CRAZY CAR -Vyhlášení-

Založil FilipS, 03.08.2010, 18:20:57

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hlasujte pro autora jehož vozidlo se vám líbí nejvíce.

Kedar
0 (0%)
Mareken
2 (3.2%)
Diidy
0 (0%)
AdamKo
3 (4.8%)
Shmade
0 (0%)
malý Měch
0 (0%)
GriPeR
0 (0%)
JimB
20 (32.3%)
alladjex
1 (1.6%)
Kito
3 (4.8%)
gearcs
20 (32.3%)
mph1
3 (4.8%)
stepan
6 (9.7%)
Robbed
4 (6.5%)

Celkem hlasů: 62

FilipS

Ahoj všem, rád bych vyhlásil malou nevýherní soutěž CRAZY CAR.
Jde o to postavit co nejdivnější, nejabsurdnější vozidlo z Lega.

Pravidla a informace:
-vozidlo se musí pohybovat na kolech, jejich velikost, nebo počet není omezený (pásy povoleny)
-vozidlo nesmí obsahovat PF prvky
-své fotky (max 2) publikujte v tomto topicu
-photoshop povolen
-uzávěrka 15.8.2010 ve 12:00
-o vítězi se rozhodne v anketě
-Technic a Bionicle díly používejte prosím přiměřeně
-----------------------------------------------------
VZOR


Soutěž začíná nyní. Hodně štěstí!

germik

Tak to je k zlosti, zítra odjíždím ,a vracím se 15ho  >:( >:(.
Smůla ,jinak přeju všem hodně štěstí ;D ;)
,,Dont underestimate the power od Melon!"
Moje Brickshelf galerie - http://www.brickshelf.com/cgi-bin/gallery.cgi?msearch=germik

Bery

#2
Ahoj já přispívám do soutěže školním autobusem v pásové verzi ;D. Autobus už neslouží škole, ale jen pár Finským nadšencům kteří si ho předělali, aby obstál v jejich podmínkách. ;D
Dont worry, dont cry, smoke ganja, and fly! :DDD

Mareken

Dobrá soutěž  ;).
Tohle je můj Ferarri traktor s Schumákem.
Moje bs galerie Hledejte pod "Mareken"

AdamKo

Citace od: Mareken kdy 04.08.2010, 18:24:29Tohle je můj Ferarri traktor s Schumákem.

Koukám, že ti samolepka na čumáku drží asi stejně jako mě >:(

Jinak super nápad, tady ty ztřeštěný káry :D Vážně přemýšlím o tom, že sem taky něco přidám.

FilipS

Citace od: AdamKo kdy 04.08.2010, 20:03:46
Vážně přemýšlím o tom, že sem taky něco přidám.

Určitě něco postav, třeba nějaký blaznivý vláček. :D

A tady je můj příspěvek: Drobek
Původně to byla sanitka, ale pak měla autonehodu. Po výměně karoserie, kol a několika dalších úpravách vzniklo tohle.

AdamKo

Citace od: Diidy kdy 05.08.2010, 08:13:17Určitě něco postav, třeba nějaký blaznivý vláček. :D
;D docela´s to trefil že jsem spíš přes vlaky než přes auta...


Vlastně se pamatuju jen na jednu jedinou mašinku, která by vyhovovala pravidlům soutěže (měla kola).
Jistě si také vzpomínáte na večerníček Pohádky o mašinkách - můj nejoblíbenější!
Pro osvěžení paměti Pohádka o mašince, která nechtěla jezdit po kolejích.

Takže do soutěže nyní přibyla i terénní mašinka. A kdo jiný by ji mohl řídit než samotný černokněžník Zababa >:D

stepan

Podle mně maj teda všechny lokomotivy kola ;) O tom jestli to maj bejt kola na silnici nebo na koleje v pravidlech nic není.

Shmade

#8
Tak jsem se taky o něco pokuslil, akorát mi z toho během stavby vylezlo spíš nějaké space/power miners vozítko :) , takže neni úplně až tak crazy jako nějaké zde uveřejněné věci. (třeba f1 traktor je výbornej)

Ještě nějaká omáčka:
Když už to vypadá jak z power miners, tak se tedy jedná třeba o prototyp vozítka pro vyhledávání povrchových ložisek těžitelných surovin na planetách, kde není možné konvenční vyhledávání pomocí satelitů. :)

grohl

Shmade, super práce.

FilipS

Citace od: grohl kdy 06.08.2010, 19:12:32
Shmade, super práce.
Souhlasím, použití zadního kola je skvělý.

alladjex

To je BOMBA soutež  ;D fakt jen dívaním co se tu objevuje sem se pobavil

FilipS

Info pro všechny soutěžící: Linhi věnoval pro výherce soutěže kredit 5 USD do jeho BL shopu.
A vy ostatní ještě máte tři dny. Tak začnete stavět!  :)

Měch

Monster sekačka

Power Miners moc nemusím, ale mám jeden set a tak jsem se rozhodl dát toho potvoráka jako řidiče.
A jako každý správný podzemní darebák, má i tenhle někde svou zahrádku s drahokamy. Naneštěstí drahokamy rostou moc rychle a tak si musel náš potvorák sehnat něco efektnějšího než jsou jeho vlastní zuby. Naštěstí je na trhu nová Sekačka diamantů 3000 se kterou bude práce na zahradě potěšení. Dají se s ní sekat stalagmity stejně jako občasní nezvaní návštěvníci z povrchu.

PS: foceno mobilem  :-[ (foťák je ještě na dovolené)
Fotky
Videa Zlobři nejsou jako DORTY !!!

tRilobit

BLACK CLONE(Černý Klon)
Tak i já se přidám se svým autem do soutěže...
Neobvyklé vozítko černý klon se u nás na silnicích vidí velice zřídka..nikdo z vás ho určitě ještě neviděl, jen já jsem byl touto situací poctěn a přikládám foto zmiňované věci.
Auto je poháněno soustavou 8 válců..S nichž 4 Jsou poháněny červenými diamanty a 4 oranžovými diamanty..které klony našly na planetě Y, kde bylo auto stvořeno..následně jej převezli na planetu zemi, odkud klony pocházejí..tyto klony byly vytvořeny mistrem C.Klonovičem.
PS: Omlouvám se za kvalitu fotek..blbnul foťák, tak byl k dyzpozici silnější foťák na mobilu.
Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"

JimB

 >:D Ďáblova hlava >:D
Po pěti dnech 'porodních' bolestí a dalších pěti čekání na foťák mohu s klidem prohlásit, že nic ujetějšího jsem z Lega ještě nevytvořil (snad ani jako dítě). Inspiraci jsem si vzal ze seriálu Simpsonovi (pro zájemce 2. epizoda 14. série), kde Rolling stones a další hvězdy použili tuto pojízdnou ďáblovu hlavu na svém koncertu.

Pokud vás model zaujal, najdete více fotek po schválení v mé Brickshelf galerii.
Závěrem jedna technická: Hlava má jednoduché funkční zatáčení zadní nápravy ovládané ze "střechy".
Moje BS galerie k prohlédnutí zde

alladjex

Tahle šílená soutěž mě vyprovokovala postavit model inspirovaný knihou Štěpána Kopřivy nazvané Asfalt. Nejsem si jistý, jestli to pobaví i někoho, kdo knihu nečetl, ale já se při stavbě bavil náramě. Možná alespoň anotace napoví trošku více o modelu: Štěpán Kopřiva - Asfalt.

Catalogue Asphalt & Co.

What is the speed at which you impresse your witch with this ...

ASPHALT V6/2 Mistress
limited tormented sould edition

Fed this brute with black soul fuel and feel the power of heavy duty engine.
(See catalogue details page)



(Snad omluvíte angličtinu, ale mě to prostě k té prezentaci sedlo víc. Navíc nevyřčené slovo v úvodní otázce se v češtině nerýmuje.)

alladjex

Ještě pár poznámek ke stavbě. Prvotní nápad byl na motor. Chtěl sem ho dát pod kapotu (protože v knížce je z lidí udělaný Porsche  >:D ). Jenže sem zjistil, že by to bylo moc velký a stavěl bych to tejden. Takže nakonec ten nápad s tříkolkou.

V podstatě stavím něco komplikovanějšího poprvý, možná podruhý. Největší oříšek bylo pro mě jak spojit motor, kterej sem sestavil na lichý počet studů a předek, ten byl zas na šířku na sudý počet studů. Druhej špek bylo "handy flywheel", který není zrovna nejbytelnější a při stavbě se mi pořád rozpadalo ;]

Auto jezdí dopředu a dozadu, ale nezatáčí.
Volant se mírně točí.
Šaltr páka (z kloubu dinosaura) se hýbe dopředu a dozadu.
Sedačku lze sklápět.
Ozubená kola a "handy flywheel" se otáčejí ... rukou  ;D
Části motoru lze zvedat pro lepší přístup při opravě  ... vedlejší efekt, páč sem nevymyslel jak spojit části pod úhlem a zároveň připevnit k podvozku  :P

Díky za nápad se soutěží, stavbu jsem si užil, donutil se doroztřídit lego při a po stavbě a naučil se trošku pracovat s novými dílky.

tRilobit

Ta hlava je mega! Tu bych od té seriálové nepoznal...a alladjexovo auto taky good, jako všechny ostatní.
Na to existuje jediná odpověď : "No L0L :D"

Kito

Táto súťaž ma zaujala a tak som sa rozhodol aj ja postaviť terénne autíčko pre jazdenie po kopcoch. Pri jazde auto využíva kolesá aj pás.

gearcs

Taky přispívám jedním výtvorem do soutěže, jmenuje se:

"Joeova pojízdná parní mlékárna"



Ale musím se poklonit JimBovi a jeho ďábelské hlavě, ta je bezkonkurenční!!!

Shmade

Dobrej steampunk :) 

mph1

Za synka Matýska (7 let):

"Toto je obří motorka, která má (jako) pérovací kola. Motory má na obou kolech."

stepan

#23
terenní tramvaj T3

Robbed

Na poslední chvíli jedna rychlovka :)


alladjex

Terenní tramvaj mě naprosto odrovnala  >:D absolutní

alladjex

Citace od: JimB kdy 14.08.2010, 23:44:05
>:D Ďáblova hlava >:D

Jak si prosim tě přikonektil ty oblouky pod oči? Je máš vzhůru nohama ne? Ale přitom mi přijde, že to je stavěný z normálních kostek a ne technic ... ?

ass

Citace od: alladjex kdy 15.08.2010, 12:23:34
Ale přitom mi přijde, že to je stavěný z normálních kostek a ne technic ... ?

Jako by to nešlo kombinovat?

AdamKo

Ďáblova hlava  >:D mě teda dostala, geniální...
(Když jsem ten díl simpsnů viděl poprvé, málem jsem se pukl smíchy, hlavně na konci - jak hlava dostala nového majitlele.)

A terénní tramvaj...taky pecka... Bych se s ní chtěl někdy povozit ;D

mizdas

#29
Jj ďáblova hlava nemá konkurenci skvěle Jimbe, ale když už jsme u těch simpsnů tak taky přikivuji že to byl vtipný díl. Nejlepší bylo jak Homer vzal elektrickou kytaru za kabel točil s ní nad hlavou a křičel bejby, bejby  ;D  ;D. no už musim za 10 minut jsou dalčí simpsni zatim.