Moje sbírka

Založil Valentin Dobrotivý, 07.01.2008, 13:02:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Valentin Dobrotivý

To je přehoz přes postel, pohodlně si mi to tam fotí ;)

Valentin Dobrotivý

Letošní City (+ hyperbag z loňska) a Super Heroes.

Většina koupena v Dojčlandu či Východní marce...

Valentin Dobrotivý

Další kusy....

Valentin Dobrotivý

Postupně vyplňuji mezery, které jsem si ve sbírce udělal vloni a v dalších uplynulých letech...


Dnes polybagy Lego Movie 2, SW a pár solitérů. Zaujal mě Dr.Wu ze starší série Jurrasic Park - takhle malý polybag jsem v ruce ještě neměl ;D

Valentin Dobrotivý

#244
Tuhle věc si kolem Vánoc asi pořídil do sbírky kde kdo...mě zaujalo přání. Happy Holidays, aby náhodou někoho neurazili souslovím Merry Christmas, a konstatování "Značka, která....a vytváří pozitivní vliv jak v sociálních, tak v environmentálních otázkách." Zajímalo by mě, kdo určuje to je co není v těchto otázkách pozitivní.

ramsey1

Klasika, pracoval jsem mnoho let v nadnárodní korporaci s centrálou v Německu a na všechna mnou poslaná e-mailová přání k Vánocům směrem na západ jsem vždy obdržel od kolegů reakce ve smyslu: "Happy Holidays". Při neformálních schůzkách po práci u nás jsme hovořili i na toto téma a prostě se tam "Vánoce" tak nějak nehodí říkat, mohlo by to rozdráždit spoustu nových spoluobčanů, za ten klid to stojí...

Prostě politická korektnost a přizdisr...tví dnešní doby.

A k tématu, gratuluji k setu :)

Valentin Dobrotivý

Narozeninový přírůstek do sbírky.

Valentin Dobrotivý

Něco moderního a něco staršího do sbírky. Polybagy řady 306xx mě vždycky odrazovaly svou cenou, ale nakonec se hecnu a koupím je. Monkie Kid polybag je náhodnou koupí, ještě mi chybí ten prďola na motorce.

Classic Townový setík je MISB....

otaznik

#248
Citace od: Valentin Dobrotivý kdy 21.11.2020, 11:03:24
Classic Townový setík je MISB....
Krásný zachovalý stav, tento set se tak málokdy vidí.
Backhoe 6686 byl jeden z mých nejoblíbenějších setů, když jsem byl dítě. Krásné vzpomínky.
Aktuálně ho mám s US krabičkou, tahle evropská mi chybí.

Valentin Dobrotivý

Dlouho jsem ten set sháněl, s krabicí to byl docela oříšek. Nakonec jsem měl kliku s nepříliš drahým MISBem.

Ale jako juniorovi se mi ten set moc nelíbil - připadalo mi, že má moc malá kola.

peter

Citace od: Valentin Dobrotivý kdy 23.11.2020, 11:04:00
Ale jako juniorovi se mi ten set moc nelíbil - připadalo mi, že má moc malá kola.

Jo i mně se ten set nelíbil a ani teď se mi nelíbí. Přesně jak říkáš, kola jsou k modelu hodně v nepoměru a vůbec celý ten model je nějak zvláštně poskládán ??? Každopádně nic to nemění na tvém pěkném přírůstku do sbírky ;)
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Valentin Dobrotivý

Loňské a letošní CITY polybagy + jeden starší kousek. Tady se musím přiznat, že vůbec nechápu, co má představovat ten vozík v 30569...jinak mi letošní kousky přijdou mnohem nudnější, než ty loňské.

A také dvojice SPEED CHAMPIONS + zatím solitérní polybag TECHNIC.

Valentin Dobrotivý

Dalších pár kousků - Creatory a Classic z loňska a letoška.

Pestré a zábavné, řekl bych....