Buildinst slaví 10. narozeniny

Založil Tomik, 12.04.2021, 18:59:19

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Tomik

Včera, 11. dubna 2021, to bylo přesně 10 let, co jsem spustil svůj web buildinst s návody na modely z Lega. K desátému výročí jsem vydal 10 návodů na modely, které jsem v minulých letech postavil, ale nikdy nezveřejnil, anebo zveřejnil pouze jejich fotky. Jsou to jak primitivní modely z mých začátků, tak modely, které jsem stavěl k pohovoru na práci designera v Legu, nebo dosud tajné modely ze série LEGO DOTS. Více se dozvíte na mém blogu.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Strider

Blahopřeji!
Mám zájem o návod na vrtulník z 42077. Jdu si ho najít.

Hardegon

Přidávam se s gratulací a chválou. Tvoje výtvory jsou vždycky skvělé  ;)

Tomik

Díky za chválu a jsem rád, že se vám moje výtvory líbí.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Pool

Taktéž posílám gratulace. Moc sice ten tvůj web nesleduji a naposled jsem se na něj díval před pár lety a to tam toho bylo o poznání méně, tak to koukám, že se ti to tam znatelně pěkně ty alternativní modely rozrostly :o. Jinak by nebylo špatné, když bys tam měl možnost dát k modelu "like" a pak i stránku, kde by byly zobrazeno xx prvních modelů s největším počtem like, takový žebříček nejoblíbenějších. Za mě osobně vede asi slepice, to je pecka ;D.

Pool

Jinak tady se ti zobrazuje asi špatný obrázek, že tam není papoušek, ale ten set. http://buildinst.cz/catalog/detail/353

Tomik

Citace od: Pool kdy 13.04.2021, 14:20:47
Taktéž posílám gratulace. Moc sice ten tvůj web nesleduji a naposled jsem se na něj díval před pár lety a to tam toho bylo o poznání méně, tak to koukám, že se ti to tam znatelně pěkně ty alternativní modely rozrostly :o. Jinak by nebylo špatné, když bys tam měl možnost dát k modelu "like" a pak i stránku, kde by byly zobrazeno xx prvních modelů s největším počtem like, takový žebříček nejoblíbenějších. Za mě osobně vede asi slepice, to je pecka ;D.
Díky za komentář. Tato funkce by byla určitě fajn, bohužel jí nedokážu naprogramovat a implementovat na web.

Citace od: Pool kdy 13.04.2021, 14:25:01
Jinak tady se ti zobrazuje asi špatný obrázek, že tam není papoušek, ale ten set. http://buildinst.cz/catalog/detail/353
Díky za report chyby - opravím to, jakmile se k tomu dostanu.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

milanv

Teda, to ten čas letí.  Je to jako včera, co moje Monika odborně testovala zlatý důl... Gratuluju ti k neuvěřitelnému množství modelů v opravdu skvělé kvalitě. Správně po AFOLsku: 40153-1 :-)

A taky děkuju: za všechny kostkaře, že svoje modely dáváš i sem na kostky - snad všechny, co smluvně můžeš.  A za rodiče, kteří díky tobě vidí, co všechno se dá i z dnešních stavebnic postavit. Snažím se celé ty roky rodiče na výstavách nna tvoje stránky směrovat a vím, jak jsou za ně rodiče rádi!
Pán na Žlutém hradě

starbuilder

Také gratuluji, stejně jako Poolovi se mi líbí dost ta slepice.
Jinak k těm likům myslím, že se někde dá najít, jak to udělat. (pro začátek napsat do html: <button id="like">Like</button> a potom k tomu napojit js nejlépe asi přidat EventListener na click), taky bych doporučil v kódu logo zabalit do odkazu takto: <a href="http://buildinst.cz">TADY LOGO</a> , aby se odkázalo na hlavní stránku.

Tomik

Citace od: milanv kdy 13.04.2021, 17:56:33
Teda, to ten čas letí.  Je to jako včera, co moje Monika odborně testovala zlatý důl... Gratuluju ti k neuvěřitelnému množství modelů v opravdu skvělé kvalitě. Správně po AFOLsku: 40153-1 :-)

A taky děkuju: za všechny kostkaře, že svoje modely dáváš i sem na kostky - snad všechny, co smluvně můžeš.  A za rodiče, kteří díky tobě vidí, co všechno se dá i z dnešních stavebnic postavit. Snažím se celé ty roky rodiče na výstavách nna tvoje stránky směrovat a vím, jak jsou za ně rodiče rádi!
Říkal jsem si, jestli si na to testování ještě vzpomeneš a taky na to, jak nikdo nepoznal medvěda. ;D S těmi prezentacemi modelů na kostkách to poslední dobou moc nehrotím a dávám sem jen ty zajímavější kousky, protože z komentářů (nebo spíše jejich absence) si nejsem jistý, jestli tu vůbec někoho zajímají... ::)

Citace od: starbuilder kdy 13.04.2021, 18:08:27
Také gratuluji, stejně jako Poolovi se mi líbí dost ta slepice.
Jinak k těm likům myslím, že se někde dá najít, jak to udělat. (pro začátek napsat do html: <button id="like">Like</button> a potom k tomu napojit js nejlépe asi přidat EventListener na click), taky bych doporučil v kódu logo zabalit do odkazu takto: <a href="http://buildinst.cz">TADY LOGO</a> , aby se odkázalo na hlavní stránku.
Díky za komentář. Ten odkaz jsem měl na logu navěšený u staré verze webu, kterou jsou si ještě psal sám. U stávajícího webu je ale problém s kódem v tom, že se k němu přes redakční systém vůbec nedostanu. Možná to zkusím zařídit přes kamaráda, který mi to programoval.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr