První oficiální obchod LEGO v ČR - OC Westfield Chodov

Založil peki, 05.08.2022, 12:16:03

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

milanv

Citace od: Hardegon kdy 12.01.2023, 23:37:14Dneska jsem odcházel od figurek nadšen. Tímto zakládám ve svém městě skautský oddíl  >:D
Já jsem strašně rád (po tom, co jsem četl tady ty stesky od jiných kostkařů a vůbec nechápal o čem mluví), že další kostkař zažil pražský LEGO Store tak, jak ho znám já :)
Pán na Žlutém hradě

poMOCník

Citace od: Matthes_CS kdy 12.01.2023, 20:14:44
Citace od: sharkabrick kdy 12.01.2023, 20:05:47Negativa mají že ne vždy automaticky dávají dárek k nákupu, musíte si to sami hlídat a příp. se připomenout.

Při první návštěvě jsem si říkal, že dárky k nákupu inzerované na pultu jsou nešikovně umístěné, že nejsou moc vidět. Při dalších návštěvách už jsem se vždy musel ptát na dárky k nákupu, protože jsem je nikde neviděl. Jednou mi polybag k nákupu zatajili a ještě někomu dávali nějaké samolepky na dárky.

Dárky k nákupu většinou vůbec neresim a pak mohu být mile prekvapen. Tak jako včera, kdy jsem byl u pokladny upozorněn, že když vezmu ještě něco malého, dosahnu na odměnu. Za včerejšek rozhodně souhlasím s Milanem.

Skyrider

Trochu offtopic, ale náhodou nevíte někdo, co může být teď aktuálně v stěně v Vídni v Donau, nebo SCS?
Poslední fotky, které jsem našel jsou z prosince.

Matthes_CS

Citace od: poMOCník kdy 13.01.2023, 13:23:59Dárky k nákupu většinou vůbec neresim a pak mohu být mile prekvapen. Tak jako včera, kdy jsem byl u pokladny upozorněn, že když vezmu ještě něco malého, dosahnu na odměnu. Za včerejšek rozhodně souhlasím s Milanem.

Já byl naopak nemile překvapen, že mi o necelou stovku ten polybag, ještě k tomu s vláčkem, utekl.

Robkteryten

Citace od: Matthes_CS kdy 13.01.2023, 13:57:16
Citace od: poMOCník kdy 13.01.2023, 13:23:59Dárky k nákupu většinou vůbec neresim a pak mohu být mile prekvapen. Tak jako včera, kdy jsem byl u pokladny upozorněn, že když vezmu ještě něco malého, dosahnu na odměnu. Za včerejšek rozhodně souhlasím s Milanem.

Já byl naopak nemile překvapen, že mi o necelou stovku ten polybag, ještě k tomu s vláčkem, utekl.

mam 2x jestli chces

Matthes_CS

Citace od: Robkteryten kdy 13.01.2023, 16:38:13
Citace od: Matthes_CS kdy 13.01.2023, 13:57:16
Citace od: poMOCník kdy 13.01.2023, 13:23:59Dárky k nákupu většinou vůbec neresim a pak mohu být mile prekvapen. Tak jako včera, kdy jsem byl u pokladny upozorněn, že když vezmu ještě něco malého, dosahnu na odměnu. Za včerejšek rozhodně souhlasím s Milanem.

Já byl naopak nemile překvapen, že mi o necelou stovku ten polybag, ještě k tomu s vláčkem, utekl.

mam 2x jestli chces

Já už taky mám dva, takže už mě to nemrzí :)

Colonel32

Vygeneroval jsem si na webu slevový kód.

"Tvoje VIP odměna je už připravena k čerpání!
Svůj slevový kód můžeš nyní uplatnit v prodejně, online, nebo po telefonu. Pokud se chceš dozvědět více informací, jak uplatnit slevový kód, mrkni do sekce Časté dotazy."

Na prodejně mi ale bylo řečeno, že již existující kódy uplatnit nemohou, že ty jsou použít pouze online, že aby slevový kód fungoval na prodejně, tak je potřeba, aby ho ani vygenerovali na místě.

Máte někdo stejnou (nebo opačnou) zkušenost?

milanv

@Colonel32 : Díky, že ses zeptal v tomhle vlákně, ověřil jsem to u manažerky prodejny.

V prvé řadě se omlouvají, protože to je neplánovaná chyba v jejich software, mělo to tak fungovat. Už je to nahlášené do přísl. oddělení firmy LEGO, aby to na stránkách změnili minimálně do doby, než bude pokladní SW opraven.

Zákazníkům doporučují násl., postup: pokud chcete kupon použít na prodejně a máte ten online, přes zákaznický servis požádejte o vrácení zpět na VIP body, měli by vám to bez problémů udělat, a pak si na prodejně necháte ty body použít na místě. (Pro jistotu servisu řekněte, proč to chcete.)

Přeposílám tak i s pozdravem od paní Plotové, manažerky pražského LEGO Store
Pán na Žlutém hradě

Lego town

Chcem sa opýtať dajú sa objednať vopred konkrétne dieliky do kelimkov?
Napr ktoré už mali ale momentálne ich na sklade nemajú.

czechbrickfan

Zdravím zjistil jsem že se bude konat v Lego Store praha Chodov podpisová akce s jediným českým designérem Milanem Reindlem a jeho nového Fordu GT ve dne 1.3 od 14 do 16 více info zde: https://www.lego.com/cs-cz/stores/events/mtd-prague-event-2023

ditetemnaporad

Citace od: czechbrickfan kdy 17.02.2023, 11:38:30Zdravím zjistil jsem že se bude konat v Lego Store praha Chodov podpisová akce s jediným českým designérem Milanem Reindlem a jeho nového Fordu GT ve dne 1.3 od 14 do 16 více info zde: https://www.lego.com/cs-cz/stores/events/mtd-prague-event-2023

Super informace! Vzhledem k tomu, že už mám jednu podepsanou stavebnici od Tomíka (respektive podepsanou od jiného designéra :) a doručenou Tomíkem), neví náhodou někdo, jestli bude možné si přinést na podpis jinou stavebnici než GéTéčko, na které se Milan Reindl podílel?

Colonel32


Colonel32

"Sám opravdu nevím. Nejsem organizátorem. Nejhorší, co se může stát je, že podepíšu jen Ford GT."

peki

Dneska jsem tam potkal několik AFOlů z KOSTEK. Podepisovalo se to ho více. Někteří nosily vlastní stavebnice.Peki _grohl.jpg

Fricoolinek

Pro zajímavost rozbor toho, co lze postavit za figurky, resp. co lze vzít za těch 200 Kč

BL Code           Název                         BL Avg Price New

45755pb04   Jahodový koláč – pokrývka   53,1
35762pb01   Dark Purple Costume Flower   46,4
20606pb06   Klobouk s vlasy   43,2
3626cpb3002   Head Dual Sided Dark Tan Eyebrows and Goatee   19,7
3626cpb3002   Head Dual Sided Dark Tan Eyebrows and Goatee   19,7
3626cpb2662   Head Dual Sided Female Black Eyebrows, Freckles   15,8
973pb3975c01   Torso Female Jacket, White Shirt, Gold Necklace   34,4
973pb4043c01   Greef Karga (sw1114) torso   48,6
973pb4741c01   Torso Wizard Robe with Gold and Dark Blue Belt   44,2
970c00           Dark Blue Legs   13,9
970c00           Reddish Brown Legs   16,4
36036           Red Lower Body, Skirt   14,4
29602pb01   Nougat French Bulldog   44,1
29602pb01   Nougat French Bulldog   44,1
29602pb01   Nougat French Bulldog   44,1

CELKEM 502,1 Kč


Více:
https://www.bricklink.com/catalogList.asp?catType=S&catString=976.625.1132

Wextr

#225
Ahoj, slyšel jsem, že 11.3 (tuto sobotu) má být AFOL DAY a zase se bude otevírat od 8h ráno, jak se můžu prokázat že jsem AFOL případně jak se stát?

Colonel32


poMOCník

Co říkáte na tu stěnu? Já osobně jsem s nabídkou velmi spokojený. Různé dlaždice, zelenina, cihlo bricky, plate v použitelných barvách...

Dávali jste v poslední době ohledně toho nějakou zpětnou vazbu? Ať už ústně nebo psanou?

Hardegon

Z FB LEGO:
CitaceNáš první obchod LEGO® v Česku si po pár měsících od otevření vysloužil ocenění za kvalitní zákaznický zážitek. 🎉🥳
Soutěž Visa Czech Top Shop spustila v letošním roce již třetí ročník hodnocení zákaznického zážitku, kde hledá výjimečné a zajímavé kamenné prodejny na českém trhu. První oceněnou prodejnou letošního roku je právě náš nedávno otevřený obchod LEGO® na pražském Chodově. 🙌🏻🍾
Nejen díky unikátnímu konceptu pro milovníky kostek, ale také kvůli užití digitálních technologií, ale také díky super personálu, ale i skvělým referencím. 😊
Ocenění za měsíc leden si nedávno převzalo vedení prodejny přímo mezi kostičkami! 🙂
My za tým LEGO děkujeme zejména vám, milí fanoušci a zákazníci! ❤️
A na ty z vás, kteří do našeho obchodu LEGO ještě nestihli dorazit, se těšíme každý den od 9:00-21:00 ve Westfield Chodov.

Ethera

Ahoj :-)

tak koho z vás jsem tam dneska kolem 12:00 potkal u lego stěny a na pokladně mě pohledem v sloup přesvědčil, že bych se tu měl i zaregistrovat ? :-)
Sběratel a MOC stavitel pro radost a odpočinek.

Ethera

Citace od: poMOCník kdy 06.04.2023, 11:50:18Co říkáte na tu stěnu? Já osobně jsem s nabídkou velmi spokojený. Různé dlaždice, zelenina, cihlo bricky, plate v použitelných barvách...

Dávali jste v poslední době ohledně toho nějakou zpětnou vazbu? Ať už ústně nebo psanou?

já jsem s nabídkou spokojený, je vidět, že od otevření se to hodně posunulo a někdo nad tím přemýšlí. Například k dekorační dlaždici 1x2 tam je hned vedle rovnou i ve stejné barvě 1x1 (škoda, že ne hladká :-) dva druhy TAN tiles 2x2, takže se dá poskládat krásně mozaika, cihly pokaždé jak tan, tak grey.. hromada zeleně.
škoda jen, že není častěji tmavě a světle šedá, ale co jsem se ptal, tak to je dané celkově nabídkou a nemají to ani vzadu.
Sběratel a MOC stavitel pro radost a odpočinek.

fanda

Prosím, nevíte, zda je dnes, 8.5.2023, otevřeno v Chodove Lego?

Robkteryten

Citace od: fanda kdy 08.05.2023, 07:22:45Prosím, nevíte, zda je dnes, 8.5.2023, otevřeno v Chodove Lego?

Obchodak je zavrenej

Maigi

Volal jsem tam. Obchoďák je otevřenej, jen obchody nad 200m2 jsou zavřeny. Volal jsem přímo do LEGO store a prý mají dnes otevřeno.

Citace od: Robkteryten kdy 08.05.2023, 10:31:33
Citace od: fanda kdy 08.05.2023, 07:22:45Prosím, nevíte, zda je dnes, 8.5.2023, otevřeno v Chodove Lego?

Obchodak je zavrenej
Vydávám týdenní LEGO newsletter pro podobné blázny, jako jsem já.

poMOCník

Jsem zvědavý, kdy to k nám taky dorazí.



Skládání kostek bude jednodušší a podle toho článku to vypadá, že jsou krabičky také připravené k opakovanému použití "the boxes are recyclable but still sturdy enough to be reused".

milanv

Já se těším taky. Ty současné kelímky mi připadají celá léta neskutečně nepraktické až hloupé. Neskladné zevnitř i zvenku (špatně se vejdou kostky uvnitř i kelímky celé např. do krabice), na nic rozumně nepoužitelné a s polofunkčním zavíráním (drží na čestné slovo). Dokonce už před lety jsem se ptal v Norimberku, jestli by je nemohli používat jenom jako "odměrku" a hned v obchodě mi kostky z nich nasypat do mé krabičky. Nemohli protože korporátní pravidla...

Oproti tomu úplně obyčejné papírové krabičky jsou pokrok o míle kupředu. Skladné, jednoduché, funkční, uzavíratelné, využitelné na cokoli a jako bonus se obejdou bez těch tun úplně zbytečného plastu.
Pán na Žlutém hradě

Pool

#236
Citace od: milanv kdy 24.07.2023, 11:33:01Dokonce už před lety jsem se ptal v Norimberku, jestli by je nemohli používat jenom jako "odměrku" a hned v obchodě mi kostky z nich nasypat do mé krabičky. Nemohli protože korporátní pravidla...

Kecají, všechno jde když se chce, jsem jednou na AFOL den narazil na týpka, který měla tašku ve stylu IKEA a normálně naplnil kelímky a sypal to přímo do ní. Na kase pak nahlásil jen počet kelímků a v pohodě, měl to evidentně s nimi domluvené. Už nevím v jakém Lego store to bylo, ale buď Lipsko nebo ten Norimberk to byl  ;D
Jinak když už jsme u toho, já to jednou udělal taky tak. Naplnil jsem kelímky bez zavření, na kase mi je naúčtovali (tedy jako dílky naúčtovali, kelímky byly moje se samolepkami) a přímo jsem je pak nasypal do tašky :D

tazzy

#237
Citace od: poMOCník kdy 24.07.2023, 11:15:59Jsem zvědavý, kdy to k nám taky dorazí.



Skládání kostek bude jednodušší a podle toho článku to vypadá, že jsou krabičky také připravené k opakovanému použití "the boxes are recyclable but still sturdy enough to be reused".

Tyhle krabičky jsme testovali před týdnem přímo v pražském LEGO Storu, místní zaměstnanci je na živo viděli poprvé a zatím neměli žádné informace o tom, kdy by měly dorazit. Jejich zavádění bude v každém obchodě jinak, podle toho, jak rychle se spotřebují zásoby kelímků. Každopádně LEGO prý počítá s tím, že budou všude do konce roku (alespoň modré a zelené, žluté minifigurkové by měly přijít o trochu později).

Nicméně potvrzuji jejich pevnost a odolnost, dokonce i když jsem jednu z nich polil skleničkou vody, tak zůstala pevná a po zaschnutí na ní namočení není vůbec znát. Na otázky týkající se znovupoužitelnosti se slevou (podobně, jako to nyní funguje u kelímků) se LEGO zatím zdráhá odpovědět.

Colonel32

Má smysl sem házet informace o postav si-odnes si akcích v Pražském legostoru?

ThomasMorta

Možná informaci, jak tenhle typ akcí funguje?
Jsem AFOL a miluju řadu Nexo Knights!
Diskuse o Nexo Knights: NEXO KNIGHTS :: vlastní tvorba, modifikace, sbírky... :: Galerie mojí tvorby (hostováno na Rajce.cz)