ParaCENTRum Fenix

Založil peki, 19.11.2018, 11:35:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

peki

Termín akce :  od 23.11. do 21.12.2018

Kontaktní adresa: 
Jan Vočka
ParaCENTRUM Fenix
Netroufalky 3
62500 Brno.

Citace od: Vočko kdy 19.11.2018, 12:43:16
peki díky moc za post a zveřejnění mojí prosby podpořit dobrou věc  ;)

Info o akci:

http://www.gotobrno.cz/festival/brnenske-vanoce/ ParaCENTRUM Fenix bude mít stánek každý den od 28.11. do 21.12.2018

Kolegyně dají do zítra seznam dílků s odhadovaným počtem kusů - potom zveřejním. Určitě nemusí být přesné barvy, které jsou na fotkách.

Všichni, kteří chtějí podpořit jakýmkoliv množstvím kostek, posílejte na adresu: Jan Vočka, ParaCENTRUM Fenix, Netroufalky 3, 62500 Brno.

Předem vám všem děkuji za ochotu podpořit dobrou a smysluplnou věc ;)

Vočko

====================================================================
Ahoj peki,

S ParaCENTREM Fenix, kam chodím na rehabilitace a kde zároveň pracuji jako instruktor soběstačnosti, budeme mít letos stánek na vánočních trzích v Brně. Kompletní výtěžek z prodeje půjde na péči o naše klienty.



Stánek máme v zájmu obsadit věcmi, které by zaujaly a lidi by o ně opravdu měli zájem. Je to jedinečná příležitost, jak na sebe upozornit a zajistit nám finanční prostředky. Chtěl jsem se zeptat, zda by Kostky na tvoření šperků (fotky v příloze) mohli věnovat nějakou finanční částku na nákup dílků. Případně dodat dílky, což je asi složitější varianta.

Mezi kolegy šířím info o Legu a konkrétně šperky je zaujali. Já jsem daroval co jsem doma našel, ale bohužel větší zásobu kostek nemám.

Moc díky za zprávu.
Ahoj Vočko

peki

Dobrý nápad. Určitě s tím pomůžeme:

Vočko:
1) Napiš zadání:
kolik čeho +-
2) adresu kam posílat kostky, třeba se mezi kostkaři najdou dárci nepotřebných dílků

Ostatní:
1) kdo by se ujal organizace = nakup na BL (proplatím)
2) je potřeba ošetřit i dopravu, posledně když se něco Vočkovi poslalo, tak to pošta ztratila  >:(

3) jinak těch očiček a červených round tiles jsem v kiloware sypal mraky, pokud by tedy někdo nevěděl co s nimi tak tady je smysluplné využití 

Jezevec

Lego šperky mě zaujaly už na výstavě v Olomouci. Docela rád bych to zkusil někdy v budoucnu vyrábět s dětma ve škole. To se do těch kostek prostě nějak jednoduše navrtá dírka a ty kovové části jsou normálně k sehnání? Nebo je v takové práci nějaká zapeklitost? :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

peki

Citace od: Jezevec kdy 19.11.2018, 11:44:39
Lego šperky mě zaujaly už na výstavě v Olomouci. Docela rád bych to zkusil někdy v budoucnu vyrábět s dětma ve škole. To se do těch kostek prostě nějak jednoduše navrtá dírka a ty kovové části jsou normálně k sehnání? Nebo je v takové práci nějaká zapeklitost? :)
Koukal jsem jak do dělá "firma" jerzeeg:
aku vrtačka malý vrtáček
ty háčky se kupují, rozdíl (cena) je v kvalitě materiálu háčků.

yoshimaka

Citace od: peki kdy 19.11.2018, 11:40:15
3) jinak těch očiček a červených round tiles jsem v kiloware sypal mraky, pokud by tedy někdo nevěděl co s nimi tak tady je smysluplné využití

Očiček se rád zbavím pro dobrou věc :) Kdy kam a komu?
Lust och fägring stor

Jezevec

Citace od: peki kdy 19.11.2018, 11:48:22
Citace od: Jezevec kdy 19.11.2018, 11:44:39
Lego šperky mě zaujaly už na výstavě v Olomouci. Docela rád bych to zkusil někdy v budoucnu vyrábět s dětma ve škole. To se do těch kostek prostě nějak jednoduše navrtá dírka a ty kovové části jsou normálně k sehnání? Nebo je v takové práci nějaká zapeklitost? :)
Koukal jsem jak do dělá "firma" jerzeeg:
aku vrtačka malý vrtáček
ty háčky se kupují, rozdíl (cena) je v kvalitě materiálu háčků.

Jo tak to si musím pak sehnat taky (ty kostky s dírkama), protože sám bych to asi nenavrtal... Jinak tohle je dobrý materiál pro fb, informovat o tom. Už jsem písnul Vočkovi o nějaké informace, ještě to doladím a udělal bych na to post a nasdílel na tu hromadu brněnských skupin, aby se o tom lidi dozvěděli, že to je a že v tom i Kostky mají nějakou pomocnou ruku.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

peki

Citace od: yoshimaka kdy 19.11.2018, 11:54:03
Očiček se rád zbavím pro dobrou věc :) Kdy kam a komu?
Vočko hodí adresu, viz info výše.

Citace od: Jezevec kdy 19.11.2018, 11:54:55
... Jinak tohle je dobrý materiál pro fb, informovat o tom. Už jsem písnul Vočkovi o nějaké informace, ještě to doladím a udělal bych na to post a nasdílel na tu hromadu brněnských skupin, aby se o tom lidi dozvěděli, že to je a že v tom i Kostky mají nějakou pomocnou ruku.
Čteš moje myšlenky  :D Přesně tohle jsem ti chtěl psát. Jinak s tím FB byto chtělo po týdnu něco udělat (podzim, kombi modely).
Zrovna dneska řešíme jednu reklamaci

networ

Mohu dát nějaké okvětní lístky + pár průhledných krystalů - mohu zaslat PPL/DHL.

Možná bych se mohl tohoto úkolu nákupu přes BL zhostit. Otázka je, termín :D
Učím se stavět ...

peki

Citace od: networ kdy 19.11.2018, 12:04:09
Mohu dát nějaké okvětní lístky + pár průhledných krystalů - mohu zaslat PPL/DHL.

Možná bych se mohl tohoto úkolu nákupu přes BL zhostit. Otázka je, termín :D
Dneska ověřím s Vočkem. Podle mne to bude dost spěchat, Takže by to chtělo někoho (klidně více zdrojů) kdo to nebude posílat měsíc nebo až po novém roce. I za cenu že to nebude vše nebo jiná barva. To doladíme  ;)

Jezevec

Citace od: peki kdy 19.11.2018, 12:02:18
Citace od: Jezevec kdy 19.11.2018, 11:54:55
... Jinak tohle je dobrý materiál pro fb, informovat o tom. Už jsem písnul Vočkovi o nějaké informace, ještě to doladím a udělal bych na to post a nasdílel na tu hromadu brněnských skupin, aby se o tom lidi dozvěděli, že to je a že v tom i Kostky mají nějakou pomocnou ruku.
Čteš moje myšlenky  :D Přesně tohle jsem ti chtěl psát. Jinak s tím FB byto chtělo po týdnu něco udělat (podzim, kombi modely).
Zrovna dneska řešíme jednu reklamaci

Já vím, že poslední post byl před týdnem. Teď jsem tam hodil nový. Viz jak jsem informoval o tom, že v tomto období jsem hodně vytížený a zvládám tak jeden post týdně. Proto právě řešíme to rozšíření týmu. :) Čeho reklamace se řeší? :)
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Vočko

#10
peki díky moc za post a zveřejnění mojí prosby podpořit dobrou věc  ;)

Info o akci:

http://www.gotobrno.cz/festival/brnenske-vanoce/ ParaCENTRUM Fenix bude mít stánek každý den od 28.11. do 21.12.2018

Kolegyně dají do zítra seznam dílků s odhadovaným počtem kusů - potom zveřejním. Určitě nemusí být přesné barvy, které jsou na fotkách.

Všichni, kteří chtějí podpořit jakýmkoliv množstvím kostek, posílejte na adresu: Jan Vočka, ParaCENTRUM Fenix, Netroufalky 3, 62500 Brno.

Předem vám všem děkuji za ochotu podpořit dobrou a smysluplnou věc ;)

Vočko

peki


Vasyk

Mohu nabídnout očička a ty červené 1x1 round tile. Dejte někdo vědět zda je zájem a kolik asi bude potřeba. Mám jich opravdu hodně.

Vašek

Vočko

Přidávám seznam možných dílků. Záměrně jsem dal více barev, ale pokud bude nějaká jiná nebo jiné množství, nic se neděje ;)
Budu rád, stejně jako všichni u nás ve Fenixu za jakoukoliv pomoc.

Daniel

#14
Určitě bych doma nějaké očička a další kostky z obrázků našel, večer kouknu a případně pošlu poštou ;)

Ještě taková technická - v Dánsku jsem kupoval pro přítelkyni a dceru obyčejný 1x1 růžový plate, který byl jako naušnice (pecka, takže se nevrtá, jen se nalepí). Vypadá to velmi pěkně, není to tak veliké (ne každý chce velikou naušnici, co jsi dával na obrázku).
Jen teda ty z Dánska mají trošku chybu, že je to z nějakého obyč. kovu a ne každému to dělá dobře - lepší by byla chirurgická ocel, ale to už je asi zase jiná výrobní cena...


Vočko

Citace od: Daniel kdy 20.11.2018, 12:37:23
Určitě bych doma nějaké očička a další kostky z obrázků našel, večer kouknu a případně pošlu poštou ;)

Ještě taková technická - v Dánsku jsem kupoval pro přítelkyni a dceru obyčejný 1x1 růžový plate, který byl jako naušnice (pecka, takže se nevrtá, jen se nalepí). Vypadá to velmi pěkně, není to tak veliké (ne každý chce velikou naušnici, co jsi dával na obrázku).
Jen teda ty z Dánska mají trošku chybu, že je to z nějakého obyč. kovu a ne každému to dělá dobře - lepší by byla chirurgická ocel, ale to už je asi zase jiná výrobní cena...

super nápad a děkuji za něj ;)

peki

#16
Úkoly:
1) Prosím všechny kdo mohou něco poslat, ať se domluví přímo s Vočkem a pošlo to na jeho adresu .
2) Dávejte sem orientační seznam co bylo posláno, ať víme co potřebujeme zajistit.

3) Hledám 1 organizátora BL nákupu. Domluvím se s ním čeho kolik koupíme rovnou, nezávisle na tom co se nashromáždí (věřím že případné přebytky se použijí příště)

4) Pokud by se chtěl zapojit někdo z provozovatelů BL obchodů a mohl by něčím přispět třeba poskytnout na nákup slevu, napište mi SZ.

Díky

Vočko

Citace od: peki kdy 20.11.2018, 13:40:05
Úkoly:
1) Prosím všechny kdo mohou něco poslat, ať se domluví přímo s Vočkem a pošlo to na jeho adresu .
2) Dávejte sem orientační seznam co bylo posláno, ať víme co potřebujeme zajistit.

3) Hledám 1 organizátora BL nákupu. Domluvím se s ním čeho kolik koupíme rovnou, nezávisle na tom co se nashromáždí (věřím že případné přebytky se použijí příště)

4) Pokud by se chtěl zapojit někdo z provozovatelů BL obchodů a mohl by něčím přispět třeba poskytnout na nákup slevu, napište mi SZ.

Díky
pekimu děkuji za shrnutí ;)
posílejte na adresu ke mě do práce: Jan Vočka, ParaCENTRUM Fenix, Netroufalky 3, 62500, Brno

Pokud budou přebytky, budou zužitkovány na další plánované akce 2019.

Sihaja

Citace od: peki kdy 20.11.2018, 13:40:05
Úkoly:

3) Hledám 1 organizátora BL nákupu. Domluvím se s ním čeho kolik koupíme rovnou, nezávisle na tom co se nashromáždí (věřím že případné přebytky se použijí příště)


Mohu se toho zhostit.

Sihaja

Zde tabulka (ano Sihaja má ráda tabulky),
která by mohla usnadnit koordinaci darovaných kostek.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nB22ypNjT3RdvtMWTwmxr1GKf0Egv52TRZK23-ji9G8/edit?usp=sharing

skywalker007

Mohu nabídnout něco od sebe z BL https://store.bricklink.com/skywalker007&utm_content=globalnav#/shop?o={"showHomeItems":1}
Tak o 30-40% levněji ty 1x1 tam mám,něco i zadarmo. Jestli by byl zájem,tak ať mi někdo pošle seznam do zpráv.

Vočko

Citace od: Sihaja kdy 20.11.2018, 14:19:59
Zde tabulka (ano Sihaja má ráda tabulky),
která by mohla usnadnit koordinaci darovaných kostek.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nB22ypNjT3RdvtMWTwmxr1GKf0Egv52TRZK23-ji9G8/edit?usp=sharing

Děkuji moc Sihaja za tabulku. Prosím všechny dárce aby zapisovali co posílají ;)

Vočko

Citace od: skywalker007 kdy 20.11.2018, 17:44:00
Mohu nabídnout něco od sebe z BL https://store.bricklink.com/skywalker007&utm_content=globalnav#/shop?o={"showHomeItems":1}
Tak o 30-40% levněji ty 1x1 tam mám,něco i zadarmo. Jestli by byl zájem,tak ať mi někdo pošle seznam do zpráv.

Jsi hodný, seznam pro představu je výše. Vyber co chceš nebo něco tomu podobné a pak je na tobě co a kolik toho daruješ ;)

skywalker007

Citace od: Vočko kdy 20.11.2018, 18:00:46
Citace od: skywalker007 kdy 20.11.2018, 17:44:00
Mohu nabídnout něco od sebe z BL https://store.bricklink.com/skywalker007&utm_content=globalnav#/shop?o={"showHomeItems":1}
Tak o 30-40% levněji ty 1x1 tam mám,něco i zadarmo. Jestli by byl zájem,tak ať mi někdo pošle seznam do zpráv.

Jsi hodný, seznam pro představu je výše. Vyber co chceš nebo něco tomu podobné a pak je na tobě co a kolik toho daruješ ;)
Kolik toho potřebuješ?,mohu nabídnout 1x1 klidně 1000-2000 ks různých barev a tvarů.

Vočko

Citace od: skywalker007 kdy 20.11.2018, 18:11:05
Citace od: Vočko kdy 20.11.2018, 18:00:46
Citace od: skywalker007 kdy 20.11.2018, 17:44:00
Mohu nabídnout něco od sebe z BL https://store.bricklink.com/skywalker007&utm_content=globalnav#/shop?o={"showHomeItems":1}
Tak o 30-40% levněji ty 1x1 tam mám,něco i zadarmo. Jestli by byl zájem,tak ať mi někdo pošle seznam do zpráv.

Jsi hodný, seznam pro představu je výše. Vyber co chceš nebo něco tomu podobné a pak je na tobě co a kolik toho daruješ ;)
Kolik toho potřebuješ?,mohu nabídnout 1x1 klidně 1000-2000 ks různých barev a tvarů.
klidně 500 ks

Izabella08

Vočko,

také Ti určitě pošlu očička i plate 1x1, 1x2,1x3 a 2x2...směs různých barev :)

peki

Citace od: Sihaja kdy 20.11.2018, 14:19:59
Zde tabulka (ano Sihaja má ráda tabulky),
která by mohla usnadnit koordinaci darovaných kostek.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1nB22ypNjT3RdvtMWTwmxr1GKf0Egv52TRZK23-ji9G8/edit?usp=sharing

Tabulka supr. Títo tě oficiálně pověřuji náčelníkem koordinace této akce  >:D

Sihaja

Citace od: Vasyk kdy 19.11.2018, 17:23:55
Mohu nabídnout očička a ty červené 1x1 round tile. Dejte někdo vědět zda je zájem a kolik asi bude potřeba. Mám jich opravdu hodně.

Vašek

Určitě, když pošleš třeba 200 očí a 200 round tile, tak to bude super.

Igorus

Citace od: Sihaja kdy 21.11.2018, 13:53:32
Citace od: Vasyk kdy 19.11.2018, 17:23:55
Mohu nabídnout očička a ty červené 1x1 round tile. Dejte někdo vědět zda je zájem a kolik asi bude potřeba. Mám jich opravdu hodně.

Vašek

Určitě, když pošleš třeba 200 očí a 200 round tile, tak to bude super.

Taky můžu poskytnout v řádech stovek.

Sihaja

Objednala jsem díly, za kostky, jak je uvedeno v tabulce.

Tak prosím koukněte a kdo bude ještě něco posílat, tak doplňte zejména o  ozdobné 1 x 1.