Kubos - Star Wars a jiné

Založil Kubos.cz, 02.10.2016, 03:14:40

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Kubos.cz

#30
Na služební cestě jsem koukl na místí facebook marketplace  >:D

..ani jsem nedoufal, že projdu letištní kontrolou bez dotazů nebo pohledů  ;D

Kubos.cz

#31
Indy transport 6335 je něco co jsem si strašně přál když mi bylo asi 7, úplně jsem to vypustil z hlavy ale při pohledu na ten plakát se mi vše hned vybavilo  ;D ;D

EDIT: ještě nijak nečištěné, nestavěné... ve stavu v jakém jsem to koupil. Na raketoplánu nesedí minifigy, 2 kostky a skla helmy mají jiné barvy

Kubos.cz

Na Ebay se mi povedlo koupit a dovézt z UK za velmi dobrou cenu cizí 60052 mod + B unit moc

Lokomotiva bez motorů
B unit má 2 motory a power functions

Všechny 3 vozidla bych chtěl přestavět na lehce realističtější mody/mocy podle vzoru lokomotivy emd sd40-2, ale v základu stále LEGO set 60052  :)

Kubos.cz

Novy prirustek: lego star wars 10212 lambda shuttle.
Diky vzacnosti a cene jsem ho shanel snad par let a konecne se zadarilo  ;D

Kubos.cz

Předvánoční nadělení  :o

Kubos.cz

#35
Na anglickém Ebay se mi podařilo koupit poslední velký model stíhačky z original trilogy, který mi chyběl ve sbírce.
Naštěstí karanténa neblokuje dopravu a ve čtvrtek dorazil  :)

Zároveň jsem získal nové úložné prostory a dělám kompletní reorganizaci a inventuru sbírky, při které jsem našel sety, které nevím že mám  ;D

Rakeťák

"Nestyď se" a nahoď fotky hezky celé sbírky SW!  >:D

Kubos.cz

Citace"Nestyď se" a nahoď fotky hezky celé sbírky SW
Až všechno nějak hezky přefotím, zatím přidám svůj nejnovější přírůstek v téměř perfektním stavu  :P

Rakeťák

20 let zpátky jsem tenhle set viděl v hračkářství na dovolené ve Francii... - velká nostalgie - perfektní kup.  ;)

STARHAWK

Citace od: Kubos.cz kdy 04.05.2020, 00:14:08
Citace"Nestyď se" a nahoď fotky hezky celé sbírky SW
Až všechno nějak hezky přefotím, zatím přidám svůj nejnovější přírůstek v téměř perfektním stavu  :P
Toto som zmeskal ked to bolo u nas v hrackarstve - moc drahe vtedy na mna. O to viac som pozorne sledoval kedy zlacnie ta nova reedicia so Sebulbovim a Anakinovim podracerom a ta sa mi podarila kupit v zlave - ten novy set je paradny. Ale hej stare maju silnu nostalgiu - asi by som mal pretriedit kocky na povodny Slave 1 ktory som si kupil ako jedno z rvych SW lego setov.

B-Wing pekny - nie moj salok kavy, kedze mam radsej tie minifig scale veci - ale urobili ho pekne. Nemam tolko placu, aby som si vystavil tie Abecedne wingy a preto ich ani nekupujem - mam len X-W a k nemu TIE Fighter a to my staci.

Pripajam sa - tiez si rad pozrem ako si reorganizoval a vystavil zbierku. Ake nove priestory si ziskal ? Prestahoval si sa do noveho ? Prerobil niektoru izbu ?
Ja som momentalne stale limitovany kapacitou nasho bytu - kaby nebolo Corony tak uz by som rozmyslal nad prerabkou obyvacky na ktoru sa uz dlhsie chystame a tam spravil mnoho vystavneho priestoru.

Kubos.cz

Dnešní Lego haul  ;D Teď už jenom vyčistit a uložit do sbírky.

Kubos.cz

Jeden velikonocni prirustek  ;D
Diky @kwigon

Kubos.cz

#42
Pořád roste.

Zbavil jsem se všeho kromě star wars a malé sbírky super mario.
Mám nové prostory a čeká mě stěhování. Rád bych vše vyfotil znovu, pěkně a založil sbírku na brickset.com

356784581_212324334728619_1196973192614555328_n.jpg


ditetemnaporad

Citace od: Kubos.cz kdy 01.08.2023, 23:11:34Zbavil jsem se všeho kromě star wars a malé sbírky super mario.

To mi něco říká. LEGO v posteli a já na zemi :)

poMOCník

Bowsera jsem si taky pořídil a i postavil. Stavba to byla velice zábavná, zvlášť ten krunýř samozřejmě, ale je tam i uvnitř pár vychytávek a skrytých mechanismů.

Ačkoliv je to celkem masivní stavba, hratelnost a zábavnost je - jak se ukázalo u našich dětí i návštěv - naprosto super. A co je důležité, i při ne příliš šetrném zacházení (kdo by chtěl být na bowsera milý, že?) se málokdy něco rozpadne.

Kubos.cz

Citace od: poMOCník kdy 03.08.2023, 12:37:12Bowsera jsem si taky pořídil a i postavil. Stavba to byla velice zábavná, zvlášť ten krunýř samozřejmě, ale je tam i uvnitř pár vychytávek a skrytých mechanismů.

Ačkoliv je to celkem masivní stavba, hratelnost a zábavnost je - jak se ukázalo u našich dětí i návštěv - naprosto super. A co je důležité, i při ne příliš šetrném zacházení (kdo by chtěl být na bowsera milý, že?) se málokdy něco rozpadne.

Bowser se mi líbí, a jsem zvědavý na ty funkce. Někteří lidi to přirovnávají že je to skoro loutka. Určitě ho budeme stavět a snad najde i nějaký pěkný místo na polici  :)