměru 144x96 plate :-) a snad 144x144. :P, výšku jsem zatím neřešil , uvidíme

144 x 96 plates? No, pane jo.... Tolik jich snad nemá ani zbytek kostek dohromady.

Mtron

Citace od: otaznik kdy 14.05.2006, 21:12:27
Citace od: Mtron kdy 14.05.2006, 16:51:14
základna by měla dosáhnout rozměru 144x96 plate :-) a snad 144x144. :P, výšku jsem zatím neřešil , uvidíme

144 x 96 plates? No, pane jo.... Tolik jich snad nemá ani zbytek kostek dohromady.

záleží na přísunu bricků a na finanční možnostech, ta stavba co mám v plánu není na týden, ale na několik let. Na vesmírnou základnu to není moc velká stavba, když vezmeš v potaz co tam má být  :) jako hangár,dílny, řídící centrum,výzkumný centrum,velitelství a další.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Cavelon

Citace od: Mtron kdy 15.05.2006, 11:04:17
Citace od: otaznik kdy 14.05.2006, 21:12:27
Citace od: Mtron kdy 14.05.2006, 16:51:14
základna by měla dosáhnout rozměru 144x96 plate :-) a snad 144x144. :P, výšku jsem zatím neřešil , uvidíme

144 x 96 plates? No, pane jo.... Tolik jich snad nemá ani zbytek kostek dohromady.

záleží na přísunu bricků a na finanční možnostech, ta stavba co mám v plánu není na týden, ale na několik let. Na vesmírnou základnu to není moc velká stavba, když vezmeš v potaz co tam má být  :) jako hangár,dílny, řídící centrum,výzkumný centrum,velitelství a další.

A nemáš náhodou na mysli 144x96 studs?

otaznik

Citace od: Mtron kdy 15.05.2006, 11:04:17
Citace od: otaznik kdy 14.05.2006, 21:12:27


144 x 96 plates? No, pane jo.... Tolik jich snad nemá ani zbytek kostek dohromady.

záleží na přísunu bricků a na finanční možnostech, ta stavba co mám v plánu není na týden, ale na několik let. Na vesmírnou základnu to není moc velká stavba, když vezmeš v potaz co tam má být  :) jako hangár,dílny, řídící centrum,výzkumný centrum,velitelství a další.

To bylo jen takové popíchnutí na prohození slov plates (baseplates) a studs.  :D

chadzi

zacina to vypadat dost zajimave. rozhodne bych tam ale udelal nejakej landscaping kolem baze (kratery, kopecky, nerovnosti).  jo a zkus to postavit driv nez za x let, sem natesenej na finalni vysledek  ;)

Colonel32

tak mu muzes trosku helfnout a necim ho zadotovat...  (bere vsechny cervene basic kostky,  jakekoli m;tron sety, neongreen dily, sede placky 48 etc..)

Mtron

 >:DAIR FORCE MTRON >:D
z prava 6811 Pulsar Charger (posádka 1), 6877 Vector Detector (posádka 1), 6923 Particle Ionizer (posádka 1+robot), 6862 Secret Space Voyager  (posádka 3), 6956  Stellar Recon Voyager (posádka 2).
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Mtron

#46
Tak jsem teď dostavěl další část mtronské základny a to díky dílkům od HonzyD , kterému děkuji a těším se na další obchodování. Posuďte sami , kvalita fotek je trošku horší, protože už mám v pokoji tmu a světla to nenasvítí tak dobře. Pro jistotu jsem použil blesk. :P
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Benelli_2000

Ta základna roste jak z vody  :)
Fakt pěkná práce - sou ty dveře pod velitelskou dveří otevírací? Pokud jo, tak jak fungujou? Šoupačky?

Jen tak dál! A zahrnuj nás fotkama, z kosmu tu toho boužel moc není :-(
Blue coats of the Carribean. No more Jack Sparrow (Captain jack Sparrow).

Mtron

šoupací dveře ještě nejsou a nevím jestli budou  :) Jo vesmír není moc oblíbeny na fóru  :'( :'(
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Shi-So

Postupuje to pekne ;D
Udelej to trochu clenitejsi ,nejake dalsi veze a agregaty ;)

MiP

Je to pěkné, ale na můj vkus je to přiliš monumentální a placaté. Raději bych třeba něco rozděleného na 2 až 3 menší části a nějak pospojované (např. systémem koridorů).
Ale jinak je fakt, že tady o Space člověk moc nezavadí  :'(
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO

Jindroush

Když něco není, tak to někdo musí udělat.

Méně řečí, více práce, to je naše agitace  >:D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Mtron

velkovezíre pokud máš už tenhle systém bran vymyšleny rad se přiučím, jinak členitý to bude dost je to jenom hrubá stavba, je strašně málo kostek. Ponasnažím se , abych nezklamal
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Jindroush

#53
Citace od: Mtron kdy 08.06.2006, 22:26:02
velkovezíre pokud máš už tenhle systém bran vymyšleny rad se přiučím, jinak členitý to bude dost je to jenom hrubá stavba, je strašně málo kostek.

Nééé, promiň, já to myslel na tuhle větu MiPa:
Citace
Ale jinak je fakt, že tady o Space člověk moc nezavadí

Proti tvojemu MOCení nemám žádných námitek (tedy kromě těch předřečnických, ale nikdo učený z nebe nespadl, díly se taky musí akumulovat nějakou dobu atd.)

Dveří se dá vymyslet povícero typů, šoupačky jednokřídlé, dvoukřídlé, z kostek, z vlaků apod., chce to experimentovat.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

MiP

Citace od: Jindroush kdy 08.06.2006, 22:17:08
Když něco není, tak to někdo musí udělat.
Méně řečí, více práce, to je naše agitace  >:D
To bylo myšleno jako povzdychnutí nad tím, že Space má oproti Town a Trains fandům postatně řidší řady. Nebo se pletu??
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO

Jindroush

Já to pochopil jako povzdechnutí nad nízkým počtem Space MOCů, takže jsem navrhoval, aby fanoušci Space tento problém řešili svépomocí  ;D
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

chadzi

wow, pekne se to rysuje Mtron. Jen tam please please dodelej okoli te baze (kratery - i pidi, atd..) at to neni takova placka. uvidis jak to pak ozivne...

Mtron

chadzi já bych rád dal krátery , ale zatím jsem na ně v nabídce prodejců nenarazil. Nic méně je strašně málo dílů k prodeji.

To: Jindroush
mám v plánu ty dveře zprovoznit tak, aby se otvíraly. Jenom stále shromažďuji kostky.

To: Mip
monumentální to ještě není, není toho ani čtvrtina , jsou to jenom hrubé obrysy, všechny detaily budou vypadat jinak.Zatím si jenom rozvrhuji a spekuluji nad vzhledem celé základny.
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

expertik

Citace od: Mtron kdy 09.06.2006, 08:40:57
chadzi já bych rád dal krátery , ale zatím jsem na ně v nabídce prodejců nenarazil. Nic méně je strašně málo dílů k prodeji.

To: Jindroush
mám v plánu ty dveře zprovoznit tak, aby se otvíraly. Jenom stále shromažďuji kostky.

To: Mip
monumentální to ještě není, není toho ani čtvrtina , jsou to jenom hrubé obrysy, všechny detaily budou vypadat jinak.Zatím si jenom rozvrhuji a spekuluji nad vzhledem celé základny.

Ak tá posledná foto bude mať aj pokračovanie, tak som na výsledky veľmi zvedavý. Už teraz to vyzerá zaujímavo.

MiP

Citace od: Mtron kdy 09.06.2006, 08:40:57
monumentální to ještě není, není toho ani čtvrtina , jsou to jenom hrubé obrysy, všechny detaily budou vypadat jinak.Zatím si jenom rozvrhuji a spekuluji nad vzhledem celé základny.
Aby sis nemyslel, že se mi to nelíbí, to nééé, už se moc těším na výsledek. A kdyby to tak ještě bylo modro-šedo-průhlednožluté, to bych si chrochtal  ;D ;D
-------------------------------------------------------
MiP http://www.mipovo.cz - MiPova nabídka setů a dílů http://www.bricklink.com/store.asp?p=mip - BL shop MIPOVO