(Vlastní) SYSTEM ALTERNATIVNÍ MODELY

Založil grohl, 17.01.2008, 03:08:42

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

grohl

V listopadu jsem po prolézání internetu projevil zájem o vyzkoušení jednoho Creator mini setu. Naštěstí pro mne, mnou zvolený set s letadélky a vrtulníčky neměli, a tak jsem zvolil druhou alternativu-zvířátka. Neočekával jsem od setu mnoho. Spíš jsem chtěl vyzkoušet, jaké může mít něco málo přes sedmdesát vybraných dílků možnosti. K mému obrovskému překvapení jsem zjistil, že s trochou fantazie jsou hranice tohoto setu nedozírné. Ve stavění dalších výtvorů mě limituje už jen má lenost půjčit si od bratra fotoaparát a tvorečka zdokumentovat. Takže další prozatím nezveřejněný pišišvor je již na světě a doufám, že jich mnoho ještě přibude. Každopádně, pokud chcete prověřit fantazii vašeho caparta nebo svou tak investované peníze do tohoto setu se naprosto vyplatí. Měl jsem možnost sadu srovnat ještě s letadélky 4918 a stavebními stroji 4915 a po pár minutách testování jasně vedou  zvířátka. Těžko vytvořit z letadélek něco jiného než jiný typ vzduchoplavidla, ale zvířecích druhů jsou desetitisíce.
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=295982
Vaše názory jsou více než vítány  ;)

Royde

Tak to je supr, dobrá inspirace.
Drobná potíž je jen v tom, že jakmile se něco (kromě velkých setů) donese domů, junior to po chvíli zkoumání a stavění rozebere a roztřídí do beden s ostatními kostkami.

Colonel32

kdyz jsem naposledy delal to same, tak mi to moderatori smazali... (tipuju Mytha)

otaznik

Citace od: Colonel32 kdy 17.01.2008, 11:50:30
kdyz jsem naposledy delal to same, tak mi to moderatori smazali... (tipuju Mytha)
Tak grohl nalinkoval všechno najednou - jako galerii na BS. V tom bych viděl podstatný rozdíl.

Colonel32


grohl

Já spíš měl na mysli, která zvířata se vám zdají povedená, která méně a tak podobně. ;)

ulrike

Mucha a sova sou z toho nejlepší... 8)

grohl

#7
Na BS jsem uploadnul další výtvory pouze z dílů výše zmiňovaného setu.

Papoušek na stromě (ačkoliv sám uznávám že hlava má spíše rysy supa :D)


Pro fanoušky SW-mini AT-AT


Slon s palmou.


Stíhací letoun


Žralok

Více fotografií v mojí BS galerii zde: http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?m=grohl666

Vaše názory vítám.

Mellory

Fascinuje mě, jak moc se dá vyhrát s tak zdánlivě nudnou hromádkou dílů. Říkám to rovnou, na tohle bych neměl trpělivost. :)

Líbí se mi hlavně rozmanitost jednotlivých výtvorů a některé techniky, obzvlášť, když pocházejí z hlavy převážně studless technic maniaka.
Nothing is true. Everything is permitted.

grohl

Máme tu další přírůstky do rodiny alternativních modelů 4916
Šavlozubý tygřík


Stegosaurus


Netopýr


grohl

Zatím (dle mého názoru) nejpovedenější výtvor z tohoto setu. Malá ovečka. Prosím o komentáře ať už negativní či pozitivní. Posledních pár měsíců vedu tenhle topic spíše jako monolog a už mě to pomalu přestává bavit.  :-\


Anatyt

Citace od: grohl kdy 27.10.2008, 14:15:22
Zatím (dle mého názoru) nejpovedenější výtvor z tohoto setu. Malá ovečka. Prosím o komentáře ať už negativní či pozitivní. Posledních pár měsíců vedu tenhle topic spíše jako monolog a už mě to pomalu přestává bavit.  :-\

No pochvala! :) Podla mna je vacsie umenie, ked niekto nieco spravi z malo kociek ktore ma k dispozicii, ako ten co spravi nieco pekne ale ma k dispozicii stovky dielikov. ;)
Pekne!

Marty713

#12
Stručně:

Pro mě je tohle jedno z nejlepších témat za dobu, co tu jsem. Přesně jak řekl Anatyt, takhle se pozná skutečný potenciál stavitele. I já mám tuhle metodu hodně rád (viz např. WWIII) a to, že již delší dobu stavíš stále stejně dobré modely pořád z toho samého setu, zasluhuje určitě obdiv. ;)

Takže super! 8)

TomB

Ta Ovca je hustá, ale to by se spíš líbilo mé sestře, ta je do ovcí zapálená víc než my všichni na tomhle fóru do LEGA
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

otaznik

Citace od: TomB kdy 27.10.2008, 19:58:56
Ta Ovca je hustá, ale to by se spíš líbilo mé sestře, ta je do ovcí zapálená víc než my všichni na tomhle fóru do LEGA
V tom případě je to už na léčení, protože my jsme tak tak na hranici.  ;)

TomB

Občas je ségra na léčení, ale to máš vidět když si dám guláš z jehněčího. ;) ;D :D >:D
Složení mých příspěvků:
54% sarkasmu, 13% rozumování, 3% nepravdivých informací a 30% destilovaného trolismu!

grohl

#16
Citace od: TomB kdy 27.10.2008, 19:58:56
Ta Ovca je hustá, ale to by se spíš líbilo mé sestře, ta je do ovcí zapálená víc než my všichni na tomhle fóru do LEGA
;D

//EDIT
Další fotky v mé galerii na BS už byly zveřejněny
http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?f=295982&n=47

grohl

Na světě jsou další dva alternativní modely. První byl inspirován mou oblibou ve hrách jako Earthsiege a Mechwarrior. Mech pohybuje pažemi i nohama, ve výzbroji nechybí dva raketomety.


grohl

Druhý model mě přivedl na myšlenku zkusit vytvořit ze setu 8271 helikoptéru (model je již v sekci Technic). Vrtulníku sice chybí zadní rotor, ale na vzhledu mu to moc neubírá. Po zuby ozbrojený stroj má ve spodní části i náznaky podvozku.  ;D



Jonas

#19
Blahopřeju k dalším pěkným modelům. Toto vlákno se mi moc líbí, protože je ukázkou toho, že kdo umí, ten umí. A stačí mu k tomu jen pár kostek.

Tento set byl navíc jeden z nejpovedenějších malých setů, které kdy Lego dalo na trh. Má obrovský potenciál v pouhých několika desítkách vhodně vybraných kostek. Kdyby ještě někde byl ve výprodeji, neváhal bych a koupil bych ho ve větším počtu.
Jonas - Můj Brickshelf

Nychrom

Stegosaur se povedl .(můj nejoblíbenější dinosaurus  ;D)
Lego je jedna věc, ale důležitější je nápad.

grohl

2000 shlédnutí. Zatím můj nejnavštěvovanější thread.


grohl

Nový model je na světě. Klokan otáčí hlavou, hýbe končetinami a ocasem. Nejvíc jsem z celého modelu pyšný na kostrukci mláděte v kapse. Přijde mi jednoduše dokonalé. :-*



Ondrej

Musím pochválit tvoji fantazii.
Klokan a ovečka mě zaujaly nejvíc , pěkná práce .

grohl

Děkuji za chválu ;)

Ještě bych rád doplnil, že pokud by měl někdo zájem o to stáhnout si fotoinstrukce k malému Mechovi, tak je možno zde. http://rapidshare.de/files/41024471/mechinstr.ace.html Přes BrickShelf mě totiž kontaktoval jeden cizinec s žádostí o návod. Nabouchal jsem fotky v rychlosti s bleskem, ale postup se z nich vyčíst nechá velmi slušně. V adresáři s obrázky postupujte od posledního k prvnímu. Opravdu se mi nechtělo ještě všechno přečíslovávat. Archiv by měl jít rozbalit i Winrarem a nebo použijte WINACE, který lze stáhnout tady: http://www.stahuj.centrum.cz/utility_a_ostatni/komprese/winace/

grohl

Na přadu přichází můj oblíbený dinosaurus-Triceratops s pohyblivýma nohama a ocasem. Veškeré komentáře vítám.



MwK

Znova super výtvor! :D
Ale napadá mi,nedal by sa aj Stegosaurus? >:D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...

grohl

#28
Znova super výtvor!  ;D
Ale napadá mi,nedal by sa aj Stegosaurus?  >:D


;D ;D ;D Třeba tenhle ? ? ?

MwK

Citace od: grohl kdy 13.12.2008, 20:31:58
;D ;D ;D Třeba tenhle ? ? ?
Hups,prepáč,splietol som si meno s mojim oblúbeným dinom... ::)
Samozrejme som mal na mysli iného bylinožravca,Brachiosaura... ;) >:D
Toho si asi ešte nespravil... ;D
(BOL) Som STAR WARS maňiak a zberateľ !!! >:D
Asi som už poriadny AFOL ... prežívam dark age ...