Mall.cz

Založil Klaj, 17.09.2015, 14:52:51

Předchozí téma - Další téma

0 Uživatelé a 1 Host prohlíží toto téma.

xkodi

Krabice jsou většinou nějak poškozené (třeba proražené apod), ale celkem hezky přelepené. Nikdy se mi nestalo, ze by v krabici nějaký pytlik chyběl a uz vůbec ne, že by nějaký pytlík byl otevřený nebo přebalený. Také se mi nikdy nestalo, že by pytlíky přišly v náhradním obalu. Kostičky nepoškozené.

Pool

Citace od: xkodi kdy 30.07.2022, 11:19:17
Krabice jsou většinou nějak poškozené (třeba proražené apod), ale celkem hezky přelepené. Nikdy se mi nestalo, ze by v krabici nějaký pytlik chyběl a uz vůbec ne, že by nějaký pytlík byl otevřený nebo přebalený. Také se mi nikdy nestalo, že by pytlíky přišly v náhradním obalu. Kostičky nepoškozené.

Ty asi pracuješ u mallu, že?  ;D

Jinak horde už tu má inzerát na jeden tento set a bohužel jsem i pár dalších takovýchto špatných zkušeností od lidí na FB četl. To co popisuje horde spíš vypadá, že někdo se dal na vybalování set a pak si to rozmyslel, ale četl jsem i zkušenosti, že vyloženě přišel set vyrabovaný a někdo z něho odcizil třeba vzácné figy nebo nějaký chytrák komplet obsah balení vyměnil za Lepin stavebnici atd. Bohužel náš národ je v tomto dost vynalézavý po té špatné stránce >:(, ale i tak doufám, že to budou velmi výjimečné případy a většinou to dojde snad v pohodě a komplet.

Pool

Citace od: horde kdy 31.07.2022, 12:08:06
Já jsem na to v prodejně MALL ptal toho kluka, jak se to jemu jeví - že někdo koupí nové LEGO, jen roztrhne krabici - nezačne ani stavět a hned to vrátí. Prý to kontrolují, protože už jim lidé zkoušeli vracet uvnitř těstoviny.. ale asi to nemají navážené na gramy, aby to nějak rychle odhalili.

A v tom tvém setu vlaků jsi koukal, co tak chybí, není to třeba motor?, že to bude asi nejvzácnější z toho setu. Jinak to nemají šanci kontrolovat, ani podle váhy nebo čehokoli, to by museli jedině celý set poskládat, aby zjistili co chybí ;D, jinak je to prostě jen velmi náhodná kontrola.

mesje

Nechápem ze sa niekto ulakomi na otvorený set pri tak mizernych zľavách , riskovať neuplny set by malo zmysel pri 70% a viac zľave...

Pool

Citace od: mesje kdy 31.07.2022, 19:55:20
Nechápem ze sa niekto ulakomi na otvorený set pri tak mizernych zľavách , riskovať neuplny set by malo zmysel pri 70% a viac zľave...

Já to moc nestudoval, ale tyto rozbalené tam měli určitě tak 40-50% slevu a ještě tam byly i vzácnější sety, takže to by se samozřejmě vyplatilo i bez krabice když by to bylo kompletní.

Colonel32

Citace od: horde kdy 31.07.2022, 20:17:22
no tak ZAPRVE.. popis byl tak labilní, že jste fakt nemohl tušit, zdali to jen jen otevřená krabice + třeba natržený první bag. ZADRUHE oficiální LEGO cena je 4800 .. takže za 2600 to odpovídá .. a ZATRETI.. fakt by mě zajímalo, kdo dneska nabízí z obchodníků otevřený set se 70 procentní slevou.. se pochlub..

Nenech se vyprovokovat. Koupit set, který oficiální prodejce sám deklaruje jako kompletní, pouze s poškozeným obalem za půlku není žádné "ulakomení sa". On to stejně napsal jen proto, aby demonstroval svojí domnělou morální superioritu...

rainfall

#96
Dnes som prevzal krabicu od MALLu a rozbalene sety su v zabalene v priesvitnej stretchke, LEGO krabice bez poskodenia. vecer este odbalim foliu a pozriem dokladne obsah kazdeho setu, dam vediet
EDIT: skontroloval som krabice a iba pomackane a trocha pretrhle, ale inak pecate neporusene a neotvorene, obsah bude na 100% kompletny. poskodene asi pri preprave, super kauf!
   LEGO City Police 60277 Policejní hlídková loď - rozbaleno   1 ks   634 Kč
   LEGO City Great Vehicles 60283 Prázdninový karavan - rozbaleno   1 ks   246 Kč
   LEGO Ideas 92176 LEGO® NASA Apollo Saturn V - rozbaleno   1 ks   1 604 Kč
LZ

Colonel32

Tak moje zkušenost je, že jsem bral dva sety a taky byly oba naprosto v pořádku, jen různě poškozená krabice. Pro jistotu jsem předběžně kontroloval hned po převzetí ještě na výdejně, definitivně potvrdil doma stavbou.

ElvensmithCZ

Tak už i já mám doma, 4 sety.
Některé boxy pomačkané malinko, na jednom přelepená dírka 1x1 cm. Žádný set neměl narušené seal, ale raději jsem otevřel pro 100% jistotu, uvnitř bez závad. Pokud to nemáte na investiční aktivity nebo nepotřebujete 100% box, tak mohu jen vřele doporučit :-).

xkodi

Citace od: Pool kdy 31.07.2022, 09:29:39
Citace od: xkodi kdy 30.07.2022, 11:19:17
Krabice jsou většinou nějak poškozené (třeba proražené apod), ale celkem hezky přelepené. Nikdy se mi nestalo, ze by v krabici nějaký pytlik chyběl a uz vůbec ne, že by nějaký pytlík byl otevřený nebo přebalený. Také se mi nikdy nestalo, že by pytlíky přišly v náhradním obalu. Kostičky nepoškozené.

Ty asi pracuješ u mallu, že?  ;D

Jinak horde už tu má inzerát na jeden tento set a bohužel jsem i pár dalších takovýchto špatných zkušeností od lidí na FB četl. To co popisuje horde spíš vypadá, že někdo se dal na vybalování set a pak si to rozmyslel, ale četl jsem i zkušenosti, že vyloženě přišel set vyrabovaný a někdo z něho odcizil třeba vzácné figy nebo nějaký chytrák komplet obsah balení vyměnil za Lepin stavebnici atd. Bohužel náš národ je v tomto dost vynalézavý po té špatné stránce >:(, ale i tak doufám, že to budou velmi výjimečné případy a většinou to dojde snad v pohodě a komplet.

Ne, nepracuju v Mall :)
Jen jsem mel dost odvahy, abych si nekolikrat koupil "rozbalene" sety a podelil se o zkusenost, misto toho, abych psal o nesmyslech, co jsem si precetl na FB.
Nepise se nahodou na FB taky o tom, ze je Zeme placata? :)

vdave

Také se podělím o zkušenost z této akce.
Zakoupeny 2 velké sety a jeden menší bonsai 10281.
Velké sety krabice různě odřené či promáčklé, ale základní tvar beze změny, oba byly otevřené a měli přelepené pečetě z jedné strany a ještě  přelepeny širokou průhlednou izolepou, která po odstranění bohužel zanechala na krabici dosti lepidla. Díry v obalech byly přelepeny bílou termopáskou , což nedělá taky velkou parádu ale dalo se odfoukat bez následků, jen s tou dírou pod. Kontrolou obsahu žádné závady nezjištěny, vše komplet, žádný pytlík nerozbalený, vnitřní bílá krabice originál zavřená.
Kupodivu nejvíce byla pomačkaná ta bonsai ,ale zase originál zavřená.
Takže smířen s tím že krabice budou stát za prd , musím hodnotit nákup jako dobrý kauf, protože ty velké sety byly fakt za polovinu. Byl jsem připraven, že to spíš budu vracet kvůli nekompletnosti.
A po shlédnutí nových cen Lega k 1.9. si k výhodnosti přidávám dalších 50 a 20$ k dobru  ;)

Colonel32

Na Mallu akce Mall Dny, sleva 20 procent na vybrané LEGO stavebnice (z aktuální ceny) při použití slevového kódu.

Platí od 5.9. do 18.9. nebo do vyprodání zásob.


Colonel32

okamžitě po zveřejnění příspěvku jim zmizel poslední Classice Space raketoplán, přiznejte se, byl to někdo z vás? (klidně SZ)

ditetemnaporad

Citace od: Colonel32 kdy 08.09.2022, 13:58:40okamžitě po zveřejnění příspěvku jim zmizel poslední Classice Space raketoplán, přiznejte se, byl to někdo z vás? (klidně SZ)

Měli ho za plnou cenu, tedy pouze 20% sleva. To není žádné terno. I když uznávám, že levněji teď na eshopech ani inzerci není, takže pro někoho, kdo ho chtěl mít hned, to může být lehké zklamání. Je ale možné, že ještě do konce Mall dnů naskladní.

Miketuk

Citace od: Colonel32 kdy 08.09.2022, 13:42:36Na Mallu akce Mall Dny, sleva 20 procent na vybrané LEGO stavebnice (z aktuální ceny) při použití slevového kódu.

Platí od 5.9. do 18.9. nebo do vyprodání zásob.

Stačí aby si někdo dal do košíku (až) 30 ks a na 20 minut se zarezervují. Pokud Mall nemá více ks skladem, tak se pak položka tváří jako vyprodaná dokud rezervace neskončí.

Matthes_CS


ditetemnaporad

Při prohlížení nabídky na mne vykouknulo malé kolečko s nabídkou zaslání LEGO katalogu + slevového kupónu.

ditetemnaporad

Citace od: ditetemnaporad kdy 08.09.2022, 14:07:53
Citace od: Colonel32 kdy 08.09.2022, 13:58:40okamžitě po zveřejnění příspěvku jim zmizel poslední Classice Space raketoplán, přiznejte se, byl to někdo z vás? (klidně SZ)

Měli ho za plnou cenu, tedy pouze 20% sleva. To není žádné terno. I když uznávám, že levněji teď na eshopech ani inzerci není, takže pro někoho, kdo ho chtěl mít hned, to může být lehké zklamání. Je ale možné, že ještě do konce Mall dnů naskladní.

Vzpomněl jsem si, že minule nejspíše někomu sleva na 10497 uniknula. Na MALLu je opět aktivní:

10497

Hardegon

LEGO City 60352 Adventní kalendář za 299,-. Ve slevě i ostatní.

Fricoolinek

LEGO Avatar 75573 Létající hory: Stanice 26 a RDA Samson

1499,-
(o 190 Kč méně než 2. nejlevnější nabídka na Heurece)

https://www.mall.cz/lego-9/lego-avatar-75573-letajici-hory-stanice-26-a-rda-samson

racco42

Mall Dny - Sleva 25 % na značku LEGO, platí pro vybrané stavebnice

https://www.mall.cz/mall-dny-228

Fricoolinek

Pokud si necháte přes Mall.cz poslat papírový LEGO katalog, tak vám dojde se slevou 250 Kč na SET za 1000+ Kč.

Mělo by se vám to objevit, pokud se přihlásíte do svého Mall.cz účtu a začnete si prohlížet LEGO.