Stěna - OC Westfield Chodov - nákup

Založil r14brickoffroad, 02.12.2022, 23:17:29

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

r14brickoffroad

Byl by někdo třeba někdo ochotný nabrat nějaké dílky a pak zaslat přes zasilkovnu?  :)

sharkabrick

Citace od: r14brickoffroad kdy 02.12.2022, 23:17:29Byl by někdo třeba někdo ochotný nabrat nějaké dílky a pak zaslat přes zasilkovnu?  :)

Ano. Mě by to nevadilo. Problém je že ty nejzajímavější dílky jsou teď opravdu každý den jiný. To by ti někdo musel volat přímo z prodejny. Co nebylo toto pobdělí ani ve skladu přišlo a doplnili v pátek ;)

r14brickoffroad

Citace od: sharkabrick kdy 03.12.2022, 05:59:08
Citace od: r14brickoffroad kdy 02.12.2022, 23:17:29Byl by někdo třeba někdo ochotný nabrat nějaké dílky a pak zaslat přes zasilkovnu?  :)

Ano. Mě by to nevadilo. Problém je že ty nejzajímavější dílky jsou teď opravdu každý den jiný. To by ti někdo musel volat přímo z prodejny. Co nebylo toto pobdělí ani ve skladu přišlo a doplnili v pátek ;)

Ano já vím, ale mě jde teď konkrétně o dílky co jsou tam teď. (Samozřejmě se může stát, že je mezitím vyprodají) Ono by to mohlo fungovat tak, že se s konkrétním člověk domluvíš, že jde do prodejny a třeba přes WhatsApp ti pošle fotky co PaB obsahuje. Ty to omrkneš a obratem napíšeš chci/nechci. Myslím, že takových co nemají tu možnost tam jezdit každý den(jsou třeba z druhého konce republiky) se najde hodně 🙂

poMOCník

Tak chcete zalozit whatsapp skupinu místo tohohle vlákna? Fungovala by jednak pro sdílení fotek a taky pro online komunikaci přímo z obchodu.

sharkabrick

Kdo chce napiste mi do zpravy tel.c. pres whatsapp. Klidne predem napisi cas kdy tam pujdu a nakoupim i pro Vas (cca 1x za mesic minimalne).

Colonel32

Citace od: poMOCník kdy 03.12.2022, 09:37:06Tak chcete zalozit whatsapp skupinu místo tohohle vlákna? Fungovala by jednak pro sdílení fotek a taky pro online komunikaci přímo z obchodu.

Preferuju aby vlákno zůstalo zachováno (a používáno), protože takhle klidně můžu lidem posílat odkaz na něj, nezávisle na tom, jestli WA mají nebo ne. A když jim něco kupuju, tak se s nima stejně domlouvám na místě individuálně a aspoň by to nespamovalo ostatní lidi ve skupině.

Artezs

Do Prahy mám cca 150 km, souhlasím s tím, že nemá cenu se tam jezdit dívat na blint, provařit 400 kč na jízdném a odvézt si něco co nepotřebuji, aby se cesta vyplatila. ;D  Mě osobně by stačilo, kdyby někdo hodil fotky stěny do příslušné "kóje". Příklad: volně, nějaký pátek, kdy tam třeba bude, abych měl možnost se rozmyslet, jestli tam v sobotu pojedu.

Jinak bych preferoval nějakou organizačně utříděnou skupinu, kde bychom měli možnost instantně, rychle a akčně jednat. Whatsapp asi nemají všichni, FB nevím, instagram nepoužívám ani já, a na kostkách je vlákno sice dobré, ale nevyznám se už v těch nepřeberných tématech, dalších podvláknech a nových pod...podvláknech a v samotném hledání už mám chaos. Myslím, že pro nás všechny asi momentálně i do budoucna je PaB důležitější, než katalog nových setů.:-), proto bych preferoval vlákno zde na Kostky.org, stabilně a exkluzivně vyčleněné někde nahoře, buď tučně velkým písmem nebo klidně jako kolonku v osobním nastavení účtu (to by bylo asi nejschůdnější, kliknu a vidím a i přes mobilní rozhraní to bude možná jednodušší). :-)

fulda

Nevím, jestli ti je pomoci.
Stěna má vlákno s fotkami. Já pracuji velmi blízko, ale do práce chodím jen pondělí-středa. Klidně ti ve středu cestou z oběda udělám fotku.
ALE to nemusí tak moc znamenat, protože někdy je docela "nekomplikované" požádat o změnu sortimentu. Stačí si vyhlédnout šuplík, který dochází, požádat obsluhu, aby zjistila, jestli má požadovaný sortiment ve skladu a jestli mi ho dá do stěny, když "se vyprázdní" to které šuple. A někdy mám pocit, že někdo dokáže ukecávat obsluhu o změnu i častěji.
Za pravopisné chyby v této zprávě může moje učitelka češtiny.

Colonel32

Buďme realisti.

Pokud sem někdo hodí v pátek fotky, není žádná záruka, že v sobotu budou díly na fotkách skladem. Jde ti o díly jako takové nebo o to, že si je sám koupíš? Protože pokud je to to první, pak je asi jednodušší se s někým domluvit. Třeba já mám aktuálně u sebe díly pro 5 různých lidí.

Artezs

OK, jestli tedy někdo bude ochotný. Kdo by byl? Sháním specielně:

Green Plant Flower Stem with Bottom Pin
Green Plant Leaves 6 x 5
Green Plant Leaves 6 x 5 Swordleaf with Open O Clip Thick
Bright Green Plant Leaves 6 x 5 Swordleaf with Open O Clip Thick

Colonel32

Já nechci znít příliš sarkasticky, ale chtělo by to si objednávat díly, které mají v nabídce.

Např. teď mají:

Plant Leaves 6 x 5 Swordleaf with Open O Clip Thick v barvě Lime

a

Plate, Round 1 x 1 with Flower Edge (5 Petals) v barvě green

Pokud chceš něco z tohohle, můžu ti vzít (a doporučuju mix, protože ty listy nechávají hodně volného místa). Ale nemůžu si pamatovat co sháníš dle seznamu a kdykoli se objeví nový díl v nabídce, tak to manuálně kontrolovat, jestli je to to co si chtěl nebo nikoli. 

Petronel

Ahoj,
nemají tam ještě tohle torzo o kterém psal Igorus? ;)



Bych ho nutně potřeboval. Mají ho jen ve stěně, v žádném setu nebylo.
Nemá někdo (nebo nevzal by mi někdo) aspoň 1ks?

Díky :-*

Artezs

Díky za právu. Lime už mám dostatek. Ty, které jsem nahodil výše, sháním prakticky stále. Zejména, pokud se objeví:

Green Plant Flower Stem with Bottom Pin
Green Plant Leaves 6 x 5
 
 Budu zkoušet podle fotek v tom jiném vláknu, třeba se trefíme. :-)
 

Citace od: Colonel32 kdy 02.01.2023, 16:46:14Já nechci znít příliš sarkasticky, ale chtělo by to si objednávat díly, které mají v nabídce.

Např. teď mají:

Plant Leaves 6 x 5 Swordleaf with Open O Clip Thick v barvě Lime

a

Plate, Round 1 x 1 with Flower Edge (5 Petals) v barvě green

Pokud chceš něco z tohohle, můžu ti vzít (a doporučuju mix, protože ty listy nechávají hodně volného místa). Ale nemůžu si pamatovat co sháníš dle seznamu a kdykoli se objeví nový díl v nabídce, tak to manuálně kontrolovat, jestli je to to co si chtěl nebo nikoli. 

Colonel32

#13
Tak bohužel, koukal jsem se a ten vánoční svetr jsem tam už nikde neviděl.

https://www.bricklink.com/v2/catalog/catalogitem.page?P=973pb4940c01#T=S&C=80&O={%22color%22:80,%22iconly%22:0}
V ČR ho do BL nikdo nenahodil, tak ještě zkus FB bazar, jestli někdo nemá navíc.