Odhoď masku

Založil grohl, 15.12.2008, 22:38:12

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Ravenhorn

Tak se přídávám i já.

Nový Zéland

1. na cestě do Queenstown (teď tu končí zima)
2. Bluff - nejjižnější městečko Nového Zélandu - na Antarktidu to je fakt už jen kousek :-)
3. Nugget Point
4. Nugget Point (další zastávka Antarktida  ;D)
5. na malém treku na Key Summit (v NP Fiordland)
6. na cestě do Queenstownu (to byl podzim)
7. Kaiteriteri beach nedaleko NP Abel Tasman
8. Cape Farewell (nejsevernější místo Jižního ostrova)
9. na vyhlídce nad Queenstownem a jezerem Wakatipu (v pozadí pohoří The Remarkables)
10. bonus - papoušek Kea  :D (na kapotě mého auta na Milford Road u jediného tunelu pojmenovaném Homer tunnel)
Castle, Pirates a Star Wars.

Marty713

Krásná krajina! :)

Nerad bych jakkoli popíral, že už tam nějakou dobu žiješ, ale na většině těch fotek to vypadá, jako by tě tam někdo zkopíroval ve Photoshopu. ;D >:D

Ravenhorn

To je tím, že většina fotek je z poslední doby ale z několika výletů, tak holt oblečení je většinou dost podobné .-)
Castle, Pirates a Star Wars.

Daniel

Tak sem teda dám taky nějakou tu svojí fotečku - teda dvě:
- jednu s hradem, jako většina hradařů ;D
- druhou z poslední letní dovolené - kdyžtak v lepší kvalitě a nezmenšené zde: http://kuccidanecek.rajce.idnes.cz/Norske_hory2010/

Colonel32

ten cairn si tam stavel ty?

Colonel32

No já totiž v americe, pokaždé když jsem na nějakou horu vylezl, tak jsem u vrcholu musel jednoho trpaslíka postavit.

Anatyt

Hezká holčina. :P

BlackDemon

Tak i já odhazuju svojí černou >:D masku.
V tom pajzlu jsme v haj-lu.

Steve23

Mé vzezření...

germik

,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Johny650

Tak tady jsem já se svou přítelkyní  8)

Siegnord

  Zde je moje foto. :)

Anatyt

A keď aj máš, ak nie si jeho priateľom, tak nič neuvidíš.

votrelec

GNOSIS: spravne ma byt "ksichtokniha"  :D

Colonel32

Aces of the Great War.

phoenicis

Muzeum hraček Praha, leto 2011.

mind storm

Odhadzujem svoju masku.

Allconel

#77
Prispievam svojou troškou k tejto téme.

Fotku nazývam "ja a jediné moje kocky v Iráne", LEGO tam nieje najbežnejšou hračkou ale na vykopávkach v Hamade sa môžete "pohrať" s kockami zo starovekých Ekbatán.

Ryxe

Přece jen už nějaká doba uběhla, co jsem sem dával fotku a vrásky přibývají :D. Tudíž jsem starou smazal a přikládám nové. Ta první je z Českého Štenrberku, , kde jsem kousek od něj prožil moc pěkný víkend  a ta druhá je z letošního adventního výletu do Rakouska z tzv. Krampuslaufu.

mizdas

Tak přidávám školní foto  ;D.

Bery

Tak po těch dvou otřesnejch fotkách, sem musim dát něco normálního :)
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

germik

Zajímá vás co se skrývá pod mou maskou? No coby - další maska >:D

,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

nerow

Nenašel jsem nic aktuálnějšího, než dva roky starou fotku z maturitního plesu  :)

Luky1987

Čerstvé foto z Legolandu...








Berndthardt

#84
Citace od: votrelec kdy 15.02.2011, 12:27:22
GNOSIS: spravne ma byt "ksichtokniha"  :D

to není zcela přesné - dle mého je to "atlas hub"

..a teda i má nejaktuálnější podobizna ze soboty - příprava na kamarádovu svatbu





linhi

Tak tady máte fotečku - foceno v sobotu v Dolních Vilémovicích,kladli jsme věnce a květiny a uctívali památku Jana Kubiše.
Jen perlička,pán co stojí přede mnou v brejlích je herec který hrál Kubiše ve filmu Atentát - já ho poznal až po hlase....

Rhox

Citace od: linhi kdy 19.06.2012, 10:31:18
Tak tady máte fotečku - foceno v sobotu v Dolních Vilémovicích,kladli jsme věnce a květiny a uctívali památku Jana Kubiše.
Záslužná činnost:)

Bard

Tak toto jsem já v civilu...





danny01

ak ma nahodou este niekto nestretol... ;D
Danny

dědek

Díky tomuto dárečku(sedí mi na klíně), jsem si změnil nick a přešel na Fabuland. :)