Aktuální Dotazníková akce :" Zlepšení podpory lego fanoušků"/ (LEGO Fan Survey)

Založil peki, 27.04.2012, 12:12:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

peki

V rámci zlepšení podpory Lego fanoušků, kteří jsou pro Lego důležití, pořádá Lego ve tuto dotazníkovou akci. Jan Beyer se na ne obrátil s žádostí o zapojení našich členů do této akce. Dotazník je připraven v několika jazykových mutacích:

Anglicky

Německy

Španělsky

Korejsky

Vyplnění dotazníku zabere asi 30 minut. Přidělujete body, klikáte, vybíráte ze seznamu, zřídka pokud si nevyberete jste vyzváni k tomu něco napsat. Průběh vašeho postupu v dotazníku je graficky znázorněn teploměrem, takže dovedete odhadnout kolik zbývá do konce.

Níže bližší info o dotazníkové akci a závazku nezneužití informací. Dotazník je pro 13- ti leté a starší   8)



peki

The LEGO fan community is important to us. To improve and support the LEGO fan community we have partnered with Aarhus University, Denmark, and DePaul University, Chicago, to carry out this survey. The survey is part of a large ongoing research project aimed at better understanding user activities and interactions in communities.

We would greatly appreciate if you would complete the questionnaire (see link below). It will take you approx. 20-30 minutes. Please note that you must be at least 13 years old to take this survey.

The survey ends by May, 17, 2012 (midnight GMT). All responses are strictly confidential. We will share the top line findings (in English) with you once we have analyzed the data.

Thank you very much for your help!

Kind regards,

Jan Beyer, Community Operations Manager EU/Asia
James Foulds, Community Operations Senior Manager, Americas/Australia
Tormod Askildsen, Head of the LEGO Community Events & Engagement team


If you have questions regarding the research, please contact Yun Mi Antorini (in English) on this mail address: Yun.Mi.Antorini@LEGO.com

peki

Lieber LEGO Fan!

Die LEGO Fan Community liegt uns am Herzen. Um sie zu fördern und weiterzuentwickeln, führen wir gemeinsam mit der Aarhus University (Dänemark) und der DePaul University (Chicago, USA) diese Umfrage durch. Die hier zusammengestellten Fragen sind Bestandteil eines umfangreichen, laufenden Forschungsprojektes, das uns einen Einblick in die Benutzeraktivitäten und -interaktionen innerhalb von Communitys liefern soll.

Wir würden uns sehr über deine Teilnahme an der Umfrage freuen (siehe Link unten). Sie nimmt ungefähr 20 bis 30 Minuten in Anspruch. Bitte beachte, dass du zum Zeitpunkt der Teilnahme mindestens 13 Jahre alt sein musst.

Die Umfrage endet am 17. Mai 2012 (Mitternacht GMT) und natürlich werden alle Antworten streng vertraulich behandelt. Wir werden die Hauptergebnisse (in englischer Sprache) den LEGO Ambassdoren zur Verfügung stellen, sobald wir die Daten analysiert haben (spätestens Ende Juni 2012).

Wir danken dir im Voraus für deine Hilfe!

Mit freundlichen Grüßen,
Jan Beyer, Community Operations Manager EU/Asia
James Foulds, Community Operations Senior Manager, Americas/Australia
Tormod Askildsen, Head of the LEGO Community Events & Engagement team

Wenn du Fragen zur Umfrage hast, wende dich bitte an Yun Mi Antorini (in Englisch) (E-Mail: Yun.Mi.Antorini@LEGO.com).

peki

Estimado fan de LEGO:

En LEGO damos gran importancia a nuestra comunidad de fans.
Con el objetivo  de mejorar nuestra relación con vosotros y apoyaros en vuestras iniciativas, hemos pedido ayuda a la Universidad de Aarhus (Dinamarca) y la Universidad DePaul (Chicago) para llevar a cabo esta encuesta, que forma parte de un importante proyecto de investigación continúa destinada a comprender mejor las actividades de los usuarios y sus interacciones como parte de una comunidad.

Te agradeceríamos mucho que dedicaras unos 20 - 30 minutos a contestar el cuestionario. Recuerda que debes haber cumplido 13 años para poder participar.

La encuesta se dará por concluida el 17 de mayo de 2012 (hora de medianoche).  Las respuestas se considerarán estrictamente confidenciales y compartiremos los resultados en inglés con los Embajadores LEGO una vez que hayamos analizado los datos.

¡Muchas gracias por tu ayuda!

Atentamente,
Jan Beyer, Community Operations Manager EU/Asia
James Foulds, Community Operations Senior Manager, Americas/Australia
Tormod Askildsen, Head of the LEGO Community Events & Engagement team


Si tienes alguna duda acerca de la investigación, ponte en contacto con Yun Mi Antorini (en inglés) a través de la siguiente dirección de correo electrónico: Yun.Mi.Antorini@LEGO.com

peki

Dotazníková akce končí 17.5. byl jsem požádán abych vás požádal a větší aktivitu. Pokud umíte číst anglicky,německy nebo španělsky prosím věnujte 30 minut vyplnění (klikání) dotazníku.

díky

Colonel32

Ono i počet odpovědí, které přijdou z Kostek nebo České Republiky celkově může mít vliv na to, jak vážně nás bude TLC brát, a jak moc nám bude vycházet vstříc.

majer

Rád bych odpověděl, ale jazyky.. to není moje silná stránka. Nedal sem to ani s http://translate.google.cz  :-[ Pokud to někdo přeložíte, rad to zkusím znovu.  ;D

juraj

Nemyslim si ze tato survey je dobre prezentovana. Ak očakávajú od nej vierohodné údaje, tak ju mali lepšie prezentovať. Videl som jeden odkaz tu a jeden na nejakom europskom fóre(nevyhĺadával som ju aktívne, ako nebude väčšina).   Od takéhoto štatistického eventu určite očakávajú kvalitné údaje, ale tie budú skreslené väčšinovým zapojenim AFOLov.
Osobne som sa tiež premáhal to dokončiť a odpovedať na niektoré, pre mňa hlúpe otázky. Asi stavitelia a experimentátori majú iný názor.
Dostupná jazyková škála tiež nie je vhodná pre malé a deti v strednom veku.  Už vidim ako rodič po práci sa chce zaoberať prekladaním.

Ps: ak by sa dalo zistiť, rád by som vedel výsledné číslo zapojených ľudi zo CR-SK regionu.
Ps2: donútiť vypĺnať deti mohli pomocou nejakého darčekového polybagu, čo by ale určite zneužila väčšina jedincov.

Robbed

Díky za připomenutí, málem bych na to zapomněl ;).

juraj: však to je dotazník právě pro AFOLy, nebo se pletu ?

juraj


SpCasPi000

Dobre že ste to tu pripomenuli, robte to pri takýchto dôležitostiach aj naďalej, kukám fórum x-krát denne a v čase prvého zverejnenia mi to napriek tomu ušlo a až včera som sa o tomto dozvedel  ;)

juraj

Preco, ked je to take dolezite, nedate na hlavnu stranku uputavku ako pri plateni Lugbulku? To zbada kazdy.

FilipS


kilhor

Vyplněno.

Dotazník mají udělanej fakt debilně, ale co bych pro LEGO nevydržel...

peki

Citace od: kilhor kdy 15.05.2012, 15:26:08
Vyplněno.

Dotazník mají udělanej fakt debilně, ale co bych pro LEGO nevydržel...

děkuji všem za trpělivost  8)

yanice

Citace od: peki kdy 16.05.2012, 16:18:53
Citace od: peki kdy 14.05.2012, 13:43:41
Dotazníková akce končí 17.5. byl jsem požádán abych vás požádal a větší aktivitu. Pokud umíte číst anglicky,německy nebo španělsky prosím věnujte 30 minut vyplnění (klikání) dotazníku.


Připomínám  ;D (končí 17.5)
Akce je pro AFOLY od 13 let, je to na cca 30 minut. Čím více reakcí z Česko Slovenských luhů a hájů tím lépe.


Vyplněno. Nebyla to zase taková hrůza :)

peki


Připomínám  ;D (končí 17.5)
Akce je pro AFOLY od 13 let, je to na cca 30 minut. Čím více reakcí z Česko Slovenských luhů a hájů tím lépe.


STARHAWK

Dobre ze ste to pripomenuli - taketo zaujimave ankety by moly byt vzdi niekde v hlavicke na uvodnej stranke nech to je viac na ociach.

Nejak som si nevedel najst tych 30min ale konecne sa mi to podarilo a stihol som to vcas. Hadam nas tam zo slovenska odpisalo dost - nech sme aspon trochu viditelni.