Hodnosti

Založil J_BOB, 20.09.2005, 10:37:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

J_BOB

Ahojte rád by som sa opítal opýtal ako sa dajú získať vyššie hodnosti (ja som napr zelenáč) koľko ich je a ake sú.Dík ;)
"You underestimate the power of the dark side. If you will not fight, then you will meet your destiny."
— Luke Skywalker and Darth Vader

Micho

Máš to tu: http://www.kostky.org/forum/index.php?topic=774.0

Inak doporučujem používať vyhledávaní (ikony hore) - hodíš tam hodnosť napr. furťák a vyhodí ti odkazy.

mph1

Mám dotaz. Několik posledních příspěvků píšu jako mazák  8), přitom mám stále 100 příspěvků. Ve statistikách mám 111 příspěvků. Podle čeho se příspěvky počítají (započítávají) do hodnosti? Díky

Jindroush

Těžko říct a z kódu se mi to lovit nechce  ;D

Rozhodně je možno v některých skupinách vypnout počítání příspěvků - inzerce, offtopic apod. jsou jasné příklady. Netuším, jestli se započítávají příspěvky, které jsou v koši.

Ale jestli fórum bere v potaz všechny 'živé' příspěvky někde (tj. těch 111) nebo jen ty 'započítané' (tj. těch 101), to netuším.
Jindroush. (Moje Brickshelf galerie zde)

Jarmila

Citace od: Jindroush kdy 26.04.2006, 13:02:02
Netuším, jestli se započítávají příspěvky, které jsou v koši.

Ne, zcela určitě ne. Co se vyhodí do koše, to se odpočte. Jinak bych to měla už dávno za 500.  :D :D :D
Když jsem byla mladá, byla jsem domýšlivá. Ale teď? Teď už nemám chybu!!!

sohibil

Sorry že vyťahujem starú tému, ale nemôžem si odpustiť uštipačnú poznámku, že hodnosti udeľované na báze počtu príspevkov sú len motivácia pre spamerov, ktorí nemajú čo zmysluplné povedať. Ako napríklad ja teraz :)
Nečakajte odo mňa chválu, z toho je len stagnácia.
Čakajte dotazy na techniku stavby a kritiku. Jedine to posúva vpred.

Marty713

Citace od: sohibil kdy 30.08.2016, 12:47:35Sorry že vyťahujem starú tému... Ako napríklad ja teraz :)

Jen tak dál a možná kromě hodnosti dostaneš i vyznamenání (!) Sledován.

sohibil

Marty713: Ak mám byť úprimný, na hodnosti sa môžem slušne povedané zvysoka riedkym :)
Nečakajte odo mňa chválu, z toho je len stagnácia.
Čakajte dotazy na techniku stavby a kritiku. Jedine to posúva vpred.