(vlastní) Milanův první uzavřený okruh

Založil milanv, 17.04.2015, 00:50:18

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

milanv

Konečné jsem dostavěl a zprovoznil uzavřený okruh!

Obsahuje nově vyladěnou Sfingu, průhledný most, řídícího pracovníka, dokončenou duhovou fontánu, pásový výtah, pinfloor (varianta pinwallu) a dlouhý most (žlab) zpět.



Pohledy ze stran:

Pán na Žlutém hradě

Hana129

Pěkné dílko, čerpám inspiraci, kuličkové linky  se mi začínají líbit čím dál víc.
Těším se na video.


Petronel

Video,video, videeoo video? Chceme video. ;D

Jinak vypadá to opravdu parádně, krásně i barevně zpracované :) Jak už jsem psal předtím k barevné fontáně - takto ty GBCčka vypadají ještě daleko líp! A už jsem mluvil o tom, že bych chtěl vidět video? :D

pryb

Rozmejšlim, jestli napsat "moc pěkné" nebo "no konečně", tak napíšu oboje. :)

Kdy že bude to video? :)
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

milanv

Zde video, jak to ještě krásně funguje než se to celé rozsype cestou autem :)

Pavle, dáš to prosím na náš jůtůb kanál?
Pán na Žlutém hradě

skmaand

Milan udivuješ ma svojou všestrannosťou . Motýľ je ok , susedia super , guličkodráha úžasná .

HD

Nedusí se ten osamělý tažný agregát?  ;) Ale i kdyby, na kráse by příliš neubral  ;D
Pokud Vás zajímá přehled mojí tvorby, následujte link na rozcestník:
https://linktr.ee/horcikdesigns

Farky_cz

Od Berounské výstavy výrazný pokrok, gratuluji :) Ta 50ka je tam pro omezení rychlosti kuliček? Nebo má specifickou funkci?
Zpět u Lega po třicítce.

milanv

Citace od: HorcikDesigns kdy 17.04.2015, 14:34:32
Nedusí se ten osamělý tažný agregát?  ;) Ale i kdyby, na kráse by příliš neubral  ;D

Nejsem si jistý, že ti rozumím. Pokud narážíš na fakt, že to celé táhne jeden M motor, tak to je zcela v pohodě, všechno jde velmi lehce. Jediné nastavování je kvůli výtahům: jak zvedají vysoký sloupec míčků, tak to přeci jen náraz odporu je, tomu se nelze vyhnout. A tak se musí pohlídat (pootočit vzájemně vůči sobě), aby nezabíraly ve stejný moment otáčky.
Pán na Žlutém hradě

milanv

Citace od: Farky_cz kdy 17.04.2015, 14:45:41
Od Berounské výstavy výrazný pokrok, gratuluji :) Ta 50ka je tam pro omezení rychlosti kuliček? Nebo má specifickou funkci?

Tady má ta značka i praktickou funkci. Když ji odendáš, začnou se kuličky v rychlosti bít o sebe a zablokují vchod do výtahu. Proč, to nechávám ctěnému divákovi za domácí úkol - já samozřejmě všem tvrdím, že si kuličky přečtou to omezení rychlosti :D

Jo, chtěl jsem na vršek fontány dát značku kruhový objezd, ale nemůžu ji najít, někam se mi ztratila...
Pán na Žlutém hradě

pryb

Video na youtube bude po víkendu - buď Milan dodá nějaké pěkné ze své soukromé výstavy, nebo tam přijde jako záloha to, co je tu ke stažení.
Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

Martins

#11
Hezky! Konec legrace, tohle je postup do nejvyšší ligy! Moc pěkný a inspirativní. Dejte sem odkaz na YouTube video, prosím.

Bude to na Lipně live?

pryb

Aktuální projekt - třídička.
Youtube kanál

Martins

Díky, je to fakt paráda! Spojíte vaše díla do jednoho celku a předvedete na Lipně? Nebo jinde?

milanv

Tak my s Pavlem od začátku pracujeme společně, to není problém. Ale bohužel letos to nevypadá nijak nadějně: na Lipně letos není ukázkový den, na Kidfestu může být jen Pavel (takže jeho dráhu uvidíte) a Frýdek-Místek se kryje s otevíráním Kidfestu, takže tam bych zase nemohl s Pavlem. Taky proto jsem rád, že jsem mohl svou část dráhy letos aspoň někde vyzkoušet.

Takže letos to beru jako signál, že mám raději stavět nové moduly :)
Pán na Žlutém hradě