Thrawnova sbírka

Založil Thrawn, 22.03.2007, 20:09:14

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Thrawn

Jo, řekl bych, že celkem bezpečně dokážou poznat ty nejcenější kousky a vyhodit je. No tak jsem ukázal, kolik co stojí s krabičkou, kolik co bez krabičky, použil Darthovo pravidlo nápravy škody a snad to zabere. Ale řeknu vám, moje jistota o bezpečí mé sbírky je na nule a takový pocit marnosti jsem dlouho neměl.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Darth

Pokud máš půdu, nakup velkokapacitní plastové pytle, našupej krabice do sebe a do pytlů, na pytle vypiš čísla krabic, co jsou uvnitř, zapáskuj (zalep izolepou) a umísti na půdu do rohu se svýma věcma, oznam, že tam s tím nebude nikdo manipulovat bez tvého vědomí (a znovu upozorni na hodnotu krabic, která nespočívá jen ve váze papíru). Případně pokud je máš ve své místnosti, oznam, že pokud se s nimi bude manipulovat z jakéhokoli důvodu, budeš svou místnost zamykat. Případně to budeš mít zalepené v igelitových pytlích i v místnosti a to by rozhodně působilo mnohem méně esteticky než současné uspořádání. Ale půda je lepší, jednak to tam není tak moc na očích, jednak můžeš kdykoli zkušeným okem zkontrolovat, jestli velkých pytlů neubývá, a jednak se tam ženským nebude chtít lozit - jen pozor na občasné pominutí smyslů v rámci jarních/podzimních úklidů, v danou dobu buď raději přítomen a vzácnosti si osobně pohlídej.

Thrawn

Půdu nemám, zamykatelný pokoj také ne. Ale to se změní.  >:D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Tak jsem si udělal radost a sehnal MISB 7946. Podle mého je tato série jedna z těch lepších, v novodobé historii LEGA určitě.

Až přijde, tak nafotím. :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Darth

Citace od: Thrawn kdy 03.03.2013, 09:34:22
Tak jsem si udělal radost a sehnal MISB 7946. Podle mého je tato série jedna z těch lepších, v novodobé historii LEGA určitě.

Až přijde, tak nafotím. :)

Nechej si ho nadělit jako kompenzaci za vyhozené krabice - budeš z něj mít ještě větší radost :)

Marty713

Citace od: Thrawn kdy 03.03.2013, 09:34:22podle mého je tato série jedna z těch lepších, v novodobé historii LEGA určitě.

Tak to jednoznačně! Byl to až překvapivý skok od těch minulých tématických řad.

Thrawn

#36
Tak jsem si trochu rozšířil sbírku. Kromě dvou setů z řad Blacktron II mám na cestě i 6267 ve stavu OVP a 6213 (jinými slovy dvě křižovatky bez ničeho  :)  )
Ty jsem hned zakomponoval do připravovaného města  :) Je to oproti novým prostě rozdíl, k budovám se hodí lépe, to mi nikdo nevymluví.

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

#37
Ještě jsem si trochu spravil náladu setem 6021, bohužel bez krabičky.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Colonel32

Citace od: otaznik kdy 02.03.2013, 15:49:37
Jak "vyhodili"? Tak to by u nás asi byla hodně dlouho tichá domácnost...  ;)

Já bych jen spočítal škodu a vyúčtoval...

Thrawn

Tak dnes jsem získal 15 ks něčeho, na co se opravdu těším. Nafotím, až to přijde  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Colonel32

#40
Blacktronů?

Thrawn

Ne, kdepak, těch už mám dost. I když... no řekněme, že jeden exklusivní set Blacktronů tam bude, potom Piráti... ale hlavně... no uvidíte  ;D
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Futurion

Citace od: Thrawn kdy 03.03.2013, 18:29:22
Tak jsem si trochu rozšířil sbírku. Kromě dvou setů z řad Blacktron II mám na cestě i 6267 ve stavu OVP a 6213 (jinými slovy dvě křižovatky bez ničeho  :)  )
Ty jsem hned zakomponoval do připravovaného města  :) Je to oproti novým prostě rozdíl, k budovám se hodí lépe, to mi nikdo nevymluví.



Co je to za alternativní vesmír, kde se auta zastavují modrým terčem?  ;D

Thrawn

#43
Dnes mi přišel vytoužený kousek do sbírky. Nedávno jsem vám zde prezentoval získání posledního kousku do mé sbírky Blacktronů II. Ten mě natolik učaroval, že když se naskytla příležitost, neváhal jsem a koupil jej znovu.




Krom tohoto setu mi zároveň přišel i set 6267, který jsem rovněž dlouho sháněl, možnosti mít jej v krabici jsem neodolal.



Předposledním přírůstkem je cca 15 starých road baseplates, které se mi líbí víc, než nové. A které potřebuji pro rozvoj Black City.



Posledním přírůstkem je set 6021, z něhož vám prozatím ukážu alespoň koně  :)

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Systematik

Jestli to není tajné, BL / eB / AU ... ?

Thrawn

#45
Citace od: Systematik kdy 16.03.2013, 14:53:43
Jestli to není tajné, BL / eB / AU ... ?

Jestli myslíš 6021, tak to šlo přes Au. Sám jsem se divil, že to nikdo nechtěl. Ono to bílé sedlo bylo za celou dobu snad jen ve dvou setech, takže bych řekl, že je i docela vzácné. Ale asi není no, každopádně já ho ještě neměl.

Vše ostatní bylo mimo.

Proč?  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Dnes moji sbírku rozšířilo několik minifigů do připravovaného MOCu:

Darth Vader a jeho 501st (vyjma Jedie)





ARC troopers

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Od Jindroushe jsem dostal těchto 5 nádherných minifigů  :)

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Tak jsem dnes našel pár nových kousků do sbírky a na posílení Blacktronů  :)

History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Tak na cestě je nový kousek z let 80. Nafotím až přijde.  :)
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.

Thrawn

Tak se mi po letech podařilo sehnat dalších 14 road baseplate. Až přijdou, tak je nafotim a nasdílím.

Jedná se o:

4x rovná
2x zatáčka
2x křižovatka
3x téčko
3x baseplates, co znáte např. pod parkovacím domem.
History is on the move, Captain. Those who cannot keep up will be left behind, to watch from a distance. And those who stand in our way will not watch at all.