STAR WARS

Založil STARHAWK, 06.12.2022, 21:54:45

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

mesje

Citace od: Anatyt kdy 18.05.2023, 09:25:19Tak toto už je dobrý úlet! ;D To asi nebolo v žiadnom filme, nie? Dosť zbytočnosť. Očakávam Friends a Speed Champions Star Wars sety. >:D

https://www.jb-spielwaren.de/suchergebnis/?query=75368



je to ulet, lebo to nebolo v ziadnom filme ani serialy, tj je to cisto na vode postavene... nechapem preco robia vymyslene sety z licencovanych svetov, najma v SW je tolko moznosti rozneho spracovania, su aj kreslene serialy a rozne bocne linie, materialu na 100 rokov... uz isli aj do takych zbytocnosti ako brickheadz ci prilby, ale to je vsetko v norme, kedze to neodporuje filmom... z SW su desiatky setov rocne, tak si este vymyslia toto... ako decko by som nesiel do niecoho co nema zmysel a ziadnu oporu vo filme... a je to aj trochu risk, lebo podobna vec - SW buidable figures - bol totalny prepadak, este dnes sa to da najst valat v zlavach, a to pritom bolo omnoho blizsie realite a este aj krizenec s bionicle, ktore boli dost popularne... 
uz chyba len harry potter mech...

STARHAWK

#61
Akurat vcera som na to narazil na leakoch.

1) Do sveta SW to vobec nezapada, mechoviasa tam pozuivaju takto minimalne (napada ma Dark Trooper phase 3 co bol exoskelet pre jedneho generala)
Viem si to predstavit pre klonove jednotky alebo mozno lovcov odmien ked idu na nieco velke - napr Trandoshana v mechu loviaceho nejake velke zviera si vem dobre predstavit

2) je to skryte zvysenie cien najlacnejsieho typu SW setu
co si spominam mali sme tu
- planetky za 8eur kde bola figurka, planetka a mikromodel vozidla/lietadla
- potom presli na microfighter za 10e kde bola figurka a k nej zmensenina az parodicka nejakeho vozidla/stihacky/lode
- teraz chcu dat cenu 16e a nahradit tieto najlacnejsie sety kde dieta dostalo figurku a trochu kociek
mimochodom len nedavno sme za tuto cenu dostali 4figurky

3) tie figurky maju svoje problemy
Stormtrooper je zbytocny set pre takuto figurku - troopery maju byt hlavne v battlepackoch
Vader - bol by dobry ak by v baleni bol aj plast - ale dajme tomu ze ten sa da dokupit/vyrobit - tak by to mohol byt aktualne najlacnejsi sposob ako ziskat Vadera - aj ked blby a nelogicky set, pre decka co potrebuju Vadera mozno dobry
Boba - chyba mu poncho/plast ale zato je to zaujimava verzia z ep5 so zelenimi gauntletami (predlaktie) - podobna bola len v drahom sete - ale aj tak to nie je uplne dokonale lbo celkovo by mal byt LBG cely a nie torzo LBG a zbytok kombinezi sedo modry

UPDATE - vipada ze na obrazkoch ma Vader aj plast, potom by to bol aspon dobry sposob ziskat zakladnu figurku, takto som napusledy tusim predal Vaders Pod niekomu kto zhanal iba samotneho Vadera

Eddie

Citace od: STARHAWK kdy 18.05.2023, 18:13:15UPDATE - vipada ze na obrazkoch ma Vader aj plast, potom by to bol aspon dobry sposob ziskat zakladnu figurku, takto som napusledy tusim predal Vaders Pod niekomu kto zhanal iba samotneho Vadera


Tak jsem to na tvůj "popud" prozkoumal a skutečně má plášť! Po přiblížení to jde vidět hned na prvním obrázku, byť trochu špatně - Vader je v tom mechu nacpanej skutečně i s pláštěm  :D

Nicméně je otázka, zda se to za těch 15 éček (cca 360 czk?) vyplatí za jednu figurku a trochu kostek, protože ruku na srdce, když si to někdo koupíme, kdo by to použil v postaveném stavu. Minimálně u mě (a netvrdím, že to nakonec skutečně koupím) to bude možná jednou postavit, aby se neřeklo, ale pak šup na díly  ;D
Víc stavitel, sběratel a kecal (nejvíce), než vystavovatel..

Anatyt

#63
Má aj plášť. Ale napr. tie nohy nie sú asi veľmi polohovateľné, keďže ten kĺb v kolene je pevný.


Mr. Cube

Sice to nevychází z kánonu, ale mě se to líbí! Do filmového/knižního univerza SW to asi nezapadá, ale do LEGO Star Wars univerza s ulítlými seriály (Příběhy droidů, Nové příběhy z Yodovy kroniky...) by to zapadlo skvěle.

A i když to nemá žádnou reálnou předlohu, tak mi to dává při pomyslném zařazení do SW univerza větší smysl, než Microfighters zmenšeniny, kterým jsem nikdy na chuť nepřišel a které jsou prostě "autíčka z kolotoče" a 100% vím, že i jako dítě bych řešil, že jak s něma budou postavy lítat a jak přežijou ve vesmíru bez kokpitu atd.

A nakonec - je to přeci jen hračka pro děti, kromě těchto 3 setů budou normální sety v různých cenových relacích i 18+ sety, nějaké to UCS nebo MBS, každý si může vybrat. Občas by to chtělo trochu nadhledu a oprostit se od toho dospěláckého pohledu.

Tomik

Citace od: Anatyt kdy 19.05.2023, 09:24:26Má aj plášť. Ale napr. tie nohy nie sú asi veľmi polohovateľné, keďže ten kĺb v kolene je pevný.
Ano, figurka má plášť, ale já spíš poukazoval na to, že ten mech nemá plášť. Prostě Vader bez pláště je jako ryba bez vody a jestli ho oblečou do velkého exo-obleku, potom by i tento oblek měl mít plášť odpovídající velikosti.
www.buildinst.cz - můj web s návody na stavbu alternativních modelů,
můj flickr

tuvok07

Stačí odpovídající kus nějaké pěkné černé látky a je to vyřešeno  :)
Navíc se to hodí na nějaký MOC z vesmíru Warhammeru, nebo podobného sci-fi.

STARHAWK

#67
Citace od: Eddie kdy 19.05.2023, 09:11:42Nicméně je otázka, zda se to za těch 15 éček (cca 360 czk?) vyplatí za jednu figurku a trochu kostek, protože ruku na srdce, když si to někdo koupíme, kdo by to použil v postaveném stavu. Minimálně u mě (a netvrdím, že to nakonec skutečně koupím) to bude možná jednou postavit, aby se neřeklo, ale pak šup na díly  ;D

Decka si to kupia, lebo to bude lacny sposob ako ziskat Vadera ak rodicia povedia, ze mas max 20eur rozpovet.
Uz som predal ten Pod s figurkou Vadera za 20e v dobe ked najlacnejsi set bol za 50e


Citace od: Mr. Cube kdy 19.05.2023, 09:42:45A nakonec - je to přeci jen hračka pro děti, kromě těchto 3 setů budou normální sety v různých cenových relacích i 18+ sety, nějaké to UCS nebo MBS, každý si může vybrat. Občas by to chtělo trochu nadhledu a oprostit se od toho dospěláckého pohledu.

Problem je ze takto rusia kategoriu lacnych setov do 10e pre SW liniu. Doteraz to boli aspon tie microfighters.
60% inflacia na tento typ setu (figurka + par kociek) ? Battlepack chceli dat na 27e ale ocividne im to nevyslo, tak to aj tak zvysili na 21 (tada +1euro oproti predoslemu BP)

SW nerobia vobec tie polybags ako Figurka a male cosi (vozitko, nastroje, robot, mikrodiorama - ako posledny Doktor Strange polybag alebo HP polybag) - cize v tejto cenovej kategorii figurku zo SW neziskas a ani CMF nechcu spravit.


Citace od: tuvok07 kdy 22.05.2023, 13:45:35Navíc se to hodí na nějaký MOC z vesmíru Warhammeru, nebo podobného sci-fi.

Jeden stavitel u nas skombinoval WH40K a SW a jemu to celkom ide, ale tie WH veci dal klonovej armade kde to dost zapada  boji proti hordam droidov

HY3N4

#68
Hviezdny jastrabe, ty by si fakt mal ísť pracovať pre Lego, lebo očividne vieš viac o biznise, market researchu, či už detí alebo dospelých, o tom, čo každý fanúšik chce, všetko máš, všetko si videl a od všetkého máš klúče. A za to si už nikto nikdy v živote tie tvoje ťažko dobité kľúce nezaslúži.

Ani nechcem už chodiť do debát o SW v poslednej dobe (čo bola viac menej jediná debata kam som chodil na tomto fóre aj tak) a hlavný dôvod si ty. Ja nejak nechápem ako niekto môže byť tak zanietený do niečoho a zároveň to tak nenávidieť, to musí byť peklo v tvojej hlave.
Buď máš všetko a vieš si všetko  postaviť a všetko nové už je na prd.
alebo
urobia pár moldov (oh počkať, veď oni nerobia nové moldy, alebo ak robia, tak ti to kazí predchádzajúcu kolekciu!)
alebo 
urobia pár printov (oh počkať, veď oni nerobia nové printy, alebo ak robia, tak ti to kazí predchádzajúcu kolekciu!)

Vlastne by som takto vedel pokračovať, ale sa mi zdá, že podobný zoznam tu už raz bol spomenutý (a mal som ho chuť spraviť ešte pred nedávnom sám) a viac likovaný komentár som tu ešte nevidel.

Citace od: STARHAWK kdy 22.05.2023, 16:17:36Battlepack chceli dat na 27e ale ocividne im to nevyslo, tak to aj tak zvysili na 21
Toto je úplná blbosť a sám to vieš, tých 27 niekto posral pri leakovaní (asi pri iných menách), len to zas nafukuješ ako bublinu aby si mohol nad niečim plakať. Plus spomínaš infláciu, ale zároveň ako keby si zabudol na infláciu celosvetovú.. huh?

Či mech má alebo nemá miesto v SW (má asi také ako v Marvel/DC) a či to zožralo spot menším setom je úplne irelevantné, trh sa mení a vždy sa meniť bude. To čo sa predáva, to sa bude vyrábať a skúšať. Ak ako sám vravíš všetko máš a vlastne ti ide len o to zdokonaliť kolekciu, tak ako sám dobre vieš na to existujú luxusné customs obchody, kam chodím často aj ja. Ale nepotrebujem tu plakať po každom odhalení vlny ako si nič nekúpim alebo si to kúpim iba v 30% zľave a plechovka koka-koly zdarma.

Často vravíš, ako SW nerobí X a Y oproti iným témam, ale keď urobí niečo z inej témy, kde očividne prachy z toho tečú (ako práve mechovia a úprimne je to podla mňa lepší nápad než microfighters a stormtrooperov vyzerá aj celkom canon ako taký riot control mech), tak už sa ti to zas nepáči. Za to tieto priania a všetko je dvojsečná zbraň. A napríklad si sa vôbec nevyjadril k nedávnym dioramam alebo TIE Interceptorovi, tak teraz neviem, či tie sety ti vyhovovali a nechcelo sa ti náhodou dať aj chválu... ale skôr očakávam, ako sú na nete inštrukcie k lepším TIE Interceptorom (ktoré sa rozpadnú keď sa  na ne zle pozrieš) a dávno na to máš všetky dieliky a že dioramy sú predražené a nič nové a zaujímavé v nich nie je. 

STARHAWK

Citace od: HY3N4 kdy 22.05.2023, 22:12:48
Citace od: STARHAWK kdy 22.05.2023, 16:17:36Battlepack chceli dat na 27e ale ocividne im to nevyslo, tak to aj tak zvysili na 21
Toto je úplná blbosť a sám to vieš, tých 27 niekto posral pri leakovaní (asi pri iných menách), len to zas nafukuješ ako bublinu aby si mohol nad niečim plakať. Plus spomínaš infláciu, ale zároveň ako keby si zabudol na infláciu celosvetovú.. huh?


mal by som castejsie kukat na alert,

zatial len tak narychlo

Tu mas aktualny letak zatial pri DE a akosi je tam stale 26.99eur
https://catalogs.lego.com/BrandCatalog/dea/?page=116

a nevsimol som si ze by bola inflacia taka velka ze by inflacia oproti minulemu roku bola 35% lebo dole rovno vidis ten predosli BP za 20 a hore uz za podobny zrazu chcu 27

este si najdem cas sa vyjadrit k ostatnemu

STARHAWK

Citace od: HY3N4 kdy 22.05.2023, 22:12:48Hviezdny jastrabe, ty by si fakt mal ísť pracovať pre Lego, lebo očividne vieš viac o biznise, market researchu, či už detí alebo dospelých, o tom, čo každý fanúšik chce, všetko máš, všetko si videl a od všetkého máš klúče. A za to si už nikto nikdy v živote tie tvoje ťažko dobité kľúce nezaslúži.

nie som jediny, ktory ich kritizuje, obcas by sa im aj oplatilo pocuvat dlhorocnych fanusikov & SW Lego zberatelov a nie len v tom aby mohli pumpnut nejakemu setu cenu lebo po niecom fanusikovia volaju


Citace od: HY3N4 kdy 22.05.2023, 22:12:48Ani nechcem už chodiť do debát o SW v poslednej dobe (čo bola viac menej jediná debata kam som chodil na tomto fóre aj tak) a hlavný dôvod si ty. Ja nejak nechápem ako niekto môže byť tak zanietený do niečoho a zároveň to tak nenávidieť, to musí byť peklo v tvojej hlave.

Nikto ta nenuti citat moj prispevok - vidis moj nick mozes preskocit

Citace od: HY3N4 kdy 22.05.2023, 22:12:48Buď máš všetko a vieš si všetko  postaviť a všetko nové už je na prd.
alebo
urobia pár moldov (oh počkať, veď oni nerobia nové moldy, alebo ak robia, tak ti to kazí predchádzajúcu kolekciu!)
alebo 
urobia pár printov (oh počkať, veď oni nerobia nové printy, alebo ak robia, tak ti to kazí predchádzajúcu kolekciu!)

Samozrejme, ze od novych setov ocakava nieco viac nez len hrbu kociek ktore uz doma mam.
Zalezi ake moldy - strormtrooperska helma je zla, vela ludi ju kritizuje - tak ako nepokracovali v rebelskej helme a je len v jednom sete a potom sa vratili spet, mohli sa vratit spet aj so stormtrooperskov helmou
Novy mold scoutrooper helmy bol dobry krok - tam bolo zlepsenie
Ake ine moldy som kritizoval ? Mal si ma citovat.

Nove printy - niekedy robia zbytocne, niekedy akoby naschval nespravia nejlepsi aky sa da, niektore mi nevadia ak su tam male rozdiely. Tiez by si ma musel citovat co konkretne som ofrflal.



Citace od: HY3N4 kdy 22.05.2023, 22:12:48Vlastne by som takto vedel pokračovať, ale sa mi zdá, že podobný zoznam tu už raz bol spomenutý (a mal som ho chuť spraviť ešte pred nedávnom sám) a viac likovaný komentár som tu ešte nevidel.

Citace od: STARHAWK kdy 22.05.2023, 16:17:36Battlepack chceli dat na 27e ale ocividne im to nevyslo, tak to aj tak zvysili na 21
Toto je úplná blbosť a sám to vieš, tých 27 niekto posral pri leakovaní (asi pri iných menách), len to zas nafukuješ ako bublinu aby si mohol nad niečim plakať. Plus spomínaš infláciu, ale zároveň ako keby si zabudol na infláciu celosvetovú.. huh?
Vysvetlil som v samostatnom poste, tu cenu si viaceri vsimli a stale bola v novom katalogu neupravena

Citace od: HY3N4 kdy 22.05.2023, 22:12:48Či mech má alebo nemá miesto v SW (má asi také ako v Marvel/DC) a či to zožralo spot menším setom je úplne irelevantné, trh sa mení a vždy sa meniť bude.
To ze rodic nema moznost kupit do 10e male SW lego nie je irelevantne. Dalo by sa to ospravedlnit ak by uz konecne spravili SW CMF a teda by bolo aj nieco lacnejsie - ale to zo zistnych dovodov stale nechcu spravit a vyhovorky na kontrakt neberem -> figurku vedia dat do sacku k casopisu alebo do polybagu ak chcu

Citace od: HY3N4 kdy 22.05.2023, 22:12:48To čo sa predáva, to sa bude vyrábať a skúšať. Ak ako sám vravíš všetko máš a vlastne ti ide len o to zdokonaliť kolekciu, tak ako sám dobre vieš na to existujú luxusné customs obchody, kam chodím často aj ja. Ale nepotrebujem tu plakať po každom odhalení vlny ako si nič nekúpim alebo si to kúpim iba v 30% zľave a plechovka koka-koly zdarma.

Ak si kolega AFOL u nas rozbehne biznis s potlacenymi dielami, asi zacnem s custom figurkami aj ja, lebo ma uz unavuje cakat na Lego. Niektore custom su uz moc preplacane (potlacene este aj v zadu na nohach - potom to vipada divne spolu s normal figurkami.
Ale cakam kedy spravi imperialne uniformi a objednam si par ISB agentov s 1, 2 , 3 modrimi stvorcekami na insigniach

Razor Crest som si kupil cca z 600e na 400e -> keby spravili ten set lepsi, kludne by som dal aj 600e. By ma aj zaujimalo ci par figuriek naviac, novy mold skla (co by sa dal prepouzit mimo SW), novy mold vlasov pre Caru Dune, novy mold Blurga (mozu prepouzit aj v mensich setoch) by im vysiel o vela menej ako tych 200e co by som bol ochotny do toho dat, ak by ten set bol ovela lepsi


Citace od: HY3N4 kdy 22.05.2023, 22:12:48Často vravíš, ako SW nerobí X a Y oproti iným témam, ale keď urobí niečo z inej témy, kde očividne prachy z toho tečú (ako práve mechovia a úprimne je to podla mňa lepší nápad než microfighters a stormtrooperov vyzerá aj celkom canon ako taký riot control mech), tak už sa ti to zas nepáči. Za to tieto priania a všetko je dvojsečná zbraň.

A napríklad si sa vôbec nevyjadril k nedávnym dioramam alebo TIE Interceptorovi, tak teraz neviem, či tie sety ti vyhovovali a nechcelo sa ti náhodou dať aj chválu... ale skôr očakávam, ako sú na nete inštrukcie k lepším TIE Interceptorom (ktoré sa rozpadnú keď sa  na ne zle pozrieš) a dávno na to máš všetky dieliky a že dioramy sú predražené a nič nové a zaujímavé v nich nie je. 

Ceptor vs Fang
Neplanoval som ten set hned kupit - malo novych figuriek na tu cenu, samotny model nie je uplne zly a ten Fang fighter aj ked sa netoci (co by sa dalo vysvetlit verziou mark 2 ak by sme konecne mali technicke knihy / crossections a visual dictionary)
Kupil som to v Draciku za -15% na vylete ked som mal blbu naladu, tak som si chcel nieco SW kupit a rozhodoval som sa medizi Throne room diorama a Ceptor vs Fang -> Ceptor+Fang bola lepsia volba za tie peniaze

Fang z neho je vcelku ok, ale prerobim si ho - pridal som +2 plates (jeden zospodu, jeden zvrchu) na hlbku kokpitu, aby tam minifig sedel normalne a nie uplne na lezato, este ak by som mu vedel dorobit nejaky zaklapaci podvozok, tak by to bol dobry model a vyrobil by som este jeden inak sfarbeny

Ceptor - nie je uplne zly model, nejake nedostatky ma ale tusim som aj videl navod ako jeden z nich odstranit - medzera medzi kokpitom a pilonmi
Podivne je ze dali novy print kokpitu co som si vsimol az ked som to porovnal s inym co mam - prepouzijem to skor na TIE Bomber lebo podla hry TIE Fighter na PC prave ten mal skor taky kokpit
porovnam to potom s Ceptorom, ktory som postavil podla ineho navodu a prerobil podla seba - ma zaklad v niektorom z predoslich Tie Fighterov
Divne je ze nepasne k poslednemu Tie Fighterovi a tusim ani Tie Bomberovi (bomber by mal byt vecsi)
Je v tom sete ale o jeden fig menej na tu cenu a mando tam nema co robit uz

Dioramy
Throne Room
Dizajnovo celkom pekna (samotny tron pre Rmpika si postavim ked si na to najdem cas, ten spravil dizajner dobre), ale strasne draha na to co ponuka - potrebujem z nej vpodstate len to zadne okno a lukove vlasy

Endor
Nuda dizajnovo - nic svetoborne, mozno tie speederbikes su pekne ale inac nuda
figurky hrozne - pomaly horsie ako tie predosle a stale im nerobia potlac tak ako maju
a co je totalny gol, ze obe exclusivne figurky budu lacno k dostaniu v casopisoch a adventnom kalendary
ak sa bude dat zozenem len tie a mozno kombinaciou dokazem spravit vyslednu dobru figurku
To ze figurkam nedaju doublemold nohy, ked si to tam pyta a potom za to pytaju exclusivnu cenu je az smiesne

Anatyt


ditetemnaporad

Nevím, jestli se mám smát nebo bát, ale Chewbacca mi přijde jako mix Homera Simpsona a nestvůry z bažin.

Petronel

Chewbacca? Jsem se úplně lekl. ;D  :laugh:

STARHAWK

Kedze ma Ahsoka serial nezaujima, tak ma tie sety nijak nenadchinaju. Sabina sa asi hodi do zbierky mandosov, ale kupovat cely set kvoli nej za plnu cenu rozhodne nebudem.

Chewbacca, to je aj zbytocne komentovat.

Zatial dobre, nic co by masivne utocilo na moju penazenku. Skor zvazujem HP Gringot banku.

Mr. Cube

Sety z Ahsoky pěkné, Sabine by si zasloužila taky arm print, ale co už, bude ho mít v nějakém setu za dva roky :))

S Chewiem si designéři pohráli, o tom žádná, ty slopes jsou parádně sestavené a věrně vykreslují tu jeho chlupatost, ale ta hlava...ta hlava...mám pocit, že mě chce sežrat. :D Zajímalo by mě, kdo je cílovka takovýchto chuťovek a jak moc se bude prodávat.

(+) helma nového inkvizitora je parádní do Castle tématu!

STARHAWK

Citace od: Mr. Cube kdy 20.07.2023, 11:40:32...Sabine by si zasloužila taky arm print, ale co už, bude ho mít v nějakém setu za dva roky :))

Ano, ako obvykle setria tam kde nemaju. Ak dobre vidim, ze to torzo je hnede, bude sa dat asi propouzit armprint z manda - len mu treba odstranit tie chranice na ramenach - mandov mam dostatok na pokazenie, takze to bude najjednoduchsie riesenie zatial

Citace od: Mr. Cube kdy 20.07.2023, 11:40:32S Chewiem si designéři pohráli, o tom žádná, ty slopes jsou parádně sestavené a věrně vykreslují tu jeho chlupatost, ale ta hlava...ta hlava...mám pocit, že mě chce sežrat. :D Zajímalo by mě, kdo je cílovka takovýchto chuťovek a jak moc se bude prodávat.

Asi ludia co si kupuju helmy, mna to vobec nechytilo, len chvilu som nad tym uvazoval ale to jedine za podmienky, ze by som vyskladal celeho mega figa - predavaju na to aj navody

Citace od: Mr. Cube kdy 20.07.2023, 11:40:32(+) helma nového inkvizitora je parádní do Castle tématu!

na nejakeho rytiera k turnaju aby bola vecsia roznorodost ano - uz som videl takto rytierov a kazdy mal ten iny stit - uz je ich vcelku dost, hlavne v CMF boli taky jednorazovi co sa teraz presne hodia na rytiersky turnaj

milanv

Ta opice je po designové stránce skvělá. Jak působí naprosto přirozeně, nehranatě, beze škvír apod. - i napojení hlavy a podobná obtížná místa. Navíc je skvěle naznačená chlupatost, jak už tu bylo psáno. Pro fanoušky SW, kteří narozdíl ode mě vědí i jak se jmenuje a jak se to má skloňovat apod. (a nemusejí jí říkat opice, což by se jí mohlo dotknout), to bude asi prima věc na poličku - protože cena za ten design je nulová pohyblivost a hratelnost, takže další "poličkový odsouzenec".

Mě na tom zaujala ta kvalita práce designéra a pak jsem koukal na zajímavé díly. Když vidím ten pás přes tělo, tak to vypadá nadějně, že by tam mohly být plate 1x1 s otočeným klipem v Reddish Brown, momentálně neskutečně drahých na BL.

Plate Special 1 x 1 with Clip Horizontal [Thick Open O Clip]Reddish Brown612526236779Bricklink
Pán na Žlutém hradě

Mr. Cube

Citace od: STARHAWK kdy 20.07.2023, 15:15:59Asi ludia co si kupuju helmy, mna to vobec nechytilo, len chvilu som nad tym uvazoval ale to jedine za podmienky, ze by som vyskladal celeho mega figa - predavaju na to aj navody

...jako asi testujou vody vším možným i nemožným, ale podle mě by v tomto ohledu byla lepší volba v podobě Rexe, Codyho, koneckonců i toho Vadera, pokud to není vyloženě jednorázovka a v tomhle měřítku uvažujou o více setech, to by se podle mě prodávalo líp a Chewie mohl přijít na řadu až potom.

mesje

Citace od: Mr. Cube kdy 20.07.2023, 11:40:32S Chewiem si designéři pohráli, o tom žádná, ty slopes jsou parádně sestavené a věrně vykreslují tu jeho chlupatost, ale ta hlava...ta hlava...mám pocit, že mě chce sežrat. :D Zajímalo by mě, kdo je cílovka takovýchto chuťovek a jak moc se bude prodávat.


volakedy vysiel yoda ako socha a potom R2D2, oba sety mali velky uspech a vyrastli vysoko na sekundarnom trhu - tak ich napadlo, ze by mohli do toho ist -a zacali vsetky ti porgovia, roboti, novy yoda... neni to zly napad, yodu, porga a bb8 mam a vyzeraju na policke pekne...
ta hlava chebaccu je strasna, zvysok je fajn, asi by to chcelo prerobit tu hlavu a moze z toho byt pekny set...

Kubos.cz

Chewie je super připomíná mi 10186: General Grievous  :laugh:
E-wing a pilot je fajn do flotily

Póža



Nový gunship, o kterém se šuškalo, že by mohl letos ještě přijít je velmi překvapivě Coruscant Guard Gunship v červené barvě! Oficiálně vyjde 1. září (cena $139.99). Jako minifigs Palpatine, Padmé, Commander Fox a dva Coruscant Guard Troopers.

No... Pocity mám velmi smíšené.

STARHAWK

Pockam na nejake porovnanie s povodnim gunshipom. Je to od pohladu mensie, tak chcem vediet ako velmi mensie.
Ale inak nic co by som musel kupovat hned, takze kludne pocka do -30% vpodstate ako skoro kazde lego - ta katalogova cena je asi len proforma, lebo hned po vidani uz su zlavy.

Kubos.cz

Foto cizí. Letiště v Malajsii

99910_99910_image_DxOVP.jpg

99910_image_3943.jpeg

99910_image_3842.jpeg

99910_image_3145.jpeg   


Robbed

Ten mini gunship okopírovali ode mě :o  ;D

Jinak to je celkem dobrý. Osobně ale preferuji klasickou verzi a ne tuhletu z Clone Wars, co má červené můstky, symbol republiky je posunutý víc dozadu a celkově působí méně uhlazeně


Vigilance - Venator class-star destroyer

poMOCník

Citace od: Robbed kdy 12.09.2023, 19:14:08Ten mini gunship okopírovali ode mě :o  ;D

Jinak to je celkem dobrý. Osobně ale preferuji klasickou verzi a ne tuhletu z Clone Wars, co má červené můstky, symbol republiky je posunutý víc dozadu a celkově působí méně uhlazeně

Vigilance - Venator class-star destroyer

Přecejen ta tvoje to je jiná liga. Ještě mají co dohánět!