LEGO Cross Franchise Campaign

Založil Tomik, 25.05.2023, 14:43:58

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Tomik

Před pár měsíci mě oslovila jedna PR agentura pracující pro LEGO (ta samá, co měla na svědomí LEGO Masters akademii), zda bych jim postavil trojici modelů pro kampaň podporující míchání různých LEGO témat. Nafasoval jsem několik setů z témat City, Friends, Ninjago a Technic a měl z nich postavit něco na následující témata:
  • Co kdyby auta vypadala jako draci?
  • Co kdyby domy měly věže jako hrady?
  • Co kdyby ninjové měli skatepark?

Vzhledem k časovému presu (nebyly na to ani dva týdny) a požadavku, aby to vypadalo tak, že to zvládne postavit dítě, jsem se ubral cestou modifikace originálních setů. Výsledkem je teréňák ze setu 60387 zkřížený s ledovým drakem ze setu 71786, dům Autumn 41730, který prošel gotickou přestavbou, a Lloydův mech 71781 na skateboardu s U-rampou. Více na stránkách lego.com





www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Hardegon

Jestlo tohle bylo v časovém presu, byl bych zvědavý na výtvory s větším časovým rozpočtem. Třeba ten hrado-dům mi přijde hodně pěkná úprava, dračí auto taky.

Marty713

Wow, Tome! Paráda! :o  ;)
Na to dračí auto jsem teď někde narazil a upoutalo moji pozornost. To jsi stavěl ty? Hezký!!!
Ale i ten dům a skatepark jsou fantastický. Opravdu moc moc moc povedený! :o
Barevně to lahodí oku a stylem je to přesně někde mezi dětskou fantazií a modelem od profíka.
Nemůžu se na to vynadívat. Moje stavitelská i marketingová dušička tancuje. ;D

Tomik

Díky za komentáře.

Citace od: Hardegon kdy 25.05.2023, 15:48:40Jestlo tohle bylo v časovém presu, byl bych zvědavý na výtvory s větším časovým rozpočtem. Třeba ten hrado-dům mi přijde hodně pěkná úprava, dračí auto taky.
Kdyby bylo více času, tak to mohlo vypadat úplně jinak a hlavně by v tom bylo méně stresu. Ono totiž z těch dvou týdnů zabralo část času vymýšlení toho, co vlastně postavím, a potom jsem se snažil jít cestou nejmenšího odporu, abych to rychle dotáhnul do konce.

Citace od: Marty713 kdy 26.05.2023, 09:50:26Wow, Tome! Paráda! :o  ;)
Na to dračí auto jsem teď někde narazil a upoutalo moji pozornost. To jsi stavěl ty? Hezký!!!
Ale i ten dům a skatepark jsou fantastický. Opravdu moc moc moc povedený! :o
Barevně to lahodí oku a stylem je to přesně někde mezi dětskou fantazií a modelem od profíka.
Nemůžu se na to vynadívat. Moje stavitelská i marketingová dušička tancuje. ;D
Ano, stavěl jsem to celé já. Využíval jsem do maximální míry modely stavěné podle návodu a potom je různě kombinoval nebo přestavoval. Čistě mými modely (bez pomoci originálních setů) jsou jen ten velký skateboard pro Ninjago mecha a U-rampa.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Foton

Moc pěkně jsi to postavil. Ten dům je parádní.
Kdo chce hledá způsoby, kdo nechce hledá důvody.

poMOCník

Myslím, že ta varianta přestavby originálních setů a ne kompletní postavení nového MOC z dostupných kostek, v tomhle případě funguje bezvadně. Pořád je v tom vidět ten originální set a přitom - jakoby si s tím někdo pohrál - a trochu si to upravil. Na první pohled to vypadá tak, jak je to prezentované, že to dělaly ty děti. Ale když se podíváš trochu blíž, musely to být opravdu šikovné děti!