Společný projekt Space Lipno 2014

Založil Thrawn, 04.06.2013, 22:29:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Thrawn

Tak přátelé, omlouvám se, že to načínám já, ale je třeba připravovat další výstavu na Lipnu pro rok 2014.

Bavili jsme se o tom na Lipnu, Space město s jednotlivými ambasádami, přistávacími plochami apod., by bylo možné společnými silami realizovat. Mohli bychom to pojmout jako byla stanice Babylon 5, mírové město, kde se setkávají civilizace k jednání.

Každopádně,může to být cokoliv jiného, návrhy sem.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

znouzectnost

Máme na to skoro rok, to se dá něco udělat...
CS základna se bude rozrůstat - rozšířím hlavní část o řídící středisko.
Plánuju přidat i druhý opravárenský modul ale jinak chci nechat i hoodně vozidel a letadel, vyvolávají v kolemjdoucích vzpomínky na minulost  ;)
Pokud ji budu mět upravit do společného tématu pomocí vlaku, monorailu nebo silnice tak to rád udělám.

Futurion

V současné době začínám stavět základnu pro své Sithské impérium (jsem fanda Tje Old Republic). Ačkoli jsem ve stavění nováček, za necelý rok bych mohl zvládnout něco menšího, co by snad i někoho i zajímalo a rád bych se tím pochlubím. Otázkou je zda SW do Space projektu zapadají. Osobně nemám žádný problém s tím, aby SW v tomto směru fungovalo v souvislosti s jiným univerzem.

Mtron

Citace od: Futurion kdy 05.06.2013, 23:10:05
V současné době začínám stavět základnu pro své Sithské impérium (jsem fanda Tje Old Republic). Ačkoli jsem ve stavění nováček, za necelý rok bych mohl zvládnout něco menšího, co by snad i někoho i zajímalo a rád bych se tím pochlubím. Otázkou je zda SW do Space projektu zapadají. Osobně nemám žádný problém s tím, aby SW v tomto směru fungovalo v souvislosti s jiným univerzem.

Nováčci jsme tu všichni. Můj názor je nemíchat klasické SPACE a SW dohromady. Jsou to dvě odlišné věci, ale mají mnoho společných rysů. Já už stavět nebudu, neboť jsem přesvědčen, že je tu mnoho skvělých stavitelů co by měli dostat přednost. Přeci jenom rod Mtronů zastupoval SPACE na všech velkých i některých menších výstavách. Rád bych viděl snahu i jiných stavitelů. Lipno 2013 je moje již 7 výstava.

Takže MORGAN s vámi  ;D ;D ;D
HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

Thrawn

Já jsem téhož názoru. Určitě by se mi líbilo, kdyby třeba na nějakém SPACE přístavišti procházeli např. dva imperiální piloti, kteří se jen zastavili doplnit zásoby, nebo naopak dva Blacktroni v imperiálním městě, dějaící to samé, ale dál bych nešel. SW je v LEGU samostatná kapitola, velmi zásadní, ale samostatná.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Togaran

Citace od: Mtron kdy 06.06.2013, 21:07:23
Já už stavět nebudu, neboť jsem přesvědčen, že je tu mnoho skvělých stavitelů co by měli dostat přednost. Přeci jenom rod Mtronů zastupoval SPACE na všech velkých i některých menších výstavách. Rád bych viděl snahu i jiných stavitelů. Lipno 2013 je moje již 7 výstava.

:( ?
Come on!
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

znouzectnost

#6
MTrone, co šílíš?
Bez tebe by space byl menší než duplo! A to si nedělám srandu.
Proč chceš přestat s vystavováním své "červené karkulky"?  ;)

Na Lipně vidíš snahu nových vystavovatelů, ale to jsou troškaři. Základen jako máš ty není na světě moc a je hřích je nevystavit.

Edit po 36 hodinách: NAZDRAVÍ  ;D >:D

Vasyk

Ať už nic nestaví, aspoň ho už nebudu potkávat  ;D. Ať Tě provází síla chlapáku  ;).

Replix

M-troně to mě mrzí. Byl jsi mou inspirací.  M-troni byli velice krásně ztvárněni a reprezentováni a to jen díky tobě. Nikde na internetu jsem neviděl, hezčí a lepší prezentace. Snad se na mě ještě nezlobíš za můj slovní úlet. Ať už se rozhodneš jakkoliv, přeji mnoho úspěchu a radostí.
Zprávy z planety Nitro ze společenství Theurgs alias Blacktronský rozvoj
http://www.blacktron.banda.cz/

Thrawn

Vy mu to věříte? Ten by bez boje dominanci Blacktronům nenechal ani náhodou  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

peki

Potřebuji 2 věci:
1) potvrdit rozměr vašeho dioránatu (ideální pokud by jste využili i roh)
2) vyjádřit se v tématu jestli máte zájem o nějakou formu podpory (ta je pro všechny vystavovatele na LP 2014)

Raistlin M

#11
Citace od: peki kdy 06.02.2014, 09:07:06

... rozměr vašeho dioránatu ...

Výstava parfémů? ;D

znouzectnost

Nevíte někdo náhodou někdo jestli bude do Lipna k dispozici 70816 Bennyho spaceship?
Nebo ji sehnat ať máme na Lipně zase něco extra  ;)
Ideálně by se mi hodila k mé základně.
Nebo spíš základna by se hodila k lodi... jak kdo chce.

peki

finální prostor


diskutujete na 2 místech i zde