(Vlastní) Moje vignetty

Založil FilipS, 23.05.2010, 16:35:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

DarkDrago

Né, že bych do toho chtěl nějak kecat, mám nápad jak udělat Hvězdu smrti. Teda jeden ze způsobů.

Jako podstavec 42610 nebo raději 6589 a na to jako hologram 54821 nebo jako model 53585
Dračí páni s mocí ohně...

FilipS

Darkdrago Díky za inspiraci, Hvězdu smrti udělám z toho technik jointu.  :)

Mr. Cube

Na místnost se těším, akorát škoda, že jsou v tom modrém meči ty bubliny.

FilipS

Ehm, trvalo to trochu déle než sem čekal. ;D Bohužel Lego teď dost vytlačila škola a jiné zájmy.

Geek room 2.0
Doporučuji prohlédnout si celý set všechny fotky jsou nahrány ve velkém rozlišení, takže by vám neměl utéc žádný detail.

Doufám, že se vám MOC bude líbit.

Izmael10

Paráda! Najviac sa mi páči statív a radiátor. Aj tá lampa s okom Saurona je bomba. :)

tomas.

Moc pěkný! ;) ...hlavně mrňavej VADER  >:D

Tomtombuy

Líbí! Moc! Zejména řešení koberce a monitoru a PC.

Togaran

Super! :) u mě vede koberec a radiátor. Z čeho si udělal ten monitor počítače? A co to zrovna fotí? :-D snad to není mini death star :-D
Moje stavby: Brickshelf, Flickr

germik

Super všechno - minilodě, koberec a radiátor, scénka s focením... no vlastně všechno. ;D Monitor je nejspíš okno vsazené do zdi?
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

FilipS

Díky moc za pozitivní reakce! :)
Monitor je okno naležato, je lehce vystouplý pomocí dvou grill tiles 2x1, tady by to mělo být dobře vidět.
To co se fotí je skutečně mini Deathstar, je udělaná z technic jointu a pirátský ručičky.

znouzectnost

Uděláš i scénku po 22:00 hodině kde se využijí ta pouta v posteli?  ;D

Bard

Tak se taky přidám k obdivovatelům. To množství nápaditých detailů je uchvacující.
Mě nejvíc zaujaly nedovřené šuplíky.

Ptakus

Super, jen chybý kabel od lampičky do zášuvky  >:D Né dělám si srandu super jsou R2D2 a C3PO. ;D

Justin

Vyzerá to super, chcelo by to postaviť celý interiér bytu/domu. V tvojej kvalite stavieb by to bola super pecka   :)

Ináč prvá vec čo ma napadla, keď som to zbadal bola, že by si ten minfig mal v tej svojej izbe poriadne upratať.  >:D

J.


FilipS

Citace od: znouzectnost kdy 04.12.2013, 12:19:53
Uděláš i scénku po 22:00 hodině kde se využijí ta pouta v posteli?  ;D
Já čekal, kdo si toho všimne. ;D Scénka? Možná... 

Jinak ještě jednou díky všem za reakce. :)

jvucka

Geek room je hodně dobrej, palec nahoru!  8)
Chvíli mi to trvalo poznat, ale ta černá věc na nejhornější poličce je phaser a nohy/ruce, na kterých stojí lampa se Sauronovým okem, drží v takové té gumové věcičce z technicu, je to tak?

Martins

Je to chaotické, nepřehledné, lampa není zapojená, radiátor nemá trubky, prostě nic moc ...

Néé je to naprosto super, jenom Ti závidím tu kreativitu a schopnost spojit nespojitelné! Detaily jsou skvělé i vtipné, líbí se mi i ten prostor otevřený šikmými stěnami a focení tak, aby to nebylo znát...

Moc hezká práce! A teď nám prozraď, jak si udělal ten pootevřený šuplík?

blindmelon

Citace od: xtitus kdy 06.12.2013, 05:14:34
Moc hezká práce! A teď nám prozraď, jak si udělal ten pootevřený šuplík?

Tady je to celkem viditelné http://www.flickr.com/photos/filipsoukup/11195599825/sizes/k/in/set-72157638328566846/
Hezký den, Blindmelon

Mr. Cube

Barevně bych odlišil podlahu od stěn, jinak super!!!

FilipS

Praní
Po delší době vignetta, nijak akční, jen sem rozvedl scénku, ukázanou na Lipně a snažil se vmísit i nové dílky a techniky. Bude k vidění v Berouně. :)

Laundry day by FilipS™, on Flickr

Izmael10

Moc pekná vignetta.  ;)
Aj to čierne pozadie je vhodné.

Mr. Cube

Super. Nechceš to rozšířit na prádelnu z Big Bang Theory?  ;D

Zichi

Dobře propracovaná viněta. Ta pračka je famozní   ;)

FilipS

Díky všem za reakce!  :)
Citace od: Izmael10 kdy 28.01.2014, 20:27:28
Aj to čierne pozadie je vhodné.
Tentokrát jo, jen při zmenšení ten černošedý přechod dost ztratil na kvalitě. :-\

Citace od: Mr. Cube kdy 28.01.2014, 20:48:27
Super. Nechceš to rozšířit na prádelnu z Big Bang Theory?  ;D
Dobrý postřeh, ono je to tím lehce inspirovaný, ale rozšíření neplánuju.  :)

Martins

Pěkné, taky se mi líbí tmavé pozadí a celková čistota scény.

milanv

Pěkné dioráma. Připomíná mi rybníček Brčálník: na první pohled docela obyčejná, ale už na ten druhý člověk (aspoň trochu znalý stavění) ocení spoustu úžasných detailů a stavebních technik.
Pán na Žlutém hradě

Bard

Citace od: milanv kdy 29.01.2014, 10:08:16
Pěkné dioráma. Připomíná mi rybníček Brčálník: na první pohled docela obyčejná, ale už na ten druhý člověk (aspoň trochu znalý stavění) ocení spoustu úžasných detailů a stavebních technik.
Přesně tak to cítím i já, jen bych to nedokázal napsat tak poeticky.  :)

Kubos.cz

Citace od: Mr. Cube kdy 28.01.2014, 20:48:27
Super. Nechceš to rozšířit na prádelnu z Big Bang Theory?  ;D

Ano první co mě při pohledu na tuto povedenou vignetu napadlo bylo TBBT  ;D A z lego flash by se dal udělat Sheldon .

FilipS

Ještě jednou díky moc, když vidím všechny ty pozitivní ohlasy, tak se pokusim aspoň ještě o jednu další vignettu do Berouna.

Kuba

Citace od: FilipS kdy 29.01.2014, 21:07:20
Ještě jednou díky moc, když vidím všechny ty pozitivní ohlasy, tak se pokusim aspoň ještě o jednu další vignettu do Berouna.

Z Big Bang Theory?  "Sheldon na gauči ve svém důlku" >:D