(vlastní) parkový modul pro společný projekt ZOO

Založil poMOCník, 17.03.2020, 12:13:44

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

poMOCník

Citace od: peter kdy 30.04.2020, 07:02:30
Citace od: Chairudo kdy 29.04.2020, 22:44:31
Vždycky se dá zvětšit park  >:D Jaký rozměr máš teď?

a nebo se dají stromy umístit i na jiné segmenty, resp. mohou je postavit jiní u sebe ;)

To je dobrý nápad. Založím tu seznam nevyužitých stromů a uvidíme, jestli se k někomu vejdou.

Citace od: Chikos kdy 30.04.2020, 09:19:49
Krásné další kousky :o. Na tvé příspěvky se stromy už jsem se normálně začal i těšit  ;D V mém městě budu budovat za chvilku další park a stromy v původním parku plánuji také obměnit. Velmi rád se nechám tebou inspirovat.

Díky! Na zeleň v LEGO městech se docela zapomíná, což je škoda.

poMOCník

Nějakou dobu už jsem uvažoval, jak využít tyhle jinak nepoužitelné díly. Nakonec vznikl tento menší strom inspirovaný opět mým guru FullPlate

poMOCník

Do této podoby jsem stihl park dodělat na výstavu ve Výtopně. Bohužel zatím nemám lepší fotky celku. Nápadů na rozšíření je ale spousta, takže toto je stále ještě WIP.





poMOCník

Další přírůstek. Stejně jako jehličnany, plánuju i od tohoto druhu udělat více kusů různých velikostí. Ty budou pak k dispozici i do následných společných projektů. Stromy se totiž hodí všude :)

Tento drobek zabírá rozlohu celého 32x32 baseplate, takže přijde akorát na jeden MILS modul. Listy jsou dobře připevněny, takže jen tak lehce neopadávají a kmen je také stabilnější než u předchozích typů.

Vočko

Smekám ;) stromy a celkově zeleň jsou parádní. Hned bych si je dokázal představit na domácím kolejišti  ;)  :D

Chairudo

Na těch malých obrázcích to působí jako modelařina a tak to z toho metru a víc bude vypadat naživo  :)
Fakt parádní, asi se s tebou domluvím na zeleň kolem Petřína  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

Chikos

Souhlasím s Chairudem. Kvalita je na nejvyšší úrovni, že už to vypadá jako modelařina. Vypadá to, že ses našel v tématu  ;D Co kousek, to paráda. Rád se na tvé výtvory dívám  :o

Daniel

Před rozkliknutím obrázku posledního stromu (olive green), jsem si říkal, jestli je to LEGO, nebo z modelové železnice/kde jsem podobný strom měl... ;)

šipka


poMOCník

Díky všem za tolik pozitivních reakcí!

Citace od: Vočko kdy 28.09.2020, 09:21:08
Smekám ;) stromy a celkově zeleň jsou parádní. Hned bych si je dokázal představit na domácím kolejišti  ;)  :D

Právě na to kolejiště jsem myslel. Já žádné nemám, ale do společného projektu by se myslím využilo spousta stromů. Když koukám na podobné zahraniční projekty, tak mívají hodně takových hluchých míst, kde jsou jen holé koleje. Plyne to samozřejmě ze značné rozlohy kolejiště, které většinou není schopen nikdo celé vyšperkovat.

Citace od: Chairudo kdy 28.09.2020, 10:47:30
Fakt parádní, asi se s tebou domluvím na zeleň kolem Petřína  ;D

Bude mi ctí :)


poMOCník


Chairudo

No super, budeme to muset prozkoumat naživo, video je malinko hektické  ;D
YouTube LEGO videa, Fotky z výstav na Flickr

poMOCník

#42
Ještě pár obrázků...

poMOCník

... a několik s jiným osvětlením