DC Comics

Založil Anatyt, 16.05.2023, 18:49:49

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Anatyt


ramsey1

UCS krabice s dírou  ::)

Robkteryten

No nic, za kolik jsou ted ledviny? Jako nekurak možná pošlu i plici.

mesje

Citace od: Anatyt kdy 16.05.2023, 18:49:49Riadny Blacktron! >:D

https://brickset.com/article/95592/76252-batcave-shadowbox-revealed!

chvilu som na to kukal a myslel si, ze je to vtip, alebo niekomu kompletne preskocilo... ale zial TLG to naozaj mysli vazne s tym, ze si mysli, ze dokaze predat afolom uplne hocico s danou licenciou...
vacsiu exclusive blbost som uz dlho nevidel, a to vysli take esa ako hromada predmetov so sovou, topanka, ci nintendo...
je to hnusne ako zavrete - proste hromada kociek vo vyhladenej stene a nejaky otvor, a je to hnusne aj otvorene - kvoli tvaru celeho setu museli byt steny tej jaskyne kolme a nedostacne clenite, takze to dava neprirodzeny efekt... a sama černota kde sa clovek pozrie...
ani za 50% to nema zmysel, je to len hromada ciernych kociek...
s tym poctom dielikov mohli spravit krasnu bat cave, aspon v playset podobe, kludne otvaraciu, ale nie takuto hnusnu kocku, ale napr otvaraciu horu...

Tomik

#4
Jak už někdo poznamenal na bricksetu, na tento set krásně platí hláška Batmana z The LEGO Movie: "Já stavím pouze v černé a velmi, velmi tmavé šedé." Zpátky k setu - je to zajímavý nápad, ale nechává mě to absolutně chladným. Navíc díky přemíře černé bude muset člověk přijít hodně blízko k modelu, aby byl schopný rozeznat nějaké detaily, a z dálky to bude vypadat jen jako lesklá černá krabice.

Edit: Doplňuju jednu pochvalu na adresu člověka, který dělal grafický návrh krabice - konečně jsou u 18+ setu na zadní straně ukázané funkce modelu.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Daniel

#5
Pořizovat to určitě nebudu (nejsem úplně fanoušek). Ale jako nápad mi to přijde dobrý a i zpracování obou siluet netopýrů je pěkné. Rozhodně bych to nenazval krabice s dírou... ;)

p.s.: Až na Ali (nebo tak někde) budou prodávat osvětlení do tohoto modelu, bude to asi vypadat hodně zajímavě.

milanv

Já nejsem fanoušek ani obřích setů ani Batmana, ale podle mě se tento set hodně povedl a kdo je fanoušek alespoň jednoho z toho, tak podle mě musí slintat. Nápady jsou tam pěkné, set je bohatý, dá se s tím i hrát a zároveň je to výstavní, jako celek je to designově povedené, nápad s rozevíráním je ještě umocněný tím auťákem uprostřed... Hodně si vyhráli, chlapci Billundský :)
Pán na Žlutém hradě

peter

I mně se to moc líbí. I když doma mám jak Batmobil, tak stíhačku z 90s série, tak toto pořizovat nebudu, ale v mých očích je to asi nejlepší provedení Batmanské jeskyně.
Další výtvory a informace najdete na mém webu ARTPeter.net, v galerii na Brickshelf.com a mém YouTube kanále.

Eddie

Je zajímavé, jak jednu věc někdo vnímá jako obrovské plus a někdo jako obrovské mínus (byť někteří by své znechucení mohli trochu zaobalit) :D

Set je parádní, černá a šedá barva skvělá (co by člověk čekal u Batmana, růžovou?) a stěžovat si na moc černé mi přijde jako stěžovat si, že vám v zaměstnání dávají moc vysokou mzdu ;D Ale holt pro někoho je kyselo moc kyselý a bramborák moc bramborovej ;D

Přímo na oficiálním webu jsou trochu lepší fotky a už i cenovka, byť ta už není tak sympatická :D

Já osobně bych design zavřeného setu označil jako elegantní a krásně jednoduchý. Vyzvedl bych Batmobil, který je konečně zase hezký (a ne ta hrůza z trilogie od Ch. Nolana, což dle mého názoru byla jedna z mála chyb, ne-li jediná tohoto filmového zpracování) a záporáka Penguina/Tučňáka (kdy tento záporák a Batmobil jsou jedny z mála dobrých věcí ze zpracování Batmana s Michaelem Keatonem), který se v tomto setu taktéž povedl (ten cylindr je prostě top)  :)
Víc stavitel, sběratel a kecal (nejvíce), než vystavovatel..

Anatyt

Citace od: Eddie kdy 17.05.2023, 12:12:29(co by člověk čekal u Batmana, růžovou?)

A proč né? >:D


Eddie

Citace od: Anatyt kdy 17.05.2023, 12:27:59
Citace od: Eddie kdy 17.05.2023, 12:12:29(co by člověk čekal u Batmana, růžovou?)

A proč né? >:D



Jejda, jsem ani nevěděl, že něco takového existuje, to jak vzniklo :D Nicméně je to jasný důkaz, že by ten set mohl být horší ;D
Víc stavitel, sběratel a kecal (nejvíce), než vystavovatel..

Colonel32

Citace od: Eddie kdy 17.05.2023, 12:12:29Je zajímavé, jak jednu věc někdo vnímá jako obrovské plus a někdo jako obrovské mínus (byť někteří by své znechucení mohli trochu zaobalit) :D

Spíš bych apeloval na uvědomění si onoho propastného rozdílu v tom, jak působí formulace

"je to hnusné"

a

"vůbec se mi to nelíbí"

mesje

Citace od: Eddie kdy 17.05.2023, 12:12:29Set je parádní, černá a šedá barva skvělá (co by člověk čekal u Batmana, růžovou?) a stěžovat si na moc černé mi přijde jako stěžovat si, že vám v zaměstnání dávají moc vysokou mzdu ;D Ale holt pro někoho je kyselo moc kyselý a bramborák moc bramborovej ;D


cierna ma dominovat, ale je rozdiel mat vsetko uplne cierne, a urobit tam aspon nejake linie / okraje v inej farbe, to by uplne vylepsilo a spestrilo ten set... ako to uz niekto tu spomenul, aby bolo vidno detaily nielen z blizka...
a najhorsie je ze z toho spravili taku kocku, posobi to tie kufriky na babiky, ktore sa otvoria a tam je šatnik atd, v legu sa to vobec nehodi spravit... pritom samotny princip tvarania je super, ale malo to byt spravene tak, ze aj zvonka by ten set posobil zaujimavo, nielen kocka s dierou... dalo sa s tym vyhrat roznym sposobom, napr otvor v tvare batmana by boli spustacie dvere, alebo mensi otvor zhora hory, doplnene svetelnou kockou by to bola uplna pecka, ako by to presvietovalo von... tie bricky naskladane do jednej hladkej roviny su proste hroza... a tym ze je to zvonka ploche, tak to ovplyvnuje aj interier, ktory tiez je do 1 roviny...

ThomasMorta

Jsem sám, komu se zdá, že už i tady množí diskutéři zapomínají na to, že LEGO je stavebnice a když se mi něco nelíbí, mohu to předělat podle svého?
Jasně, může se mi nelíbit, jak něco provedli (třeba mě momentálně úplně nebere trend, kterým se ubírají vlaky a letošní bradavický expres mi přijde horší než předchozí verze), ale mám pocit, že někomu se nelíbí snad vůbec nic.

A jinak: Batman používá černou, protože nechce být vidět ve tmě, takže stěžovat si, že něco s ním spojené není vidět z dálky je takové trochu nepochopení, proč černou používá. Kdo chce barevného Batmana, má pořád možnost sehnat si verzi podle seriálu ze šedesátých let:-) Ta je barevná dostatečně.
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)

mesje

Citace od: ThomasMorta kdy 17.05.2023, 22:31:45Jsem sám, komu se zdá, že už i tady množí diskutéři zapomínají na to, že LEGO je stavebnice a když se mi něco nelíbí, mohu to předělat podle svého?


tak ked pytaju za set 400 eur, tak clovek ocakava, ze to bude takmer dokonale, a nie ze si to bude prerabat... o prerabani sa mozme bavit o creatoroch...

Citace od: ThomasMorta kdy 17.05.2023, 22:31:45ale mám pocit, že někomu se nelíbí snad vůbec nic.


ja mam skor opacny pocit, ze sa tu vsetkym paci vsetko, a nedajboze sa niekomu nieco nepaci :-)
ved je kopu peknych modelov aj posledny rok (levi hrad, LOTR, titanic, atd), ale zaroven sa TLG nejako rozbehlo a chrli uz kvantitu na ukor kvality, aj v exkluzivoch...