Kostky.org

Obecné => Akce => Dárcovství => Téma založeno: Hardegon kdy 26.11.2019, 09:47:55

Název: Onkologie FN Plzeň 2019
Přispěvatel: Hardegon kdy 26.11.2019, 09:47:55
I letos proběhne akce v Plzni.
Pro malé připomenutí: Předloni jsme dělali vyléčeným dětem hrací odpoledne. Loni jsme byli pozváni na vánoční besídku, kde jsme byli jedno velké hrací stanoviště pro děti i rodiče.

Letos nemá onkologie v plzeňské fakultní nemocnici kapacitu dělat podobné akce, ale obrátili se na nás, jestli můžem přijít za dětmi na oddělení a přinést jim tam trochu legové radosti.

Domluven byl termín čtvrtek 12.12. Pro oddělení je to kvůli nedostatku personálu o víkendech těžko proveditelné. Osobně se nezúčastním, ale už mam domluvenou skupinu vánočních pomocníčků, kteří se mnou tyhle akce v Plzni vždycky obcházeli.

Od Ryxeho jsem vyprosil pár malých dárečků pro 12 dětí, které mají na oddělení, takže tímto děkuji Ryxemu za zprocesování, Pekimu za pořizování inventáře na tyhle akce a Kostkám a kostkařům, že to platí aukcemi a dary.

Fotodokumentace bude samozřejmě pořízena.
Název: Re:Onkologie FN Plzeň 2019
Přispěvatel: peki kdy 26.11.2019, 11:19:24
Supr, pokud se bude moc udělat nějaká společná fotka, tak pak dejte info. Jinak materiál průběžně doplňuji (příjem od dárců /někteří chtějí zůstat v anonymitě/, nákup, lego podpora  atd.)
Název: Re:Onkologie FN Plzeň 2019
Přispěvatel: Ryxe kdy 26.11.2019, 17:50:12
Super, balíček se sety mám v práci přichystaný k odeslání. Je moc dobře, že i akce v Plzni pokračují. Ať se akce podaří ;)
Název: Re:Onkologie FN Plzeň 2019
Přispěvatel: Hardegon kdy 14.12.2019, 12:35:46
Ve čtvrtek ve FN Plzeň proběhla blesková (hodně improvizovaná) akce na dětské onkologii. Kvůli možnostem oddělení to šlo realizovat jen ve všední den kolem poledne. Já jsem osobně nemohl dorazit, tak jsem domluvil skupinu nadšených studentek, které byly ochotny si jít s dětmi na hodinku hrát. Nakonec tam strávily krásné 3 hodiny, všechny děti si chtěly vyzkoušet všechno. Některé i několikrát.

Hodnotím to tedy osobně velmi pozitivně. Děti nadšené, sestřičky spokojené a 4 puberťačky mají krásné zážitky.

Z pekiho fondu na podporu těhdle akcí jsem dostal krabici polybagů. Některé se rozdaly dětem rovnou, některé byly darovány oddělení, aby je časem dětem rozdali jako odměny.

Fotky mám jen z chodby. Na samotném oddělení se kvůli nepodepsaným souhlasům od rodičů malých pacientů nesmělo fotit.