Ostrava a okolí????

Založil Ondra, 21.06.2012, 15:20:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 2 Hosté prohlíží toto téma.

Kuba

Taky jsem zase pro nejaky ten sraz 😉

tomaslambo

Akci se nebráním, taky se přikláním až na někdy po novém roce, ale ne hned v prvním týdnu to už mám domluvené nějaké akce. 

Kuba

Tak nemusime to na silu tlacit na prvni tyden. Za me klidne druhy.

danyboy

S mamkou jsme taky pro druhý týden :)

Borun

Oksouhlas.Vyhovuje mi I další týden.Snad se ještě někdo přidá.

Chairudo

Pátek nebo sobota?
Sobota 11.1 nemůžu, jinak kdykoli.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

Citace od: Chairudo kdy 03.12.2019, 22:24:56
Pátek nebo sobota?
Sobota 11.1 nemůžu, jinak kdykoli.

Delali jsme srazy vetsinou v patky v Ostrave.

Chairudo

Tak pátek super, to přijedu zase po sedmé po práci a snad nás zase přijede víc  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

jerzeeg

Patek v lednu OK bych rekl :)

Ongon

Nějaký konkrétní termín?

Chairudo

A kdo se toho ujme... rezervace :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

Citace od: Chairudo kdy 16.12.2019, 17:07:14
A kdo se toho ujme... rezervace :)

Poprosíme zase Tomaslamba bydlí doufám stále kousek u Maštalu  ;) . Termín se zatím rýsuje na druhý pátek v lednu podle komentů zde.


tomaslambo

Rezervace na jméno Kostka, pátek 10.1.2020. Restaurace Maštal jako minule, na 19:00.

Kuba

Citace od: tomaslambo kdy 17.12.2019, 07:13:48
Rezervace na jméno Kostka, pátek 10.1.2020. Restaurace Maštal jako minule, na 19:00.

Super dik.

tomaslambo

Musím z lítostí oznámit, že podnik, ve kterém jsem rezervoval místo na páteční akci, nemá v provozu kuchyni. Tuto informaci jsem se dozvěděl včera od personálu.
Tak se ptám jestli je to velký problém a mám zkusit v rychlosti najít nějakou jinou alternativu, nebo tento problém překousneme? :-\

Kuba

Citace od: tomaslambo kdy 08.01.2020, 07:32:46
Musím z lítostí oznámit, že podnik, ve kterém jsem rezervoval místo na páteční akci, nemá v provozu kuchyni. Tuto informaci jsem se dozvěděl včera od personálu.
Tak se ptám jestli je to velký problém a mám zkusit v rychlosti najít nějakou jinou alternativu, nebo tento problém překousneme? :-\

Mi osobne je to jedno, kdyz to vim predem, mohu se najist predtim doma. Ale nevim jak ostatni, tak zkus se jeste poptat po okoli, jestli je nekde misto. Napisu i na mesenger nekterym, jestli o necem kde bude jeste flek nevi. Pripadne, kdyz tam ten den nevari, je mozne si tam objednat Pizzu? V nekterych knajpach to toleruji.

Chairudo

Znamená to že nemůžou ani ohřát tu výbornou pizzu?  Já pojedu hladový rovnou z práce ;D ... ale v nejhorším případě se zařídím.

Jinak z Olmiku přijedeme asi 3, možná plné auto, tak nám tam nebo jinde držte fleka.
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Borun

Já bych to překousl,ale nebude čím.😀.Určitě by se v Ostravě našlo něco jiného.

tomaslambo

Takže změna místa konání: Restaurace U Helbicha 10.1. v 19:00
Rezervováno pro 20 osob

yoshimaka

Vidím, že poblíž je i nabíječka elektromobilů - takže doufám, že se všichni pochlubí svými novými Teslami, co dostali pod stromeček.
Lust och fägring stor

Borun

Elektrické auta do Ostravy ještě nedorazily.Tady se jezdí na uhlí😂

Chairudo

YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

Citace od: Borun kdy 08.01.2020, 15:53:35
Elektrické auta do Ostravy ještě nedorazily.Tady se jezdí na uhlí😂

Já jsem nadčasový, já už poznal benzín.  >:D

Mr. Cube

Citace od: yoshimaka kdy 08.01.2020, 14:08:37
Vidím, že poblíž je i nabíječka elektromobilů - takže doufám, že se všichni pochlubí svými novými Teslami, co dostali pod stromeček.

Bohužel byly na stromku i prskavky a Tesla to nedala a prská doteď.

tomaslambo

Citace od: yoshimaka kdy 08.01.2020, 14:08:37
Vidím, že poblíž je i nabíječka elektromobilů - takže doufám, že se všichni pochlubí svými novými Teslami, co dostali pod stromeček.

Snad tam nemají měděné kabely  ;D

Ongon

Rezervace na: Pan Kostka?

tomaslambo

Citace od: Ongon kdy 08.01.2020, 23:20:31
Rezervace na: Pan Kostka?
Ne ne, tentokrát jen na jméno Jírů, trochu jsem na pana Kostku při tom telefonátu zapomněl, ale to je všehovšudy jedno, největšího stolu v restauraci si všimneš a předpokládám, že tam víc rezervací na takový počet lidí v ten den mít nebudou. :D

tomaslambo

Kdyby jste náhodou někdo z Vás, co zítra přijedou, měl k prodeji polybag 30408 Tulipány (stačí mi 1 kus a klidně i použity, ale kompletní), tak bych měl zájem o koupi.

danyboy

Citace od: tomaslambo kdy 09.01.2020, 12:13:36
Kdyby jste náhodou někdo z Vás, co zítra přijedou, měl k prodeji polybag 30408 Tulipány (stačí mi 1 kus a klidně i použity, ale kompletní), tak bych měl zájem o koupi.
Ahoj, myslím, že mám. Kdyžtak vezmu-.

Kuba

Ostravská hospoda č. 13 (10.1.2020)

Sešlo se nás 17 kostkařů, + 3 přátele kostek  ;)