Bambule slevy

Založil Tomtombuy, 07.02.2014, 18:03:24

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Matthes_CS

V kamenných prodejnách prý začal Black Friday a slevy až 50%, zatím sem v žádně nebyl, takže nevím jak Lego.

ogar49

Na tabuli v Santovce v Olmiku pred prodejnou bylo uvedeno mimo lego, zbozi oznacene hvezdickou ...

Matthes_CS

#92
Na vybrané sety 50% sleva, byl jsem v jednom obchodě, kde jsem si všiml toho setu lidi na pláži a Friends adevntního kalendáře oboje za 499Kč.

Edit: ještě rovná silnice s křižovatkou za 129Kč tuším.

Matthes_CS

Už mají Lego movie 2 CMF, slevy na nějaké vybrané slevy, nic moc.

Icewalker

V hračkářství v Praze na Černém Mostě (snad Bambule) mají sadu Lego Tron Legacy za 900 Kč. Je to doporučená cena, a to poměrně vysoká. Nicméně, je to TRON ;)
A navíc, mimo oficiální Lego e-shop se to v Česku dalo doposud sehnat poměrně obtížně.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Matthes_CS

Citace od: Icewalker kdy 03.03.2019, 20:25:38
V hračkářství v Praze na Černém Mostě (snad Bambule) mají sadu Lego Tron Legacy za 900 Kč. Je to doporučená cena, a to poměrně vysoká. Nicméně, je to TRON ;)
A navíc, mimo oficiální Lego e-shop se to v Česku dalo doposud sehnat poměrně obtížně.

Určitě Bambule :)
Dneska sem na něj koukal, z Ideas ještě mají loď v Lahvi prý ve slevě o 100Kč na tuším 1399 a pop-up book za 1499.

peter

Citace od: Icewalker kdy 03.03.2019, 20:25:38
V hračkářství v Praze na Černém Mostě (snad Bambule) mají sadu Lego Tron Legacy za 900 Kč. Je to doporučená cena, a to poměrně vysoká. Nicméně, je to TRON ;)
A navíc, mimo oficiální Lego e-shop se to v Česku dalo doposud sehnat poměrně obtížně.

Na Zličíně toto mají také, dále knihu pohádek i loď v lahvi.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Matthes_CS

K nákupu LEGO City za alespoň 590Kč silnice zdarma (rovinka a křižovatka ve tvaru T), ale jen pro členy klubu království hraček.
V akčním letáku inzerují pár setů s 25% slevou.

ass

V Bambuli Letnany jsem vcera videl Millennium Falcon za 14 999 Kc. Take Ninjago City Docks za 4 199 Kc.

Bard

V Bambuli jsou slevy 50 % na větší množství setů - SW, Super Heroes, The Lego Movie 2.
Koho to zajímá, ať mrkne na e-shop. Řada věcí už na e-shopů není, ale na prodejnách se určitě dá ještě něco najít.

Matthes_CS

20% sleva na Lego City, nevím jestli i v kamenných prodejnách, ale přišel mi mejl, že na eshopu ano. I na nové sety.

racco42

Bambule v OC Chodov Praha ma "až 50%" slevy na vybrané sety, převážně Ninjago, Nexo Knights a Star Wars.

Např. 70618 Odměna osudu za 2349,90 Kč (lego MOC 4699 Kč)

Matthes_CS

Na eshopy prý 50% sleva na druhé lego.

rainfall

#103
Citace od: Matthes_CS kdy 01.07.2019, 18:27:44
Na eshopy prý 50% sleva na druhé lego.
Ano pravda, dakujeme!
Len je smutne, ze vsetky lacnejsie LEGO sety, co mali - su uz vypredane (dlhodobo sledujem v akych eshopoch su najnizsie ceny) alebo naopak zvysili na maloobchodnu cenu, prip. nedostupne. Kazdy obchod si to vzdy vyspekuluje tak, aby predali len urcity sortiment, ktori castokrat ani nevyjde uplne lacno. A zakaznik vnima zlavu ako spustac, tak nakupi.. :)
LZ

Clermont

To stejne mi pripada Pompo, kde maji super slevu 50% na Lego, ale je to jen z prodejen a to po par kusech.
V mem kraji maji jeden set co chci az v Havirove 30km daleko, tak tam ted pojedu. Jako by ty ceny nemohli dat na zbozi i co maji na centralnim sklade. Jako by to na obchode melo nejakou trvanlivost jak potraviny.  :(

Matthes_CS

Citace od: Clermont kdy 03.07.2019, 09:49:29
To stejne mi pripada Pompo, kde maji super slevu 50% na Lego, ale je to jen z prodejen a to po par kusech.
V mem kraji maji jeden set co chci az v Havirove 30km daleko, tak tam ted pojedu. Jako by ty ceny nemohli dat na zbozi i co maji na centralnim sklade. Jako by to na obchode melo nejakou trvanlivost jak potraviny.  :(

Nefunguje u pompa zdarma doručení na jinou prodejnu? Nebo to je jen zboží z e-shopu?

Jezevec

Citace od: Matthes_CS kdy 03.07.2019, 13:21:36
Nefunguje u pompa zdarma doručení na jinou prodejnu? Nebo to je jen zboží z e-shopu?

Normálně to funguje, ale při slevě 50% omezují na každou prodejnu jen pár kusů a tu možnost přeposlat jinam zablokují.
Kde všude můžeš sledovat aktivity naší LEGO komunity Kostky.org?
Mrkni na náš Facebook nebo Instagram a sdílej, lajkuj, komentuj.

Farky_cz

Sleva 30% na vybrane stavebnice.
https://www.bambule.cz/lego-akcni-ceny
Mne se povedlo 42082 Terénní jeřáb spolu s narozeninovym dukatem srazit na pro mne prijatelnych 3 725 Kc.
Zpět u Lega po třicítce.

Matthes_CS

Přišel mi e-mail, že mají na vybrané sety 30% slevu.

Lord_Maxx

Ahoj,

podařilo se někomu vylosovat vyšší než 30 procentní slevu na Lego?

https://www.dtbz.cz/lego/

Kdyžtak dejte prosím vědět.

Děkuji
Fanda Lego Technic

blacksun

Kouknul jsem na zdrojový kód té stránky, a pokud to nedělají opravdu zajímavým způsobem na serveru, tak rozhodně do prohlížeče příjde ať se to otočí na 30% slevu
(css transition 4500ms .. translate3d(0px, -9500px, 0px)
vyzkoušeno i na 3 emailech se stejným výsledkem ..  ;)

Už jenom že v té O2 výhodě píšou až 50% a na dtbz až 75% mi přijde, že to jenom podporuje mojí úvahu, takže mi to příjde trochu jako klamavá reklama.

Každopádně když to budete někdo zkoušet, stačí zaškrtnout jen první ze 3 souhlasím a kliknout v mejlu na to menší tlačítko "pokračovat bez registrace" aby vás případně neotravovali s více reklamními emaily ..  ;)

jo a ta 30% sleva je trvalý odkaz na čárový kód, můžu ho sem dát ať se případní zájemci ani nemusí registrovat.. ;-)

Ongon

dá se to uplatnit i na slevněne zboží?

blacksun

CitaceJak čerpat výhru?
V e-shopu:
Na e-shopu bambule.cz zadejte v nákupním košíku slevový kód a všechny Vámi vybrané stavebnice LEGO budou zlevněny. Slevu není možné kombinovat s jinými slevami.

Nakoupit v e-shopu   
Kamenné prodejny
Slevu uplatníte na kterékoliv prodejně Království hraček Bambule tak, že před placením předložíte vytištěný níže uvedený čárový kód (EAN) nebo jej jednoduše ukažte na displeji vašeho mobilu.
Pozn.: Výhru lze čerpat pouze v kmenové síti Království hraček Bambule, nikoliv Bambule Partner.

Takže by to jít nemělo, ale za pokus nic nedáš, mám pocit že občas prodavačky to neví a kasa to někdy pustí..

blacksun

Tak jsem to zkusil v e-shopu:
42081 (volvo koncept nakladac zeux) to uplatnit jde - snizilo to cenu na 1556,-
75930 (radeni indoraptora) to taky jde => 1945,-
41339 (mia a jeji karavan) to uplatnit neslo..

Matthes_CS

Ta akce za dvě stavebnice Friends nebo Disney srdcová krabička zdarma asi nebude platit, když koupím dvě Disney cmf, nezkoušel náhodou někdo?

STARHAWK

Citace od: Matthes_CS kdy 17.08.2019, 22:10:52
Ta akce za dvě stavebnice Friends nebo Disney srdcová krabička zdarma asi nebude platit, když koupím dvě Disney cmf, nezkoušel náhodou někdo?

Predpoklada ze nie. Vstahuje sa to na Disney Princess a Friends - cize obe z rady friends s minidoolami. Ale nezalezi na cene, takze ak kpis tie dve srdcia tak 3tie dostanes zdarma.

yoshimaka

Přišlo mi do e-mailu, že krom dopravy zdarma mají ještě (pořád?) slevu "až 50 %" přes O2 extra výhody. Je tu někdo, kdo má O2 s extra výhodami a poskytnul by číslo a ověřovací kód z faktury?

Lust och fägring stor

Darth

Citace od: yoshimaka kdy 05.09.2019, 08:58:05
Přišlo mi do e-mailu, že krom dopravy zdarma mají ještě (pořád?) slevu "až 50 %" přes O2 extra výhody. Je tu někdo, kdo má O2 s extra výhodami a poskytnul by číslo a ověřovací kód z faktury?

Není třeba. Slevu si nikdy nevytočíš nic jiného, než 30%. Platí to prý do dneška. Kód na slevu je asi taky jednotný DTBZ30KOLO

racco42

V mailu co sem dostal je že to platí do 15.9

racco42

V novem katalogu Bambule "Pohadkove vanoce"  http://katalog.bambule.cz/bambule-katalog-pohadkove-vanoce-2019/?page=74-75 je 30% sleva na 42095 Kaskaderske zavodni auto (oproti Lego cene) a 22% na 42093 CHEVROLET CORVETTE ZR1 (kterou nekdo prosvihl na Pompu) plus dalsich par 20+ slev.