NINJAGO

Založil Anatyt, 09.05.2023, 10:59:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Anatyt


milanv

Speciální zpráva pro @Tomik : obsahuje funkční splachovací záchod!  >:D
Pán na Žlutém hradě

poMOCník

Co je to za ten zajímavý hnědý díl, co vypadá jako konstrukce pro železniční most? Myslím ten sloup vzadu.

Ondrej

Citace od: poMOCník kdy 09.05.2023, 16:17:34Co je to za ten zajímavý hnědý díl, co vypadá jako konstrukce pro železniční most? Myslím ten sloup vzadu.
Myslíš tenhle?
https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?P=64449

Anatyt

Tiež som si myslel že to je on, ale asi nieje.

Ondrej

Jj bude to nějaká vylepšená nová verze toho supportu nemá výstuhy do kříže a víc možností uchycení.

Fricoolinek

Tý jo - do jaký (reálná/fantasy) lokace a do jaký doby je vlastně to Ninjago umístěný.

Oscilace někde mezi středověkými hrady a současným CITY je poněkud... pozoruhodná.

Tomik

Citace od: poMOCník kdy 09.05.2023, 16:17:34Co je to za ten zajímavý hnědý díl, co vypadá jako konstrukce pro železniční most? Myslím ten sloup vzadu.
Je to ten samý Technic rám jako na rameni u nového lakatoše 42157. Něco mi ale říká, že ho původně navrhli pro pásový jeřáb Liebherr, který měl vyjít loni na podzim a nějak se to jeho uvedení na trh stále opožďuje.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

Eddie

Citace od: Fricoolinek kdy 10.05.2023, 00:13:09Tý jo - do jaký (reálná/fantasy) lokace a do jaký doby je vlastně to Ninjago umístěný.

Oscilace někde mezi středověkými hrady a současným CITY je poněkud... pozoruhodná.
Servus. Doba je takovej mišmaš - jsou tam auta, mobily, ultra superpočítače, ale zároveň draci, katany, kouzla..

Je to takový LEGO Friends s ninjama.. :D
Víc stavitel, sběratel a kecal (nejvíce), než vystavovatel..

Strider

Ninjago je jako Japonsko - tradice i technologie v jednom.