Duplo Pooh

Založil Dickie, 16.09.2005, 11:52:10

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Dickie

To, že se mi nepovedlo na českých webech najít duplo Winnie the Pooh, jsem už nějak rozdýchala, i když to by mi zrovna asi prošlo doma bez řečí (na rozdíl od jiných setů - ale počkejte, jak pak bude manžel rád, že jsem je koupila... ;))

Ale nevíte, proč tomu tak je? Jen proto, že jsme malej trh, nebo nás z nějakého důvodu mají v Billundu extrémně neradi?

a pro zajímavost, kdo máte přehled o cenách abroad - je tahle cena nějak adekvátní, nebo prodávající využívá mezeru na trhu a nasazuje si cenu s velkým ziskem?
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=317193
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

myth

No v prvom rade nie je set 2979 v bežnom predaji preto, lebo je z roku 2001 ;) . Odporúčanú cenu som nikde nenašiel. takže treba pozrieť príslušný katalóg.

Na ebay.com je cez BuyItNow za $19.99. Bohužiaľ je to v USA, takže treba prirátať shipping + možné otravovanie od colníkov.
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Jindroush

Doporučená cena 2979 byla 847.- Kč
A jak říkal Myth, je to starý, takže je to už vyprodaný.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Dickie

Citace od: myth kdy 16.09.2005, 12:05:21
No v prvom rade nie je set 2979 v bežnom predaji preto, lebo je z roku 2001 ;) .

jo tydle vidle... pak to chápu...

a nevíš, pooh je všechen zastaralej, nebo je tam i něco aktuálního?

Citace od: Jindroush kdy 16.09.2005, 12:12:38
Doporuèená cena 2979 byla 847.- Kè

pls bydlí tyhle info někde na webu? občas by se hodilo mrknout, jak že to bylo, když to už není... holky dost často prodávají po dětech a není od věci mrknout, jestli ohraný nejde za původní cenu...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

Cavelon

Hľadal som to na nete cez vyhľadávače, ale je to asi dobrá rarita, lebo som takmer nič nenašiel.

Dickie

Citace od: myth kdy 16.09.2005, 12:05:21
Na ebay.com je cez BuyItNow za $19.99. Bohužiaľ je to v USA, takže treba prirátať shipping + možné otravovanie od colníkov.

No, teď jsem koukala na ebay.de, tam se taky něco najde, dost často je to Nur Deutschland, ale to si vyřeším, kontakta tam na občas mám...

Ovšem prosba - našel by se tu někdo německy mluvící, kdo by mi mohl s něčím trochu pomoct? Pokud ano, pls na PM. Díky
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.

myth

Citace od: Dickie kdy 16.09.2005, 12:14:39
a nevíš, pooh je všechen zastaralej, nebo je tam i něco aktuálního?

Všetok Duplo Pooh je zastaraný - roky 1999-2001.

Citace od: Dickie kdy 16.09.2005, 12:14:39
pls bydlí tyhle info někde na webu? občas by se hodilo mrknout, jak že to bylo, když to už není...

Ceny bývajú uvedené v katalógoch na peerone, lugnete etc. Avšak tieto katalógy sú doplňované AFOLmi, ktorý pochopiteľne toho dupla moc nekupujú, takže niektoré duplo sety bývaju často iba zmienené, bez inventáru a doporučenej ceny. Iba že by to niekto opísal z CZ/SK katalógov a hodil na web...
When the student is ready the master will appear.
An expert is one who knows more and more about less and less.

Maci

Mě se ta cena v mimibazaru zdá přehnaná. Málo kostek a moc papírových kulis.
Zkus se kouknout na www.legulka.cz dnes jsou tam nově dva sety s medvídkem Pú a to 2982 a 2985. Nejsou levné, ale určitě levnější než v mimibazaru.

Dickie

Citace od: Maci kdy 16.09.2005, 14:35:55
Mně se ta cena v mimibazaru zdá přehnaná. Málo kostek a moc papírových kulis.
Zkus se kouknout na www.legulka.cz dnes jsou tam nově dva sety s medvídkem Pú a to 2982 a 2985. Nejsou levné, ale určitě levnější než v mimibazaru.

já jsem ho, zvlášť po pohledu na eBay, stejně nechtěla kupovat... za tuhle cenu ne...
Ceterum autem censeo Carthaginem delendam esse.