"Hodnota" lega KNIGHTS KINGDOM 8877

Založil Martina78, 17.10.2016, 22:12:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Martina78

Nevím, zda se dotaz hodí zrovna sem, ale neporadil by mi někdo za kolik se dá tato sada v ČR prodat?

Pool

Možná by to bylo lepší přímo do sekce soukromá inzerce, to nabídnout k prodeji  :D, ale jinak cena bude zejména záležet na stavu a kompletnosti setu.

Martina78

Aha, děkuji. Já se tu moc nevyznám. Ale stejně nechci sadu někde vložit, když nemám představu o ceně. Je kompletní z 98 %, chybí jedno modré brnění na hlavu koníka a jeden zlatý štít z katapultu. Krabici už nemáme, originální návod ano, stav je pěkný - lego není poničené.

jerzeeg

http://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?id=55801#T=P
Asi bych se odpichl od prumernych cen na briclinku a snazil bych se to prodat umerne tomu.

Na druhou stranu, zrovna tenhle kus imho neni sberatelske terno.. a osobne bych za to asi tu prumernou cenu nedal..
(Shodou okolnosti mi tu lezi na podlaze saccich..  zrovna nedavno jsem koupil na ebay.de za cca pulku ;) )

papluh

#4
Hovoriť ceny je dosť nevďačná úloha, nepredáva sa to, je zle, predá sa to rýchlo a bude pocit, že to bolo lacno.
Je to o ponuke a dopyte a koľko je času na to to predať. Ak si človek dá limit na ČR, tak sa o dosť znižuje množina zájemcov.

Už len ten Bricklink (ako najväčšia predajná svetová stránka pre fanúšikov s a predaj 7 kusov za 6 mesiacov  o niečom vypovedá.

Ďalší zdroj informácii je ebay a skončené aukcie (v zelenom) http://www.ebay.de/sch/i.html?_from=R40&_sacat=0&LH_Complete=1&LH_ItemCondition=4&_nkw=lego%208877&rt=nc&LH_PrefLoc=3&_trksid=p2045573.m1684
- tiež to nieje bohvieaký objem
- priemer je okolo 50-60 Eur, jeden extrém 25 Eur, druhý 90 Eur
- tj pri nízkom záujme cena zadaná od minima znamená že sa nenájde konkurencia a skončí to lacno. Na druhú stranu je tam kopec nepredaných s pevnou cenou.

Cenu si musí každý zvoliť sám podľa informácii a nutnosti to predať čo najskôr ... informácie k tomu potrebné tu snáď už sú

Martina78