GBC Roller Coaster Triple Spiral Climb

Založil juggleman, 05.06.2023, 07:30:16

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

juggleman

Ahoj vsem,
rad bych sdilel muj novy projekt, na kterem jsem delal pres pul roku.
https://www.youtube.com/watch?v=_Rfm4BdnuQE&ab_channel=Tom%C3%A1%C5%A1Ullrich
Mejte se,
Zdravi T

444martinhanak

Tak to je neuvěřitelné. Jen vysledovat kudy vlastně obíhají kuličky.
Nerad se expresivně vyjadřuji - ale toto je bomba. Z technického pohledu. Vlastní dráhu mají i kuličky i vozíky. A tolik originálních posunovacích mechanismů...
Úplně chápu, jak píšeš na Youtube, že už jsi unavený z vylepšování. Už jen těch nápadů...
Perfektní.

juggleman

Citace od: 444martin kdy 05.06.2023, 14:51:30Tak to je neuvěřitelné. Jen vysledovat kudy vlastně obíhají kuličky.
Nerad se expresivně vyjadřuji - ale toto je bomba. Z technického pohledu. Vlastní dráhu mají i kuličky i vozíky. A tolik originálních posunovacích mechanismů...
Úplně chápu, jak píšeš na Youtube, že už jsi unavený z vylepšování. Už jen těch nápadů...
Perfektní.

Ahoj, moc a moc dekuji za ta mila slova.
Jsme moc rad, kdyz nekoho moje stroje zaujmou a kdyz je nekdo oceni,
moc a moc dekuji.
Zdravi T

milanv

Je to krásné. A navíc jsi mi vybavil spoustu vzpomínek, měl bych si taky najít čas vrátit se ke GBC. Ale ty doby ladění si pamatuju dodnes a straší mě i po letech. Je to opravdu piplačka na dlouho, jak ostatně sám potvrzuješ. Ale u tebe to má pak ten výsledek! Jsi jeden z mála, kdo vymýšlí do GBC úplně vlastní mechanismy, většina lidí (včetně mě) jen kopíruje a vylepšuje už existující - a i tak je s tím moře práce. Neumím si to představit u tebe :)
Pán na Žlutém hradě

juggleman

Citace od: milanv kdy 05.06.2023, 15:18:23Je to krásné. A navíc jsi mi vybavil spoustu vzpomínek, měl bych si taky najít čas vrátit se ke GBC. Ale ty doby ladění si pamatuju dodnes a straší mě i po letech. Je to opravdu piplačka na dlouho, jak ostatně sám potvrzuješ. Ale u tebe to má pak ten výsledek! Jsi jeden z mála, kdo vymýšlí do GBC úplně vlastní mechanismy, většina lidí (včetně mě) jen kopíruje a vylepšuje už existující - a i tak je s tím moře práce. Neumím si to představit u tebe :)

Moc diky!
Ano, je to silena piplacka a zrout casu. Na mem YouTube kanalu jsou videt vsechny stadia vyvoje, takze si clovek muze udelat predstavu o tom, jak se to vyvijelo.
Jeste jednou moc dekuji.