(Vlastní) Vánoční trh na náměstí v Perníčkově

Založil Igorus, 06.12.2021, 13:58:46

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

Igorus

Vážené a vážení. Dovoluji si vám představit můj poslední model.

Dá se říct, že se jedná o zakázku a to pro Adventní trhy. Je ale pravda, že původ má tento model již jako plánovaný modul do společného Perníkového projektu. Ovšem tenkrát bylo zadání jiné než představa autorova (co do výšky budov) a tak rozpracovaný domek čekal rok na další osud. A tím osudem bylo doplnění o další domy a náměstí s vánočními trhy.

Osvětlení bylo zatím doplněno jen pro účely focení, ale výhledově se stane jeho plnou součástí. Více fotek jako vždy na Flickru.

Tímto přeji všem krásný Advent a následně klidné a pohodové Vánoce ;)














Hardegon

Moc pěkný. Tvůj nejsladší model.

Tobě taky hezké svátky  ;)

Chairudo

Lahodný kousek, mikro vláček nad dveřmi je boží a pobavily i ty pendrekáčci před koncertem  :D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

šipka

Pohádkově vánoční atmoška jako vyšitá, moc pěkné, světla těžce umocňují  :)

milanv

Povedený model! A vtipné je, jak jeho atmosféru změnilo osvětlení tak, že mi nejdřív ani nedošlo, že je to stejný model jako ten v Lysé :) Model je ale pěkný tak i tak. Líbí se mi to ucelené diorama, pěkná kompozice, a střídmá perníčková barevnost tomu dodává kouzlo. Fakt pěkná atmosféra.
Pán na Žlutém hradě

Igorus

Pánové, děkuji za pozitivní ohlasy! Musím říct, že tato sladká odbočka od klasických architektonických modelů byla osvěžující a bavilo mě to :)

Je fakt, že osvětlení je aktuálně nutnost. Další stupeň by pak mohla být vánoční hudba  >:D

Daniel

Hej-hou, hej-hou, perníči jedou... Šťastné a veselé do Kostelce ;)