Články o výstavě

Založil peki, 23.02.2014, 22:01:52

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki


Ondrej

Ta fotka Tatry je ale z Lipna, v Berouně je pár věcí předělaných.

peki

Mně se zdálo že o kus povyrostla

Lipno


Beroun

Mtron

HOME WORLD MTRON - www.mtron.cz

peki



mirek

Citace od: peki kdy 26.02.2014, 20:30:01
http://www.halonoviny.cz/articles/view/17539399
Novináři  vložili do tisku, co jsem neřekl. Naopak, pravil jsem, že kuličkodráha je dílem dvou autorů, kteří se po netu domluvili a v muzeu poprvé sestavili dohromady.

pryb

Mirku, nepředpokládal jsem, že tohle maj od tebe. Že nejsem jmenovanej v novinách mi nevadí, kór v těchto.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

milanv

Citace od: mirek kdy 27.02.2014, 06:40:21
Citace od: peki kdy 26.02.2014, 20:30:01
http://www.halonoviny.cz/articles/view/17539399
Novináři  vložili do tisku, co jsem neřekl. Naopak, pravil jsem, že kuličkodráha je dílem dvou autorů, kteří se po netu domluvili a v muzeu poprvé sestavili dohromady.


Tak to máš asi za to, že jsi nám pomohl s opravou toho kola :) Ještě jednou díky.

Jinak mě zase ničí, jak všichni novináři opakují bez úpravy tu šroubovanou konstrukci: "pocházejících ze sbírek českých, také berounských a slovenských sběratelů ". Zní jak kdyby se chtěl Beroun trhnout od Čech a mít svá "špecifiká" jak Slováci za dob bojů o pomlčku :D Asi to musíme brát s nadhledem...
Pán na Žlutém hradě

april.lix

    Právě ted' jsem viděl reportáž z Berouna v Událostech v regionu Na ČT1- Mirek v hlavní roli!! Byla tam i ukázka z jeho kolejiště na půdě. Bravo Mirku i všichni ostatní.
Zmínili i návštěvnost- 4000 návštěvníků- paráda.

mirek

Citace od: april.lix kdy 10.03.2014, 18:33:47
    Právě ted' jsem viděl reportáž z Berouna v Událostech v regionu Na ČT1- Mirek v hlavní roli!! Byla tam i ukázka z jeho kolejiště na půdě. Bravo Mirku i všichni ostatní.
Zmínili i návštěvnost- 4000 návštěvníků- paráda.

april.lx předběhl jsi mně. Ano, z jeden a půl hodinového natáčení na půdě a hodinového natáčení v muzeu, krátká zpráva.
I když byla krátká v TV, za pár minut jsem měl spoustu telefonátů od lidí, které ani neznám.
Výborná reklama pro výstavu. Děkuji reportérům ČT1 Lucii Rosí a kameramanovi Honzovi.
Jinak děkuji.



hobby

 :D Mirku, až se potkáme, podepíšeš se mi? :D

milanv

A ta reportáž je česky a nešroubovaně! Dokonce i tu obávanou první větu přeložili do češtiny. Ještě někdo umí svoje řemeslo, paráda...

No a Mirku, co ty teď budeš dělat, jak budeš zvětšovat kapacitu výtahu na půdu, to fakt nevím. Mohl bych se k tobě podívat ještě než zavedeš vstupné? :)
Pán na Žlutém hradě

peki

Beroun - Vesmírná loď, Karlštejn nebo mississippský parník.

Linhi mi v sobotu volal, říkal že se zastaví v Berouně cestou na Karštejn.  Že veze sebou rovnou celý model a nechá ho V Berouně se nepochlubil. Nebo že by to tam nechal někdo jiný  ;D


Mr. Cube

Tak dneska ráno jsem to také viděl, gratuluji.

peki



peki


peki

Pokud vše dobře dopadne, tak by se mohly dostat nějaké záběry z Berouské výstavy do nějakého (zatím blíže nespecifikovaného) filmu o Legu  ;)  Před několika dny se na mne obrátil Jan s žádostí o nějaká AFOlská videa. Zahrnul jsem ho vším možným co jsem dohledal z našich akcí včetně různých závodů. DO užšího výběru se pak dostalo video z Brna od kterého však nebyl zdroj. To jsme se pomocí Měcha a Legase snažili nahradit jiným videem z Brna a Boskovic.

Dneska Jan upřesnil že ty videa musí být "na první pohled ne Americká"  ;D Výhodu mají zatím AFOLové z Azie a Japonska  ;D

Uvidíme jestli se Mirkovi podaří zachytit malebnou Berouskou atmosféru s logem kostky.org v pozadí.