Malý 12V LEGO ovál

Založil jajir, 19.11.2013, 22:59:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

jajir

Ahoj,

před časem jsem doma pomalu začal stavět malé 12V LEGO kolejiště. Je to malý ovál o rozměrech 0.75 x 1.50 metru. Celé je to složené ze dvou oddělitelných čtverců, každý je složený z 4 x 4 základních zelených desek. Na přiloženém obrázku je vidět, základní podložka. Základní plocha kolejiště je o kostky zvednutá, v útrobách bude uložená elektrika pro osvětlení, výhybku a pro ovládání závor na přejezd přes koleje. Teď bych rád do pravé části doplnil kopec, upravil silnici, doplnil malé nádraží.

Honza

hobby

No vida, konečně taky jednou 12V vlaky. O těch se tu skoro nemluví, přitom to byla výborná serie, systémově domyšlená se všemi funkčně ovládanými doplňky a už tenkrát, před čtvrt stoletím, nabízela parní lokotky s pohybovým soustrojím. Rád se podívám na tuto historii a těším se, až nám předvedeš konečnou podobu kolejiště  :-*

otaznik

Citace od: hobby kdy 20.11.2013, 09:48:48
No vida, konečně taky jednou 12V vlaky. O těch se tu skoro nemluví, ...
Není se co divit, při těch cenách.

jajir

Ahoj,

12V vlaky považuji za velmi povedené. Bohužel stavba mi jde mnohem pomaleji než jsem doufal a čekal. Trochu mě brzdí mě nedostatek kostek, ale hlavně času. Stad s tím brzo pohnu. Honza