Space 2023

Založil yoshimaka, 20.12.2022, 08:14:00

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

yoshimaka

Space v příštím roce? Prý asi ano - set 40580 by měl potěšit blacktronisty - vlna remaků pokračuje a já ji vítám s určitým nadšením (moje peněženka už méně). Jak to vidí další AFOLové prahnoucí po tomto tématu?
Lust och fägring stor

Anatyt

Ak tá škatula nie je fake, tak by to samozrejme potešilo. ;) Aj keď tie červené panely mohlo krajšie stvárniť. Ale dík aj za to! ;)

ditetemnaporad

#2
Paráda! Díky za příjemnou zprávu. Vesmířanů není nikdy dost. Škoda, že je jenom jeden humanoidní člen posádky, ale alespoň v porovnání s 40567 použili více kostiček. A to nás čeká možná ještě  jiné vesmírné dobrodružství .

Citace od: Anatyt kdy 20.12.2022, 09:31:00Ak tá škatula nie je fake, tak by to samozrejme potešilo.

Z jedné diskuze:

Where did you find it? It looks cool!
I found it in store in France.
That's dope, how much did it cost?
It was it mistakenly put on the shelves, with no price on it. I asked for help, but i couln't buy it. They took all of the boxes out thé shelves just after.
I see, must be one of those gift with purchase things then.

Anatyt

Áno, presne tú jednu diskusiu som čítal. ;D Príde mi to divná story, ale kiež by to tak bolo. ;)

Frco

Vyzerá to pekne. Blactroni si zaslúžia GWPčko  :)

Anatyt

To aj M-Troni a ďalší. ;D  Ale ak to je GWP, tak by to mohlo dávať tušiť nejaký väčší Space set. Ale to už som sa asi nechal moc uniesť. >:D

Valentin Dobrotivý

Jsem moc zvědavý, jestli to není nějakej fejk. Pokud ne, tak jedině dobře ;D

smart400


Já stále doufám v monorail  :-\

Frco

Ako GWP?  :D  No bral by som  :D

Anatyt

Teda ale ak budú tie znaky BT samolepky (a ešte čierne), tak to by bola škoda.

Icewalker

Citace od: Anatyt kdy 22.12.2022, 17:10:50Teda ale ak budú tie znaky BT samolepky (a ešte čierne), tak to by bola škoda.
Podle obrázků to vypadá na samolepky.
Animované Lego snímky a mnoho dalšího naleznete na dallart.net
Brickshelf výběr

Devilek

Může to být stejný případ jako u velkého hradu 10305, kdy to na fotkách z vypadalo také na samolepky.

Anatyt

Tak sú to žial všetko samolepky, ale inak to vyzerá parádne!

https://brickset.com/article/88211/review-40580-blacktron-cruiser

Colonel32

Nemůžu si pomoct, ale přijde mi, že ve srovnání s Galaxy explorerem je tohle těžké zklamání. Zatímco vývoj Galaxy explorera měl od Lego plnou podporu, Blacktron Cruiser je takový "tak si ten set teda vyrobte, ale hlavně nás s tím moc neotravujte. Plate 3x6 v průhledné červené? Zbláznili jste se?

ramsey1

Ty samolepky to degradují, nostalgický pocit tak u mě nenastává.

Valentin Dobrotivý

Mně se to líbí - má to hezky zpracovanou krabici, dyzajn se taky celkem povedl. Samolepky mi nevadí, stejně to nepostavím a vrazím do skříně k ostatním setům. Uvidíme, za kolik se to bude prodávat na sekundárním trhu.