Briky.cz - Ohodnocení sbírky, filtrování i sdílení seznamu přání

Založil MrFiliper, 28.02.2023, 11:38:28

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

MrFiliper


Ahoj, po delší sobě se opět ozývám s velkou aktualizací Briky.cz, tentokrát zaměřenou na sbírku a seznam přání.

Co přinesla tato aktualizace?

  • Ohodnocení sbírky
  • Předpokládanou hodnotu seznamu přání (zobrazí částku, za kterou si LEGO přejete)
  • Možnost veřejného sdílení sbírky i seznamu přání
  • Možnost sdílení sbírky i seznamu přání pomocí tajného odkazu
  • Filtrování sbírky i seznamu přání podle několika atributů jako je téma, rok vydání, aktuální stav (složeno, rozloženo apod.) nebo zakoupeno v obchodě
  • Filtrování stavebnic podle roku vydání v jednotlivých tématech
  • Nově jsou u všech stavebnic, kde to je možné, dostupné i návody v PDF
  • Měnu hodnoty sbírky či seznamu přání si můžete nastavit v preferencích, takže lidi ze Slovenska si hodnotu sbírky spočítají také  8)
  • Součástí sbírky je i přehledný graf o aktuálních útratách a počtu stavebnic za jednotlivé měsíce

Další spousta novinek

Pro ty, kteří Briky pravidelně nesledují na našem discordu, se od prvního vydání příspěvku zde na kostkách dost změnilo. Přidáno bylo spousta nových e-shopů, spousta nových vylepšení, pro podporovatele máme nově i porovnání s heurekou a přidal jsem i Pick a Brick stěnu V Praze na Chodově. Před pár dny jsem nasadil novou verzi zpracování obrázků - na dovolených i jinde tak oceníte velice nízkou spotřebu dat při procházení Briky, a spousta dalšího. Chtěl bych poděkovat mnohým s Vás, kteří se na mě obrací s dalšími nápady a funkcemi, co by na Briky chtěli - jak vidíte, snažím se co to jen jde a k těm co se ještě nedostalo, nezoufejte :D mám to vše napsané!

Jak nová sbírka vypadá?

sbirka.png
Briky.cz - Evidence LEGO sbírky, zhodnocení sbírky, seznamy přání, databáze věch LEGO stavebnic.
Více jak 30 % slevy na LEGO stavebnice napříč e-shopy najdeš na Briky.cz.

Maigi

Vydávám týdenní LEGO newsletter pro podobné blázny, jako jsem já.

MrFiliper

Citace od: Maigi kdy 28.02.2023, 16:32:41Tak díík. Zjistil jsem, že mám málo lega...
Nikdy není pozdě to změnit! :D Pak ale dojde k jinému problému, kam to LEGO dávat...
Briky.cz - Evidence LEGO sbírky, zhodnocení sbírky, seznamy přání, databáze věch LEGO stavebnic.
Více jak 30 % slevy na LEGO stavebnice napříč e-shopy najdeš na Briky.cz.

MrFiliper

Na Briky se za poslední měsíc událo dost nových věcí, největší změnou je úplně jiné rozvržení stránky se stavebnicí, kde hlavně na mobilech je vše daleko přehlednější a rozdělené do tabů. Zároveň na Briky najdete také už všechny minifigurky, které současně můžete vložit do své sbírky, stejně tak se minifigurky automaticky přidávají do sbírky v rámci již přidaných stavebnic ve sbírce.

Co na Briky nově najdete?


A spousta dalších drobností, které případně najdete na discordu.
Briky.cz - Evidence LEGO sbírky, zhodnocení sbírky, seznamy přání, databáze věch LEGO stavebnic.
Více jak 30 % slevy na LEGO stavebnice napříč e-shopy najdeš na Briky.cz.

Colonel32

Zkoušel jsem použít Briky v rámci hektického lovu na spiderman monstertruck a úplně nadšený teda nejsem.

MrFiliper

Jste se zrovna trefil na stavebnici, kterou nenabízí moc e-shopu a nenajdete ji ani na bazarech. Postupně se snažím počet e-shopu rozšiřovat, ale pokud by jste chtel Briky podpořit a zároveň vidět i nabídky z heureky přímo na Briky, je to možné a Briky tuto možnost nabízí za podporu projektu.
Briky.cz - Evidence LEGO sbírky, zhodnocení sbírky, seznamy přání, databáze věch LEGO stavebnic.
Více jak 30 % slevy na LEGO stavebnice napříč e-shopy najdeš na Briky.cz.

juggleman

Zdravim, co by se mne velmi libilo: kdybyste bud udrzovali graf vyvoje ceny nebo si aspon pamatovali nejnizsi bod v historii a u kazde soucasne ceny zobrazili, zda to je BEST PRICE TO DATE nebo to je treba o 10% drazsi nez best-price. Tohle mi chybi. Heureka si graf vyvoje cen pamatuje.
Moc dekuji za odpoved.

MrFiliper

Citace od: juggleman kdy 28.06.2023, 08:40:45Zdravim, co by se mne velmi libilo: kdybyste bud udrzovali graf vyvoje ceny nebo si aspon pamatovali nejnizsi bod v historii a u kazde soucasne ceny zobrazili, zda to je BEST PRICE TO DATE nebo to je treba o 10% drazsi nez best-price. Tohle mi chybi. Heureka si graf vyvoje cen pamatuje.
Moc dekuji za odpoved.
Toto ale už na Briky nějaký ten čas máme, v tabu nabídek, když sjedete úplně dolů.
Briky.cz - Evidence LEGO sbírky, zhodnocení sbírky, seznamy přání, databáze věch LEGO stavebnic.
Více jak 30 % slevy na LEGO stavebnice napříč e-shopy najdeš na Briky.cz.

juggleman

Aha, ted to vidim, omlouvam se, to jsem prehledl.
Dekuji za odpoved.
Tak ted uz zbyva pouze vysvitit (nejlepe tridit i podle toho), ktere krabice jsou best-price-to-date prave ted :)
Ale to uz bych chtel asi moc :)
Dekuji T

MrFiliper

Best to price to date - mám chápat, jako, že u každé stavebnice zobrazovat nejnižší nabízenou cenu? To se da vyčíst z toho grafu, nebo myslíme oba něco jiného?

Grafy pro bazary jsou taky dostupné, jen jsou v rámci podpory Briky Premium.
Briky.cz - Evidence LEGO sbírky, zhodnocení sbírky, seznamy přání, databáze věch LEGO stavebnic.
Více jak 30 % slevy na LEGO stavebnice napříč e-shopy najdeš na Briky.cz.

juggleman

Moje predstava:
kdyz je krabice PRAVE TED nejlevnejsi v historii, at je u ni v tom radku nejaky symbol (obrazecek) - nebo vyrazny text. Tedy toto bude videt ne po rozkliknuti daneho setu, ale primo v prehledu vsech krabic v akci.

No a pak nejlepe provest/umoznit SORT (trideni) podle:
(A) vyse slevy (nejvyssi sleva nahore)
(B) je / neni Best-price-to-date a pak podle vyse slevy (JE best price nahore a dale nejvyssi sleva nahore).
Nebo me, prosim, naucte, jak mohu v prehledu vsech krabic tridit - tohle zatim nevidim.
Diky T

MrFiliper

Citace od: juggleman kdy 28.06.2023, 16:38:24Moje predstava:
kdyz je krabice PRAVE TED nejlevnejsi v historii, at je u ni v tom radku nejaky symbol (obrazecek) - nebo vyrazny text. Tedy toto bude videt ne po rozkliknuti daneho setu, ale primo v prehledu vsech krabic v akci.

No a pak nejlepe provest/umoznit SORT (trideni) podle:
(A) vyse slevy (nejvyssi sleva nahore)
(B) je / neni Best-price-to-date a pak podle vyse slevy (JE best price nahore a dale nejvyssi sleva nahore).
Nebo me, prosim, naucte, jak mohu v prehledu vsech krabic tridit - tohle zatim nevidim.
Diky T
Krabici jsem pochopil jako LEGO stavebnici? Takže představa je taková, že by jste si vyfiltroval nabídky, které mají historicky aktuálně nejnižší cenu od samotného počátku? Chápu to správně? Takže třeba tady, https://www.briky.cz/tema/icons/sety by jste si vyfiltroval jen stavebnice, co mají historicky nejnižší cenu, pokud měli někdy nižší, tak by se v seznamu nezobrazovali?
Briky.cz - Evidence LEGO sbírky, zhodnocení sbírky, seznamy přání, databáze věch LEGO stavebnic.
Více jak 30 % slevy na LEGO stavebnice napříč e-shopy najdeš na Briky.cz.

juggleman

Dobry den,
ano, krabice = LEGO stavebnice.

Vy:
"vyfiltroval nabídky, které mají historicky aktuálně nejnižší cenu od samotného počátku?"
Ja:
ano, protoze tyto LEGO sety jsou urcite nejzajimavejsi na nakup.

Poslal jste mi skvely link, kde jde obecne tridit. Presne tam bych rad pridal 2 moznosti trideni:

(A) at se nahore objevi ty sety, ktere TED jsou nejlevnejsi v historii + dale je setridit podle vyse slevy (nahore nejvyssi sleva).
K tomu se ptate "pokud měli někdy nižší, tak by se v seznamu nezobrazovali?" => jak chcete: bud je nezobrazit vubec, nebo zobrazit setridene podle vyse slevy (DESC) a !!! odlisit !!! je nejak graficky (viz uplne nize, co pisu dale)

(B) tridit pouze podle vyse slevy (nehlede na to, zda to je nebo neni nejlepsi cena v historii), tedy neco podobneho, co dnes vidime pouze pro Amazon.de zde:
https://brickset.com/buy/country-de/vendor-amazon (tohle sleduji casto)

Jako bonus bych vsude, kde to jde, ukazoval nejaky symbol (obrazek/highlight), ze dany set je nejlevnejsi v historii. Tohle nikdo na Internetu nema. Timto byste trumfnuli vsechny mozne vyhledavace a byli byste proste genialne nejlepsi. Rad bych videl proste nejakou znacku/highlight "pozor, set se prodava za zatim nejlepsi cenu v historii" ... a ano, jsem si vedom toho, ze uplne nove sety se typicky budou v tomto zebricku nejaky cas drzet :)

Diky diky diky moc, pokud to vazne jakkoliv udelate!




MrFiliper

Diky za detailní vysvětlení. Nezní to špatně, neco takového by asi zajímalo i mě. Zkusím, až bude chvilka navic, něco na Briky vymyslet.
Briky.cz - Evidence LEGO sbírky, zhodnocení sbírky, seznamy přání, databáze věch LEGO stavebnic.
Více jak 30 % slevy na LEGO stavebnice napříč e-shopy najdeš na Briky.cz.

Strider


MrFiliper

Briky.cz - Evidence LEGO sbírky, zhodnocení sbírky, seznamy přání, databáze věch LEGO stavebnic.
Více jak 30 % slevy na LEGO stavebnice napříč e-shopy najdeš na Briky.cz.