Ostrava a okolí????

Založil Ondra, 21.06.2012, 15:20:55

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Hana129

Dá se ještě přidat, Pavel by nás do Ovy vzal nebo už je plno? Jela by i Petra.

Kuba

Jj, jen nevim jak to bude s zidlema. Doufam ze v hospode budou neco mit na vic.  >:D mame to celkem na brzkou hodinu, tak tam k tem 10 rezervovanym mistum asi 2 ulovit problem nebude... pochybuji ze budou mit rezervacky do posledniho mista. pripadne pokud si to precte tomas, moh by zkusit rezervacku jeste o 2 navysit.

Chairudo

Vaří se tam? nějak jsem zapomněl :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

#273
Citace od: Chairudo kdy 12.01.2018, 11:46:41
Vaří se tam? nějak jsem zapomněl :)

Jj, posledne jsme si pochutnavali na tech nezdravych burgrech s hranolky...  ;) zdrava jidla maj taky :) treba salat :)

tomaslambo

Tu rezervačku bych nechal tak jak je. Nikdy tam nebylo tak plno aby se nedalo od jiného stolu vzít jedna či dvě židle popřípadě celý stůl :D

Chairudo

Hospoda super, už se na vás těším na jaro  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

jerzeeg

jop, moc povedena akce..

Clermont

Kde je ta fotka z akce, jestli se tam pekně směju  8)

danyboy

Děkuji moc za zorganizování. Bylo to super!

Kuba

#279
Tak přikládám požadovanou fotku.  ;)

Rád bych chtěl připomenout nevídaný jev, a to že při objednáni deseti potvrzených míst, se nám stalo, že nás nakonec přišlo 160%  :D normálně když se pořádají srazy (třídní, pracovní...), je z pravidla jev opačný. děkuji že se nás akce zúčastnilo tolik. na to že se netýkalo o příležitost žádné živé výstavy, o to více si toho vážim...    ....takhle se dělají srazy  ;)  >:D

účastníci:
kuba
danyboy
Honzicek22
Jerzeeg
Mr. cube
jojik
Hana129 + Petra
tomaslambo
chairudo
borun
clermont
skyrider
samy405

+ 2 rodiče od danka (organizace výstavy v OV)





bylo super, a v létě (pokud nepočítám 10 jubilejní OV hospodu v rámci výstavy) je v plánu sraz na zatím nevybrané hspodě s dětským hřištěm (předpoklad Dakota), kde by jsme ti co už mají přírustky do rodiny, spojili sraz s rodinným seznámením, samozřejmě jsou vítaní všicní členové, pivo chutná stejně jak tatikům, tak svobodným :)

samy405


Kuba

Ma nekdo moznost/cestu smer cechy, aby se stahla na moravu podpora za vystavu v Ostrave?

skywalker007

Citace od: Kuba kdy 31.01.2018, 06:34:16
Ma nekdo moznost/cestu smer cechy, aby se stahla na moravu podpora za vystavu v Ostrave?
Já vezu Chairudovi na afol day tvůj a jeho autobus,více toho bohužel autobusem nepoberu.

Kuba

Citace od: skywalker007 kdy 31.01.2018, 09:14:51
Citace od: Kuba kdy 31.01.2018, 06:34:16
Ma nekdo moznost/cestu smer cechy, aby se stahla na moravu podpora za vystavu v Ostrave?
Já vezu Chairudovi na afol day tvůj a jeho autobus,více toho bohužel autobusem nepoberu.

Ok diky

Kuba

K příležitosti výstavy  Svět Fantazie z Kostek II proběhla jubilejní desátá hospoda v Ostravě. Díky výstavě byla nejbohatší účast, cca 30 kostkařů a několik dalších hostů a pomocníků.

Přidávám nějaké fotky, nic-moc kvalita, ale asi nic lepšího nemáme..  ;)

Chairudo

Jak se Ostrava cítí na další hospodu?
Konec Listopadu, nebo Novoroční?

Můžeme se sejít v Ostravě nebo třeba i v Olmiku, podle zájmu zdejších AFOLů.  :)
Nějaké nápady?
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Kuba

Urcite mam zajem. Me by vyhovpvala Ostrava  >:D Otazka kdy? Jestli to nacpat jeste do prosince neaky patecek v predvanocnim case, nebo to nechat na laden.

jerzeeg

Radeji teda Ostrava >:D
Ale asi by se dalo i jeste letos.. :)

Clermont

Nemam nic proti OL, ale OV bude lepsi  >:D
Ja muzu kdykoliv  :) Lego na prvnim miste...   ;)

Borun

Jak budu mít napečeno tak klidně I před vánocemi  :D

danyboy

Taky mohu vesměs kdykoliv. ALe jak jsme to řešili, tak byly rozporuplné názory zda ještě teď nebo až v lednu. Co dát hlasovat?
Jinak jako Ostravák jsem pro Ovu >:D >:D

Kuba

Tak co takhle Pátek 7.12 nebo 14.12? snad nebude hospoda před vánoci plná, co se týče rezervací.

Borun

Můžu každý pátek a pokud bude chtít přijít i Hanka tak ji vezmu s sebou .

Chairudo

Citace od: Kuba kdy 11.11.2018, 19:51:45
Tak co takhle Pátek 7.12 nebo 14.12? snad nebude hospoda před vánoci plná, co se týče rezervací.

Zrovna mi to tam vychází blbě s prací, 14.12 bych zvládl dorazit po sedmé, ale to už by možná bylo lepší po novém roce :)
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

danyboy

Mohl bych toho 14.12.

Clermont


tomaslambo

Preferuji Ostravu a byl bych pro ještě v tomto roce.
Nemám problém 7.12. ani 14.12.

jerzeeg

Pro me myslim OK :)

Chairudo - vsak po 7 staci, stejne se driv poradne neslezem, ne ? :-D

Chairudo

Jasný, takže 14.12... kdo to rezervuje?  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

tomaslambo

Zase Helbich? Pro kolik lidí?
Pátek 14.12. Na 19:00 ?